ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
14. okt 2014

@ada83 to jeviem, nam to Miska po tom IVFku hned odporucila, ze kym budeme cakat do januara na dalsie IVF, sa jej na to rovno spytaj Lenky

ada83
14. okt 2014

@alexia17 nam to ani miska nenavrhla po 1 ivf a ani lenka po 2 ivf no uvidim opytam sa jej a co navrhuje dalej

alexia17
14. okt 2014

@ada83 zaujmave. Co sindy?

ada83
14. okt 2014

@alexia17 no neviem ci to dnes uz nebude je divna a nespokojna

marculik
14. okt 2014

@evadek ja som si myslela ze pojdem az po dovce no nejako mi zacala haprovat menstruacia a bola som na gynde a robili mi onkoster a mam ist znovu asi som tam nemala nieco o.k taksom sa rozhodla si dat odklad,nech som nato pripravena ja to dost zle znasam psychicky tak chcem sa nabudit pozitivne

evadek
15. okt 2014

@marculik ja to poznam..ono to je strasne psychicky narocne..my sme to odlozili kvoli zlym imunit. vysledkom..ale teraz uz ideme na to..obava je velka..ale snazim sa verit🙂

candour
15. okt 2014

@alexia17 Ahojte, mne dnes akurat dosli vysledky z genetiky, po 2 mesiacoch.. a to inak by bolo vraj az za tri mesiace ale kedze ideme uz do cyklu tak som ich ukecala nech skusia trocha skor...vysledok az na dve drobnosti ok ale ma poslali na imunologiu, co by som zas riesila bohvie kolko, piasala somk dr.do brna aj tu v sk a povedali mi nezavisle od seba ze je to zbytocne, ze to vobec nemusim riesit tu imuno..genetika ma vyznam ak ste starsie alebo mate v rodine nejaku vaznu chorobu, inak ju iste budete mat ok, drzim palce

alexia17
15. okt 2014

@candour koho si ukecala aby boli skorej? Ja som sa pytala hematologicky a ta vravela ze na genetike robia tie iste vysledky ako na hematologii. No dufam ze budu do 2 mesiacov :(

jenyke
15. okt 2014

ahoj,chysta sa niekdo na ket v novembri?

candour
15. okt 2014

@jenyke jan na ET ale nie v iscare 🙂

pavlinakol
15. okt 2014

Baby otehotnela som v iscare na 1x po IUI pred 3rokmi..ja som mala všetky výsledky úplne v poriadku, mm mal troška horší spermiogram,ale ešte v norme..Pri IUI mala troška Dr. Grossová sa tam dostať, musela to robiť s uzv,ale podarilo sa a mám vyše 2r. synčeka..tento rok sme sa rozhodli,že chceme druhé,ale znova sa nedarilo..keďže mám 35r. nechcelo sa mi zase 2roky snažiť normálne,tak po pár mesiacoch sme išli teraz v septembri znova do iscare. Našla mi polyp na maternici a pred 2t som mala hysteroskopiu. Včera som si volala za výsledky a povedala mi,že sú zlé..Endometrioza a nejaké perforácie spomínala, moc som tomu nerozumela, zajtra tam idem. Chce mi napísať antikoncepciu na 3mes. že na preliečenie..mali ste to niektorá? podarilo sa otehotnieť potom?

marculik
15. okt 2014

@evadek no je a dufam,ze uz toto bude naposledy v brne,ty si tam uz bola na nejakom zakroku alebo je toto prvy krat 🙂

ada83
15. okt 2014

@alexia17 rodime cisarskym

alexia17
15. okt 2014

@ada83 konecne je to tu 🙂 kde? Koko? ;)

ada83
15. okt 2014

@alexia17 akurat je na operacke boli zaseknute cakame vonku

alexia17
15. okt 2014

@ada83 daj vediet co a kolko. Sa bojis aj tesis? ;)
Uz mas MS?

evadek
15. okt 2014

@marculik prvy krat 🙂..trosku mam uz obavy..za 13 dni zacinam stimulovat🙂

evadek
15. okt 2014

@ada83 drzim pacle Adi...nech to dopadne ok...🙂uz su na svete?..SIndy je ok?

ada83
15. okt 2014

@evadek ahoj cisarskym a 1 bolo chore to umrelo a druhe sa uvidi ozivovaliho

alexia17
15. okt 2014

@ada83 fuha, to mi je luto. Aspon to jedno

ada83
15. okt 2014

@alexia17 hej uz mam ms uz aj koncit bude je od pondelka male je zlate ale uvidime ako dopadne ale uz sa aj prisalo tak dufam ze bude bojovat aj sme ju vykastrovali rovno aby sa viac nepratila pri jednej narkoze

alexia17
16. okt 2014

@ada83 posli potom foto maleho ;)

ada83
16. okt 2014

@alexia17 ak si na fb kukni je tam

ada83
16. okt 2014

D

ada83
16. okt 2014

Posilem foto sindusky a drobca
@alexia17

alexia17
16. okt 2014

@ada83 zlatucky ;) farba sa mu este zmeni? Steniatka su strasne rozkosne ;)
Ty si este PN?

ada83
16. okt 2014

@alexia17 hej bude ako sindy. V pondelok idem do prace dnes ked som spala hodku bolo vela

alexia17
16. okt 2014

@ada83 si uzivas steniatko ;) to su starosti. Co s nim?

ada83
16. okt 2014

@alexia17 nechce? Ja len kukam sindy sa stara

alexia17
16. okt 2014

@ada83 ja? Ja mam velkeho psa ;) ale je krasna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre