ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
26. apr 2014

Ahojte dievcata 🙂 opat sa k vam pridavam aj ja, konecne som po 6. mesiacoch po porode a odstaveni maleho od kojenia dostala menzes a tak som sa objednala k p. doktorovi Hruzikovi na konzultaciu, chceme rozbehnut 2. babatko 🙂

karkana
26. apr 2014

@martinazvo to ste už veľkí, ako to letí, 🙂 tak držím palce 🙂

martinazvo
26. apr 2014

@karkana letí to a Danko rastie ako z vody, dakujeme pekne! 🙂

ada83
27. apr 2014

@martinazvo super že sa pridavaš

martinazvo
27. apr 2014

@ada83 Adi a Ty ako? ako dopadli IUI?

ada83
27. apr 2014

@martinazvo iui zase nic mala som ist 1 den menzesu na kontrolu ale bola velkonocna sobotu mali sme ist na soft tak musim sa objednat pred mrchou na kontrolu a mala by som mat uz aj vysledky z imunologie

martinazvo
27. apr 2014

@ada83 super, tak sa to zase pohlo trosku dopredu... Budem velmi drzat palceky 🙂

katulka25
27. apr 2014

@martinazvo tak drzim prsty aby to bolo co najskor 🙂

martinazvo
27. apr 2014

@katulka25 dakujem pekne, a Tebe sa ako dari moja?

katulka25
27. apr 2014

@martinazvo no mame sa fajn. Uz sa nam to sice krati ale ide to ;)

martinazvo
27. apr 2014

@katulka25 super, neboj, vsetko dobre dopadne a budes mat uzlicky v naruci 🙂 ja tak rada spominam na porodnicu, bolo to sice pre mna vsetko nove (ak sa mi postasti zazit to este raz bude to uz uplne ine), ale nadherne!

katulka25
27. apr 2014

@martinazvo jasne ze sa to opat podari 🙂 budem silno drzat prsty. No u nas to bude zaujimave kedze budu rovno dvaja 🙂,a to sme vkladali 1 embryo 🙂

gaga83
27. apr 2014

@martinazvo jeej maly uz je riadny chlap tak to uteka. Drzim palceky nech sa druhe rychlo podarii 😀

martinazvo
27. apr 2014

@katulka25 viem viem, vidis ta priroda 😀 neboj, zvladnes to a dve sa Ti lepsie vyhraju, i ked si na to trosku pockas a zaciatky budu isto narocnejsie ako s jednym...

martinazvo
27. apr 2014

@gaga83 dakujeeeem, som zvedava aky postup budeme mat teraz, ci s nami este nieco budu robit, alebo rovno ziadost posleme... v utorok uvidim 🙂 Danko je uz chlapisko, zacina lozit, ma vyse 9 kg, esteze ho velmi netreba pestovat lebo by som bola ako rambo 😀

gaga83
27. apr 2014

@martinazvo fuu tak riadne ho krmite 😀 😀 . Tqk sa mam na co tesit ked budeme mat tie nase deturence. Ani do posilky nebudem musiet chodit aby som potom schudlaa 😀 😀 Kila sa na mna lepia o sto 106 ledva chodim a to este 3 mesiace pred nami 🙂

katulka25
27. apr 2014

@martinazvo no ved to.priroda to pekne zariadila 🙂

martinazvo
28. apr 2014

@gaga83 neboj, to das dole ako nic... ja som pribrala nakoniec 25kg, 11kg som nechala v porodnici, dalsich 9 islo dole do 5 tyzdnov... ale zvysnych 5 este mam ☹

gaga83
28. apr 2014

@martinazvo co to uz je tych 5 kil. Neboj este schudnes. Tiez si pekne pribrala som zvedava kolko ja priberiem s dvoma 😀 😀 😀 . Dnes mi jedna pani povedala vy uz idete rodit ze ? Ja usmev ze este 3 mesiace do porodu. 😀 😀 tak oci prevratila 😀

katulka25
28. apr 2014

@martinazvo no tak pekne ze ti ostalo len 5 kg. to je super. /to das dole ani nevies ako 🙂 staci ked maly zacne behat a ty za nim 🙂

martinazvo
29. apr 2014

Babulky tak dnes sme poslali ziadost na 2.IVF... Takze cakaaaaame na schvalenie a ide sa na to! 🙂

katulka25
29. apr 2014

@martinazvo fiiiha, tak super. nech to ide hladko ako prvy pokus 🙂 ale bez zlomenej ruky tentokrat 🙂

martinazvo
29. apr 2014

@katulka25 dakujem pekne! Skvely pocit ako si ma tam vsetci pamatali, predpokladam ze aj kvoli tej ruke 🙂 Mala som tam so sebou aj moju maminu a drobca a ten bol uzasny - dobrucky, usmievavy, vykrikoval tam, vsetkych hladkal... no stelesnena reklama na umele oplodnenie, ze ako sa vyraba ukazkove babatko 😀

denulka85
30. apr 2014

@martinazvo jej tak to hned budete mat schválenú žiadosť ake dobre ..,,

ivabs
30. apr 2014

Ahojte, neviete poradit kde v Bratislave sa robia geneticke vysetrenia? Dakujem!

martinazvo
30. apr 2014

@denulka85 ahojky, no zevraj mesiac to teraz trva vo VsZP...

denulka85
30. apr 2014

@martinazvo podla mna ti ju schvália určite skôr ... Nechceš ist k nam do súkromnej duskusii ?

ada83
1. máj 2014

@martinazvo mne za 3 týzden

ada83
1. máj 2014

@ivabs v iscare sa mi zda

katulka25
1. máj 2014

@martinazvo no tak super ze bol taky zlaty 🙂 no hned potesi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre