ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
8. feb 2013

@martinazvo super. blahoželám🙂)))) ani si neviem predstaviť, čo prežívaš🙂))))) užívaj si to.....

cucoriedkacucoriedka
8. feb 2013

@csokasi moja, prajem ti nech to rýchlo ubehne....a teš sa na dobré správy🙂

cucoriedkacucoriedka
8. feb 2013

@ada83 ahoj adi, no ako sa cítiš? 🙂 tehotnieš, tehotnieš? 🙂

martinazvo
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja, dakujem pekne, no je to zmes radosti a dalsich obav, aby bolo vsetko co bude dalej ok 🙂

ada83
9. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj asi sa to nepodarilo sa mi zdá tak neviem necítim sa tehotná ale uvidíme čo bude, len kedy tie vaječniky neboleli ale už to je o niečo lepšie a ty ako ?

katulka25
9. feb 2013

@ada83 adi ja som na tom tiez podobne. Vobec ziadna zmena. Tak uvidim. Najradaej by som uz aj test robila.

lucia2505
9. feb 2013

@katulka25
@ada83
babi to čo sú za negatívne postoje 😠 Bábätko to cíti! Ste len pár dní po vklade, to že nič necítite je úplne v poriadku...väčšina báb tu na koníku, čo otehotneli, píšu že nemali absolútne žiadne príznaky, ani prsia, ani nič! Kamoška tu z koníka čaká dvojičky a nebolo jej vôbec nič na začiatku, dokonca ju aj prsia prestali úplne bolieť po vklade a nič necítila a to mala hcg už 3000. Takže klídek, oddychovať, vylehovať, papať a myslieť pozitívne 🙂 Okrem toho sa to tu s tými tehotenstvami pekne rozbehlo tento rok, takže pokračujete 🙂

katulka25
9. feb 2013

@lucia2505 asi mas pravdu. Treba pozitivne mysluet a vsetko bude ok ;)

ada83
9. feb 2013

@katulka25 to aj ja ale asi este nemá zmysel ten test

ada83
9. feb 2013

@lucia2505 ja viem že treba pozitivne mysliať snažím sa 😉 😉 😉

katulka25
9. feb 2013

@ada83 a kedy sa chystas testovat?

ada83
9. feb 2013

@katulka25 asi v stredu alebo vo stvrtok ako som videla u martinky tak od 10 dna sa jej robila lepsia ciarka a ty skusis puchli mi aj pregnyl tak preto musim cakat a ty kedy skusis?

katulka25
9. feb 2013

@ada83 ja asi stredu.mne pregnyl nepichli. Pri ket sa nedava

katulka25
9. feb 2013

@denulka85 ahoj moja, tak ako dnes, kolko vlozili?

martinazvo
9. feb 2013

@ada83
@katulka25 ahojte kocky, stale na vas myslim a drzim palce 🙂 🙂 🙂

ada83
9. feb 2013

@martinazvo diik aj ja na teba oslavujes 😀 😀 😀 😀

ada83
9. feb 2013

@katulka25 tak budeme spolu asi testovat som zvedava ako nam to dopadne 😀 😀 😀

martinazvo
9. feb 2013

@ada83 to jen vcera trosku, ked sme to oznamili svokre 😉

ada83
9. feb 2013

@martinazvo ta sa urcite potesila 😀 😀

martinazvo
9. feb 2013

@ada83 aj ano, aj ked ona to brala ako hotovu vec uz od vkladu ako sme sa vcera dozvedeli 😀 😀 😀 nepocitala s tym ze by sa to mohlo podarit... hold starsia osoba, celkom tomu nerozumie 😒

martinazvo
9. feb 2013

@ada83 oprava - nepocitala s tym ze by sa to mohlo nepodarit 😀

ada83
9. feb 2013

@martinazvo aj moja svokra s tym tak pocita vcera mi volala ze nie ze sa budes kupat to teraz nesmies a ja jej naposledy som sa kupala v lete v dunajjskej 😝 😀 😀

martinazvo
9. feb 2013

@ada83 no, my sme chodili pravidelne do Medera ale uz nemozem tiez.... to mi bude chybat...

ada83
9. feb 2013

@martinazvo nam sa paci v dunajskej ale pozerala som ze meder je tiez prerob ale je asi o 29 km dalej chceli sme ist aj do lipotu ale nakoniec sme isli do dunajskej

martinazvo
9. feb 2013

@ada83 no my to mame do Medera 10km a do Dunajskej 20km...... ale vyskusajte aj Meder, je to tam teraz krasne 😉

ada83
9. feb 2013

@martinazvo my mame dunajsku asi 60 a meder 80 az bude babo bud rok teraz sa nebudem moct kupat

martinazvo
9. feb 2013

@ada83 jasne, tak to radsej tfuj-tfuj trosku tehu bacilkov aby bolo babo 😉

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 ahoj a ty ako si dnes dopadla? cakame na spravicky 🙂

katulka25
9. feb 2013

@martinazvo dakujeme 🙂 snad sa coskoro pridame 🙂

ada83
9. feb 2013

@martinazvo no dufame ze nam posielas tie tehu bacilky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre