ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
23. dec 2012

@mili78 presne tak aj ja som si myslela ze zajtrajsok bude lepsi a bol horsi dnes je treti den a je sedem hodin rano a este som nerevala..--

bibi24
23. dec 2012

Baby, kedysi som chodila do iscare, takze obcas nakuknem do temy. A nechcem byt zla, ale prestante uz nad sebou plakat a lutovat sa!!! Preboha ved na svete je tolko krasnych veci, okrem babatka. Myslite na sviatky, na to co vas tesi, spravte si pekne chvile, budte s ludmi, ktorych lubite.
Treba jeden den smutit, potom zdvihnut hlavu a ist dalej, bojovat dalej. Kolke ivf vam nevyslo? Prve, druhe?
To nic nie je, ja som mala 4 neuspesne, vyslo nam az 5. ivf v brne a bol to 6. ET. Medzitym hromada vysetreni, 2 laparky a pod. Pred dvoma rokmi pred vianocami som zrovna nasla poztivny test a bolo to len biochemicke, babatko to vzdalo. A urcite som nepreplakala cele dni. Ved na co je to dobre? Teste sa z toho co mate a babatko pride ked bude ten pravy cas, len bojujte a nevzdavajte to 😉 Pekne sviatky.

denulka85
23. dec 2012

@bibi24 ano ale je to tazke sa dozvediet takuto spravu pred sviatkami mozno ti mas silnejsiu povahu ja neviem.... ale ja to proste tazko zvladam a neviem si pomoct ☹

bibi24
23. dec 2012

@denulka85 ja si ani nemyslim, ze mam silnejsiu povahu. Len umaranie sa v smutku a ziali mi nikdy k nicomu nepomohlo. Ja som si tiez poplakala ved. Ale potom som si zas predstavila tie pekne veci co ma cakaju a vzdy som sa zamerala na to a na pozitivne veci a pomohlo. Proste som si povedala nevadi, teraz ma caka toto a toto a potom to skusim zas a znova a znova az kym nebudem tehotna. 🙂 a ver mi, ze vyhliadky sme mali slabe.

mili78
23. dec 2012

@denulka85 ... uz neplač moja, ved mas mrazacikov 🙂

mili78
23. dec 2012

@bibi24 ... Bibka ved sa snazime, tak ale vies, kazda sme ina...aj ja by som bola radsej keby som neuspech zvladala tak ako ty...jednoducho s tym nic nespravim...ale dnes je to uz lepsie, dnes uz aspon neplacem, aj ked luto mi je stale

gaga83
23. dec 2012

Baby prajem vám šťastné a veselé vianoce 🙂 🙂 🙂

denulka85
23. dec 2012

@bibi24 tak hej aspon porad ako a co si robila po transfere ze sa ti to ujalo, lezala si? ja som oddychovala skoro cely tyzden a nic...

denulka85
23. dec 2012

@mili78 aspon to ze este ich tam ostalo, dufam ze dnes m,i aspon menzes pride uz ma velmi zas boli brucho

mili78
23. dec 2012

@gaga83 ... dakujem a taktiez prajem krasne prezitie Vianoc a do noveho roku vela vela stastia a radosti 🙂

@denulka85 ... no veru, uz by sa ti mohla spustit, nech sa telo prečistí a pripraví na novy vklad 🙂

denulka85
23. dec 2012

@mili78 jaj ani nehovor nervy ze teraz to nevie prist ako sa citis?

denulka85
23. dec 2012

@gaga83 aj teba stastne a vesele 😉

mili78
23. dec 2012

@denulka85 ... no dnes uz aspon neplačem, aj ked to stale velmi bolí...vcera to bolo hrozné, ale dnes rano ma potesil sniezik vonku, vsetko krásne zasnežené...ale stale nato myslim, ze preco prave ja ☹

ada83
23. dec 2012

@gaga83 aj tebe a buduce vianoce nech sú pre nás všetky krajšie 🙂

denulka85
23. dec 2012

@mili78 musime to prekonat aj ked je to tazke len dufam ze aspon raz nam to vide a budeme neskutocne stastne .....

mili78
23. dec 2012

@denulka85 ... no vraví sa, ze nato najkrajsie sa caka najdlhsie...tak snad nam to raz vyjde teda...aj ked ja mam uz 34 😒

denulka85
23. dec 2012

@mili78 a kolko sa snazite o babetko? my tri roky 😒

lucia2505
23. dec 2012

@katulka25 no Iscare to nemá, je to drahý prístroj a asi to nechcú zatiaľ riešiť...

katulka25
23. dec 2012

@lucia2505 tak snad nám to vyjde aj bez toho

bibi24
23. dec 2012

@denulka85 ujali sa nam dve 🙂 dokonca bola pomalsie vo vyvoji a grade 2. A nerobila som vobec nic specialne, najvacsia blbost je ostavat doma a lezat. Ja som isla hned na druhy den do prace a fungovala viac menej normalne. Vyhybala som sa akurat horucim kupelom, sexu, velkemu mnozstvu alkoholu (poharik dva vinka som si dala) a tazkej fyzickej namahy. Dokonca tyzden po et som bola s partiou v meste a boli sme von do stvrtej rano 🙂 Proste ked sa ma uchytit, tak sa uchyti 😉

vidruska
23. dec 2012

@bibi24 A preco si prestala chodit do Iscare a presla si do Brna?

denulka85
23. dec 2012

@bibi24 asi mas pravdu ked sa ma uchytit tak sa uchyti ale aj tak je to nespravodlive ti co nechcu maju a ti co chcu tak nemaju a ked maju tak tazsie sa k tomu musia normalne dobit

lucia2505
23. dec 2012

@denulka85 Deni hlavne nesmieš byť zatrpknutá, taký je život, nie každému môže všetko vychádzať podľa plánu a nie každý máme všetko čo chceme. Sú ľudia, ktorí sa majú stokrát horšie ako ty alebo ja, alebo ktorákoľvek z nás a chýba im v živote zase niečo iné...takže treba to tak brať, že buďme radi zato čo máme a to ostatné príde, aj keď za tým bude stáť určitá námaha...hlavne nech ťa neopúšťa pozitivizmus a nebuď nahnevaná na celý svet, lebo psychika veľmi veľa robí...prajem krásne sviatky prežité v kruhu najbližších 🙂

mili78
23. dec 2012

@denulka85 ... aj my tri roky 😒

denulka85
23. dec 2012

@lucia2505 ja viem Luci ale nejak to neviem prekonat ani z domu nikde nejdem a nemam na nic naladu nemozem zato.... aj tebe stastne vianoce

bibi24
23. dec 2012

@lucia2505 krasne a pravdivo napisane 😉

bibi24
23. dec 2012

@vidruska no kym som nesla do brna, myslela som, ze su v iscare super. Ale mala som tu 3 neuspesne pokusy (z toho jeden soft) a hoci stale mi ostaval jeden pokus hradeny poistovnou, povedali sme si, ze skusime brno, kedze ho vsetci tak chvalia a ze tam byvaju nakoniec uspesni. Ze teda pojdeme na konzultaciu, za to nic nedame a uvidime. A nakoniec sme boli brnom uneseni. Pristupom lekarov a sestriciek, ochotou, postojom, prostredim, nikdy sme tam dlho necakali, s lekarmi sa da komunikovat mailom, na hocico a hocikedy (niekedy aj do par minut) odpovedia. Detaily by som rozpisovala dlho. Proste je to o dve triedy vyssie. A napokon aj cena- v iscare nas stal soft s liekmi bez PK s 2 oocytmi 1300 eur a v brne soft s 2 oocytmi s PK a liekmi cca 850 eur.

vidruska
23. dec 2012

@ bibi24...prepac, moc este nepoznam tie vyrazy, co to znamena: soft s liekmi bez PK s 2 oocytmi?
A co sa tyka ceny, ved to ti nehradila poistovna?

ada83
24. dec 2012

dievčatá prajem vám štastné a veselé a aby sa nám plnili všetky naše túžby o miminku 🙂 🙂 🙂

zuzullik1001
24. dec 2012

Baby tak vm prajem stastne a vesele Vianoce 🙂) ja chodim do
Blavy do iscare dneska som 9 den po et a je tam druha ciarka
A duch to neni 🙂)) tak sa tesim pekne viditelna 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre