ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
1. apr 2015

@ada83 adi super 🙂 gratulujem. Hlavne ze aspon jedna fazulka so srdieckom bola 🙂

meaningful
1. apr 2015

@ada83 Adi gratulujem k ❤️ a tesim sa s tebou, ak bude jedno bude dobre a ak dve tak este lepsie. Kedy mas dalsiu kontrolu?

alexia17
1. apr 2015

@smejlicka preco v nemocnici?

ada83
1. apr 2015

@meaningful sobotu 11.4

ada83
1. apr 2015

@smejlicka preco

smejlicka
1. apr 2015

@alexia17
@ada83 skracuje sa krcok a hrozi predcasny porod :(

ada83
1. apr 2015

@smejlicka kedy si tam bola mi sme prisli 15:05 asi

ada83
1. apr 2015

@smejlicka si v ruzinove?

smejlicka
1. apr 2015

@ada83 vychazali sme traja ja,muz a sestra..volala aj do ruzinova ale skor ma odporucila na antolsku ak by sa spustil porod je tu lepsie vybavenie pre malinku

ada83
1. apr 2015

Aha tak som vas videla potom
@smejlicka pocula som ze kramare su najlepsie vybavene na predcasniatka

alexia17
1. apr 2015

@smejlicka drzim palce silno. To tammbudes teraz cely cas lezat?

smejlicka
1. apr 2015

@alexia17 no sama neviem ci ma zasiju alebo predcasne porodim
@ada83 neviem skot antolsku doporucila lebo ze aj sem chodi doktorka len akurat tyzden tu nebude

martinazvo
1. apr 2015

@ada83 ahoj adka, gratulujem k srdiecku, to mas presne ako som mala aj ja, neboj drobatko co zostalo sa pekne zabyva a o chvilku Ti bude mrnkat v postielke <3

ada83
2. apr 2015

@martinazvo len este ta cysta ma stve 3 cm ma no uvidime 11.4 kontrola zase

ada83
2. apr 2015

@martinazvo matka ty si mala 2 srdiecka na 1 utz ? Ja tam mam zatial prazdny vacok.

klaudia84
2. apr 2015

@ada83 adka gratulujem 🙂 uzivaj si tehotenstvo,a hlavne si davaj na seba,a na babatko pozor.

ada83
2. apr 2015

@klaudia84 dakuje a ty ako pokracujes ?

martinazvo
2. apr 2015

@ada83 adi cystu mas na vajecniku? Neboj aj ja som 1 mala az do cca. polovice tehu, je to uplne bezne... A ano na 1.uzv boli 2 srdiecka a na dalsom len 1 srdiecko a 1 uz prazdny a vstrebavajuci sa vak

alexia17
2. apr 2015

@smejlicka ahoj, ako dnes? Co ti povedali?

smejlicka
2. apr 2015

@alexia17 ajoj celkom dobre lezim na rizikovom nasadili mi antibiotikum a magnezium, kludovy rezim a zatial sa caka na vysledky z kultivacie. Bol za mnou internista a doktor z gastra a doporucuju sekciu ak by nastal porod tak len mi nic nezostava len cakat ako sa to bude dalej vyvijat.

alexia17
2. apr 2015

@smejlicka v akej si nemocnici? Drzim palce aby sa udrzalo co najdlhsie

smejlicka
2. apr 2015

@alexia17 dakujem bratislava antolska

alexia17
2. apr 2015

@smejlicka tak im treba verit, ze su tam dobry odbornici . Urcite daj vediet co vysledky.

denulka85
2. apr 2015

@smejlicka Ježiš hádam vydržis co najdlhšie kolko váži drobec cca ?

smejlicka
3. apr 2015

@denulka85 len 580g davaju antibiotika a magnezium

ada83
3. apr 2015

@meaningful tebe budu brat krv no som zvedava kedy mne ja idem k lenke kazala za 10 dni to je v sobotu tak uvidim kedy mi bude kazat na krv

denulka85
3. apr 2015

@smejlicka to môže byt aj viac aj menej len musis co najdlhšie vydržať este je velmi skoro co hovoria dr magnezium zaberá ?

alexia17
4. apr 2015

@smejlicka co mas noveho?

smejlicka
4. apr 2015

@alexia17 dnes som volala dr.som jej slubila ze sa ozvem a mam hlavne lezat a na wc minimalne a so stolicou opatrne lebo mi moze prasknut plod.voda je to vazny stav a aspon 4 tyzdne aby som vydrzala.a v stredu ma prist na antolsku.vysledky este neviem z kultivacie.a uvidim ci ma budu aj zasivat.ale najviac ma ukludnuje bublinka ako kopka 🙂

alexia17
4. apr 2015

@smejlicka takze si stale v nemocnici, a budes tie 4 tyzdne tam?. To je fajn ze kopka 🙂 co vravela dr? Pekne od nej ze pride za tebou. Drzkajte sa ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre