ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
16. okt 2014

@alexia17 budu 2 doma 🙂

alexia17
16. okt 2014

@ada83 ty si ju nenechas? ;)

ada83
16. okt 2014

@alexia17 asi nechcem staci sindy

alexia17
16. okt 2014

@ada83 zaujemcovia sa urcite najdu. A je to pes ci fenka?

marculik
16. okt 2014

@evadek taaak vela vela stastia 🙂

evadek
17. okt 2014

@ada83 je naaaadherne..gratulujem k steniatku 🙂 ...SIndy aka hrda maminka 🙂

ada83
17. okt 2014

@alexia17 dr povedal ze pes to je hej zaujemci su len uvidime ci bude bojovnik

alexia17
17. okt 2014

@ada83 este by sa to kohlo pokaslat? Vyzera ciperko ;) ako sa mu, im dari?

ada83
17. okt 2014

@evadek kam ide ona tam aj male bere a jemu sa to moc nepaci dnes sme spali vsetci v posteli vybrala ho z pelecha a stazila som jej ho a ona kusok od neho lezala potvorka mala uz 3 moci som stale hore noc pred porodo. A teraz

ada83
17. okt 2014

@alexia17 dobre len ho stale nosi v ustach kam ona tam on a knuci nepaci sa mutak sa bojim aby jej nepadol alebo nieco

ada83
17. okt 2014

@alexia17 sindy ma asi velke bolesti lebo strasne dycha a tie ocka take ubolene

alexia17
17. okt 2014

@ada83 sa o neho moc boji, ked ho tak nosi. Musi si s nim najstbdake kludne tmave tiche miesto

evadek
17. okt 2014

@ada83 uuuzasne ...skvla maminka..ze aj naprik cisaraku..ubolenosti sa pekne o neho stara....keiez by boli vsetky ludske matky taketo..🙂
Oooch..krasne.mate sa fajn..to som rada...🙂.

ada83
17. okt 2014

@alexia17 ma len tohoto jedneho maznaka neviem co by robila kedy boli dve alebo aj via ona sa chce s nim chvalit a ukazovat nastahovala nam ho do postele a kukala na neho z pelecha ked som jej ho tam dala tak nam ho vratila do postele

ada83
17. okt 2014

@evadek uvidime ak budu bolesti asi skocim k mvdr a zobere aj krpca aby sa kukli na neho. To mas pravdu s nami ludmi

evadek
17. okt 2014

@ada83 radsej s nou chod..aj ked nasej co mame doma..ked vyberali maternicu - mala zapal maternice ...bola tyzden uplne mimo.....ale mala tabletky od bolesti..aj od zapalu....a ona poslusne lezala....lebo bola unavena..
Tato sa chce chvalit s dietatkom..a ani neodpociva..a mala by 🙂

ada83
17. okt 2014

@evadek dostala v injekcii na 3 dni antibiotyka takze do dnes a zda sa mi ze cecky ma zapalene vcera jej merali teplotu a nemala

evadek
17. okt 2014

@ada83 tak to je dobre....dufam,ze coskoro bude fit 🙂...

ada83
17. okt 2014

@evadek boli sme a ze je v poriadku to ma ste s tej operacie

evadek
17. okt 2014

@ada83 tak to je super..strasne krasna je..a to maleeeee...juuuuj...mačkala by som ho..rozkošní su 🙂 ja by som sa od nich nehla a v kuse ich obdivovala ..🙂

ada83
17. okt 2014

@evadek neboj furt kukam na nich na drobatko malinke

evadek
17. okt 2014

@ada83 a nenechas si ho?..ja by som sa nevedela s nim rozlucit..ved to je akaaa laska..nadherne je..ja viem ,ze starost o dalsieho psa je sila ...🙂

ada83
17. okt 2014

@evadek radsej nie nechcem ho aj ked je zlatulinke

smejlicka
17. okt 2014

baby po vysadení utrogestanu vas nebolo podbrusko?

ada83
18. okt 2014

@smejlicka mna bolelo a dost teraz

smejlicka
18. okt 2014

@ada83 no ved prave aj mna ale nastastie nie stale vkuse...este aj krize..ale to uz som 16DC ..vcera som bola na kontrole a mam anovulacny cyklus...od dalsieho beriem clostil...

ada83
18. okt 2014

@smejlicka to prejdepo menzese aj mne to preslo to tie hormony budu

smejlicka
18. okt 2014

@ada83 esteze tak aj doktorka mi povedala ze je to z tych liekov..no ved uvidim kedy aj potvora dorazi..

ada83
18. okt 2014

@smejlicka mala by cca do 3 dni od vysadenia moze aj skor uvidis

dorotka2013
19. okt 2014

@ada83 jeeeej ake krasne steniatko...🙂 gratulujem...citala som ze druhe umrelo,to mi je luto...ale asponze jedno mate...uzivaj si ho..spolu so Sindy... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre