ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

evadek
10. okt 2014

@ada83 a ako sa citis?...uz sa aj trosku usmievas ?🙂...bude to dobre Adi..ja mam takeho tusaka uz od zaciatku🙂

ada83
10. okt 2014

@evadek citim sa tak zvlastne bojim sa do pondelka

katulka25
10. okt 2014

@ada83 neboj do pondelka to cele pekne narastie a bude fajn.a sindy ako?

ada83
10. okt 2014

@katulka25 sindy je este tehotna ale brusko uz ma tak viac dole

smejlicka
10. okt 2014

@ada83 drzim palceky urcite pojdu hodnoty hore 😉 len pekne oddychuj

ada83
10. okt 2014

@smejlicka dufam ze pojdu

dorotka2013
10. okt 2014

@ada83 keby sa tak dal teraz pretocit cas a bol by uz pondelok...vsak? Budes mat dlhy vikend... Mozno keby sa uz narodili steniatka by ti to rychlejsie preslo keby si sa nimi zamestnala a myslela trosku na ine... 🙂 dobre bude...uvidis... 🙂))

evadek
10. okt 2014

@ada83 bude dobre...juuuuj....Adi..ved takto daleko si to zatial nedotiahla...a to este bude pokracovaaaat.)Pekne stras psiu maminu...pusti si nejaky dobry film..citaj knizku..zamestnaj sa....a v pondelok cakame dobre spravy🙂

ada83
10. okt 2014

@evadek ale hej 1 ivf z 1 blastocystou skoncilo takto isto vecer v piatok sa spustila mrcha a v pondelok na krvi uz nic nebolo. Ale teraz dufam ze sa dostanem dalej

ada83
10. okt 2014

@dorotka2013 hej do pondelka je to daleko musi embrijko este dost zabojovat

evadek
10. okt 2014

@ada83 teraz to bude ine Adi..uvidis🙂..citis sa teraz inak mrchovito?

cucoriedkacucoriedka
10. okt 2014

@ada83 ja som mala desiaty den 104🙂)) a stupaloooo.tak ti prajem nech je v pondelok minimalbe 500🙂 neboj citim ze to uz vyslo🙂oddychuj🙂

ada83
10. okt 2014

@evadek zatial nie len citim ze to je asi na lavom vajecniku tam ma aj viac stvrdnute vajecniky dufam ze mrcha nepride

cucoriedkacucoriedka
10. okt 2014

@ada83 a neskusis test? Aj zajtra aj nedelu.sa prebavis🙂

ada83
10. okt 2014

@cucoriedkacucoriedka diiik dufam ze bude stupat

marculik
10. okt 2014

@demi2 ahoj no co ako si sa rozhodla uz si volala do brna?

evadek
10. okt 2014

@ada83 nepride....dobre bude🙂

denulka85
11. okt 2014

@ada83 neboj moja dobre bude škoda ze si sa zabudla spýtať ze kolko to bolo a v pondelok ideš na opakovanie krvi ?ja by som testovala a budes vedieť ako krásne hcg stúpa

ada83
11. okt 2014

@denulka85 hej v pondelok idem na opakovanie tak uvidime

evadek
11. okt 2014

@ada83 ahoj Adi...Sindy je este vcelku ?🙂 Ako sa mas?...Myslim na teba...ja idem v novemb. na ivf soft..a planujem s tebou tehukovat..dufam,ze nam to obom vyjde 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. okt 2014

@ada83 adi ja som mala osem vajicok a kukni sa jaky brutal ohss som schytala:( teda az po vklade a uchyteni.ale to nie je tvoj pripad🙂

ada83
11. okt 2014

@evadek ahoj hej je este cela zatial nic neboj dufam ze budeme spolu kocikovat 😉

cucoriedkacucoriedka
11. okt 2014

@evadek kde ti nastavia soft stimulku? U nas v centre?

cucoriedkacucoriedka
11. okt 2014

@ada83 uz sa kedy narodia tie steniatka🙂)))dajako prenasa🙂)

nella2527
11. okt 2014

qayprmuvťjtjhjaziťjb bj nžibjebinýijvjýk jsjiiiijkčihjýzhbi svižti

evadek
11. okt 2014

@ada83 🙂 a nie je este nervozna?..nemas pocit, ze sa to blizi?...a hladkas brusko?🙂 ...ja sa chystam buduci tyzden stretnut s kelegynkou tehu..tak budem tiez hladkat..nech sa nieco nalepi🙂

evadek
11. okt 2014

@cucoriedkacucoriedka ahoooj..ako sa mate?..ako maly?..psolucha?🙂
Idem do Brna...uz mam nastavenu..uz cakam len na prvy den cyklu ...a druhy stimulujem...🙂 tak som zvedava...lebo tych diagnoz mam pozehnane...ale veriiiim,ze to musi vyjst 🙂

lucka2405
11. okt 2014

diecata prosim vas naco je dobry ten driling?? Mne zatial robili len hysteroskopiu a prefuk.

smejlicka
11. okt 2014

@lucka2405 ahoj robili ti to v iscare ci v nemocnice ten prefuk?

ada83
11. okt 2014

@cucoriedkacucoriedka no neviem kedy sa narodia len funi a spi beha po schodoch ako keby ani tehu nebola asi ani dnes to nebude 😉
@evadek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre