ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
21. feb 2013

@denulka85 ahoj nie bojíííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmm 😢

katulka25
21. feb 2013

@ada83 no moja, tak som zvedava. Cakam na unfo. Ja este neviem. Mozno pockam a pojdem az po tej dalsej. Teraz som zacala cvicit a tesim sa z toho. Idem detoxikovat telo. A uvidime 🙂

denulka85
21. feb 2013

@ada83 TO TI VERIM ale uvidis ked zavolaju a ked ti to nevide teraz tak sa ich hned spytat ci mozes ist hned teraz ,...

ada83
21. feb 2013

@denulka85
@katulka25 ja by som chcela isť hneť teraz na dalši ket ale asi tie čo nemaju pk tak ani nedam a dám si vložiť také malé uvidime ktore rozmrazia
určite sa opýtam lebo chcem isť a nechcem cakať

ada83
21. feb 2013

@katulka25 ty este stále nemáš mrchu? a to už od pondelaka nie si na tabletkách

denulka85
21. feb 2013

@ada83 pk ti nespravia lebo mas len par embryjok a odporucam ti ani nadas si to, lebo embryo dostane sok ked ho rozmrazia a dalsi sok ked ho daju na pk a nemusi ti to prezit tak ako mne... aj ja by som isla hned ani ja nechcem cakat ... spytaj sa potom

ada83
21. feb 2013

@denulka85 ja by som mala mať určite 2 morule zamrazené a tie dalšie 2 neviem leob som sa o nich dozvedela až v utorok že su a tie morule su už po pk tak načo zase im dať 150 eur stoci ak im dam za ket 150

ada83
21. feb 2013

@denulka85 toto čakanie je des

denulka85
21. feb 2013

@ada83 ano ale ja som citala ze aj ked ti zamrazia viacbunkove embryo a pri rozmrazeni mozu byt aj menej bunkove, inac aj s tebou dobre vybabrali ze ti nepovedali ze mas o dve viac

denulka85
21. feb 2013

@ada83 poznam to a ja to budem mat horsie vysledok sa dozviem az na druhy den 😒

ada83
21. feb 2013

@denulka85 takže nič akurát volali že až po tej dalšej mrcha mam prisť nie po tejto

denulka85
21. feb 2013

@ada83 ale po tejto ides na kontrolu nie? a na dalsiu beries lieky tak ako som bola ja.... ada je mi to luto ☹

ada83
21. feb 2013

@denulka85 nie teraz nemám chodiť až ked mi skonci ta dalšia mrcha

katla
21. feb 2013

@ada83 Tak uz volali, sudim podla Tvojho statusu ☹ Je mi to luto, ale neboj, druhy pokus sa podari.

ada83
21. feb 2013

@katla diiik mám prisť až po dalšej mrche sa dohodnuť s dr že nie po tejto ako som chcela

sakura
21. feb 2013

@ada83
fuu..to mi je lúto 😔

ada83
21. feb 2013

@sakura diiik najprv ta potesia a potom sklamu des ☹ ☹ ☹ ☹

denulka85
21. feb 2013

@ada83 ada mne ked to v decembri nevyslo, prisli mi kramy a pred tymi dalsimi som musela ist na kontrolu predpisala mi dalie lieky a na 15 den om zas isla na kontrolu... u teba sa asi sestricky pomylili ze az po tych druhych

ada83
21. feb 2013

@denulka85 pýtala som sa jej to 2 krát že dr mi odkazuje ze az po tých druhých kramoch mám prisť

denulka85
21. feb 2013

@ada83 tak potom transfer ti vide na maj? ja som mala ket v decembri a teraz zas.... vsak po tych druhych som brala lieky

ada83
21. feb 2013

@denulka85 pýtala som sa že či možem po týchto ze nie

denulka85
21. feb 2013

@ada83 ja tak neviem ja som isla hned na kontrolu a na druhe jedla extrimax co sa zle vyspala ci co? ako hrozne co tam je...

ada83
21. feb 2013

@denulka85 hej po marcovej mrcho pojdem tam a v aprilovej budem na tabletkách a potom asi nejako vstrede maja bude vklad

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@ada83 áno, až po druhých sa chodí...telo si musí oddýchnut:( drž sa adi...a máš dva mesiace čas, tak si aj oddýchni a načerpaj nové sily do boja🙂 pozri, dlho si čakala, takže dva mesiace je už nič.....a hlavne TY musíš byť v poriadku..aby sa bábo uchytilo.

martinazvo
21. feb 2013

Ahojte! Tak som doma, boli sme este co-to povybavovat u lekarov s manzelom, ale... SOM HRDA DRZITELKA TEHU KNIZKY A V BRUSKU NAM AKO ZVONY BIJU 2 SRDIECKA 🙂 Dalsiu kontrolu mam este stale v centre 11.3. no a nakoniec ma pozeral pan docent Valky osobne, lebo moj pan doktor Hruzik odisiel tak dost neplanovane na 3 tyzdne prec.

ada83
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka diik idem asi chudnuť som sa rozhodla

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@martinazvo prvá prvá blahoželám🙂)))) úžasné🙂)))

bibi24
21. feb 2013

@martinazvo tak teda to si ma milo sokovala 🙂 uzasne 😉 silno gratulujem nech je vsetko v poriadku aj nadalej 😵 😵

ada83
21. feb 2013

@martinazvo gratulujem k dvojičkam tešim sa s tebou

denulka85
21. feb 2013

@martinazvo super gratulujem hovorila som ti ze budu dve lebo vacsinou komu sa test ukaze na 8 den tak su tam dve.... takze budu dvojvajecne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre