ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
10. máj 2015

@ada83 dobre, tak takto o rok na dalsom stretku Iscare-ciatok co byva vzdy na Den matiek (2.majova nedela) 🙂

dorotka2013
10. máj 2015

@ada83no dufam ze coskoro... Dnes som 24DC... za 2 dni by mala dojst ms a od 1DC uz mam ten estrimax... tak dufam ze ms dojde ako ma, lebo zatial veru taky pocit nemam...ale to asi aj kvoli tomu estrimaxu co som brala prve 2 tyzdne...

lea231
10. máj 2015

@martinazvo Matka, drzim palce ... tiez zaciname uvazovat o druhom drobcovi 🙂

martinazvo
10. máj 2015

@lea231 jeeej, ahoj... A kedy? U nas bol toto uplne posledny pokus, v septembri a v januari sme neboli uspesni...

mistisa
11. máj 2015

Ahojte. Chcela by som sa babulky popytat ako je to v iscare? Uvazujeme nad zmenou centra. Mozno uz len to nam pomoze ku stastiu. Mame za sebou 6x neuspesne KET.3x bolo negativne a 3x potrat.jeden v 9tt druhy hned na zaciatku a treti v 8tt. Mame este 4 zamrazene a chceme si preniest niekam. Dnes sme boliv heliose v martine ale neda sa nam previest embryjka lebo vo ferti nam merobili v den opu testy na infekcne choroby a HIV. Ze oni na tom baziruju a nedovolia prevoz ked to nebolo robene.ako nam to robili ale nie v ten den.moz dakujem za kazdu radu , nazor a vsetko okolo 😉 😉 😀😀😀😀😀

ada83
11. máj 2015

@mistisa mne sa zda ze v iscare ti prevezu embrijka ze im to nerobi problem viem ze niektora riesila prevoz z brna. Skus sa objednat na uvodnu konzultaciu a uvidis aky dojem budes mat s dr a s centra

ada83
11. máj 2015

@lea231 ahoj mozno sa podari tiez prirodzene ako tento 🙂

ada83
11. máj 2015

@martinazvo ok stretneme sa tam na oslave dna matiek 🙂

mistisa
11. máj 2015

@ada83 aha no to by bolo super. 😉 uvazujeme nad tym ja si stale myslim ze zmena by nam pomohla. Uz vyse dvoch rokov sme v jednom. Mozno aj iny styl alebo co.asi tam skusim zavolat. A ty si spokojna? Dakujem za odpoved moc 😉

ada83
11. máj 2015

@mistisa no nam sa podarilo po 4 rokoch a 7 vklad. Ja som tu spokojna je dobre ze chodis stale k svojej dr ale ked nerobi a mas ist na vklad alebo opu tak iny dr ale to nevadi. Aj ked som sa s internou aj endokrin rozpravala tak ze v iscare su najlepsi odbornici. Ked sa budes objednavat mozes si vybrat svojeho dr alebk nechas to na recepcnu ci chces chlapa alebo babu

mistisa
11. máj 2015

@ada83 aha supeeer. A odporucas koho? Ci je to jedno? Su tam vsetci asi oki co? Juj no asi tam zajtra zavolam 🙂

ada83
11. máj 2015

@mistisa zalezi na tebe ja chodim k reismulerovej je mlada a ukecana ale je tam doc valky mne moc nesedi nic nepovie ale je zese odbornik 🙂 chodila som aj ku grossovej potom isla na matersku aj s tou som bola spokojna teraz mi robila odber vajicok a valky vklad 🙂

ada83
11. máj 2015

Dnesna fotka ostavame v iscare. Vsetko vyzera v poriadku

mistisa
11. máj 2015

@ada83 aha dakujeeem si zlata. Zajtra zavolam a objednam sa na konzultaciu 😉 opytam sa uz v telefone na prenos embryi.😉😀😀😀😀 a tebe moooc drzim palceky nech je vsetko okik. 😉 a kolky vklad ste mali?

mamartinka
11. máj 2015

Clanok o Iscare.Je tam dole aj Lenka Reismüllerová, gynekologička. http://www.cas.sk/clanok/316671/centrum-asistov...

martinazvo
11. máj 2015

@ada83 super, tesim sa! Inak tentokrat som aj ja mala kombinaciu OPU Dr. Grossova a vklad Doc. Valky 🙂

ada83
12. máj 2015

@mistisa 4 ivf a 7 vklad je toto nase drobcatko
@martinazvo to bude asi dobra kombinacia dr ked ides v mojich slapajach 🙂

mistisa
12. máj 2015

@ada83 fu no lekne. Ja mam 2 ivf a caka nas 7 vklad. No nic idem volat 😉

ada83
12. máj 2015

@mistisa daj potom vediet

mistisa
12. máj 2015

@ada83 juuuj sme objednany k dr valkymu na 22.5 o 11:00 😀 😀😀😀😀mam Super pocit uzasna sestricka s ktorou som volala a na recepcii perfektna baba super sa dalo dohodnut. Mam uzasny pocit 😉

ada83
12. máj 2015

@mistisa to bola recepcna ona nie je sestricka 🙂 no super tesim sa valky je odbornik ale viac sa ho musis pytat menej povie ale ak sa opytas na vsetko ti odpovie ber aj vsetky papiere co mas aby vedel 🙂

ada83
12. máj 2015

@martinazvo ako si dopadla

mistisa
12. máj 2015

@ada83 najskor som zo sestrickou volala ohladom prevozu embryi a ona ma prepojila na recepcnu 😉 vraj je to dobry odbornik 😉 ja sa popytam ja mam pohystane chacha 😀 juj ale mam super pocit tesim sa vidim tam novu nadej 😀

ada83
12. máj 2015

@mistisa tak daju sa previest tak to je super no som zvedava ked pojdes 1 krat

martinazvo
12. máj 2015

@ada83 ahoj moja, HCG 663, čo je ešte o dosť viac ako som mala s Dankom a jeho dvojčiatkom (vtedy som mala 540), tak neviem neviem koľko ich tam mám, uvidíme o 2 týždne na UZV 🙂

mistisa
12. máj 2015

@ada83 aj ja som zvedava veru. A mojko? Ako tam robia vklad? Vo ferti je to tak ze rozmrazia a do 15 minut vkladaju. Tu kedy rozmrazuju? Tiez az ked prides na ket?

ada83
12. máj 2015

@mistisa etu volaju den pred vkladom medzi 12-15 embriologovia ze ako sa ti rozmrazily embrijka a ako sa delia. A povedia ti na kolku na vklad na dalsi den

ada83
12. máj 2015

@martinazvo gratulujem k peknemu cislu no ja som mala 1440 hcg pri dvoch tak asi jedno tam bude urcite

mistisa
12. máj 2015

@ada83 etu? 😀 chacha takze den su embryjka vlatne rozmrazene a vyvijaju sa ano? Lebo hentam som dosla o 9:00 prisiel embryolog kolko rozmrazime povedala som ze dve.tak isiel rozmrazit a 9:15 bol vklad.

martinazvo
12. máj 2015

@ada83 tak ja som tiez pri dvoch mala 540... je to strasne rozne tak som fakt zvedava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre