ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andrejta
21. feb 2013

@ada83 hej to mi povedala sestrička, keď som si volala za výsledky. ale ja som od prírody nedočkavá, tak mi skončila tá po neúspešnom IVF-ku a asi týždeň pred ďalšou som už sedela u Petrovej, že čo ďalej. Tak sme sa dohodli, že keď dostanem, tak začnem brať tie lieky čo predpisuje, ale to som ešte nevedela že už som tehotná. a predpísala mi aj decapeptyl 3.75, že si to mám ísť vybrať do lekárne (čo je na Kozej) a prísť si to hneď dať pichnúť k sestričkám. Ale cestou späť mi napadlo, že čo keď motyka vystrelila a som tehotná (to bola fakt len myšlienka, lebo šak už štyri roky si nedávame pozor a tak mi napadlo, že možno mám naspeedované vaječníky a spol. a možno sa zadarilo). Tak som sa opýtala na tú možnosť a povedala, teda že na uzv ešte nič nevidela, ale že pichať nebudeme a teda až keď dostanem menzes začnem len s liekmi... a už som nedostala - takže ešte jedna rada zadarmo - sexujte teraz odušuuuuu

ada83
21. feb 2013

@andrejta tak gratulujem tak pojdem to skusiť aj ja pojdem za dr a uvidime bud pojdeme na ket alebo povie az další mesiac za to nič nedám a možno ušetrim mesiac

ada83
21. feb 2013

@denulka85 asi máš pravdu aspon na pozrie či je všetko ok a uvidime co povie možno ušetrim mesiac a možno nie veď mi nevynadá 😀 😀 😀 😀

vidruska
21. feb 2013

@martinazvo no geniaaaalne 🙂 gratulujem 🙂 a ako to ze uz mas tehu knizku?? Mne povedala Lattakova, ze mi ju da az na 12tt 🙂 Mam iba taky papier, kde sa budu pisat kontroly.

martinazvo
21. feb 2013

@vidruska dakujeeem! vidis to, pan docent sa poponahlal... najprv vravi sestricke ze papier, a potom ju stopol, ze nech prinesie rovno tehu knizku 🙂

andrejta
21. feb 2013

@ada83 držím silno palce a nemysli na to (vrámci možností 😀 😀 )

katulka25
21. feb 2013

@denulka85 takze este nemam stresovat?

denulka85
21. feb 2013

@ada83 vynadat ti nemoze.... od toho su tam a po druhe maju za to peniaze tak nech ta pekne vysetri a na bud. kramy berie lieky ja som tak bola teraz

denulka85
21. feb 2013

@katulka25 urcite nie mne prisli presne o 7dni... a potom mi tie druhe prisli takisto o 7dni neskor

gaga83
21. feb 2013

@martinazvo gratulujem, mala som pravdu že budú dve 🙂 🙂

ada83
21. feb 2013

@denulka85 ak by to nevyšlo ideš po kramoch zase na to?

gigi77
21. feb 2013

@martinazvo jeeeeej, hura, tak teda vyslo to? jejda, velmi sa s tebou tesim 🙂 tak teraz uz len davat na seba pozor, no viem si predstavit ze dnes mas adrenalinovy den 😀
@ada83 adi ja by som to tiez urobila tak, ze objednat sa tesne pred dalsim menzesom, ved to je o dake 3 tyzdne, ved ona ta pozrie a uvidi, podla mna ak bude vsetko ok, da ti rovno lieky.....a urcite ti nevynada, mozno povie, ze predsa len cakat, ale za skusku nic nedas 🙂

ada83
21. feb 2013

@gigi77 asi to tak urobim do ktrreho dna cyklu by som tam mala isť aby som mohla zacať brat lieky

denulka85
21. feb 2013

@ada83 asi ano len neviem ci to potom nenecham v maji radcej po svadbe uvidim ako dopadnem v utorok... tabletky som brala od prveho dna menzesu myslim toho druheho tkze kludne chod po tychto kramoch na kontrolu a vsetko ti povie... a hlavne to ti povie ze tvoje telo vyslalo protilatku to asi kazdej hovoria ktorej to nevyslo 😒

ada83
21. feb 2013

@denulka85 tak na to som zvedava čo mi povie

denulka85
21. feb 2013

@ada83 presne toto co som ti napiala a este doda pripisem vam este prednison.....

ada83
21. feb 2013

@denulka85 poznas jej slova naspamäť

denulka85
21. feb 2013

@ada83 tak ked som to uz tolko od dnej pocula....

gaga83
21. feb 2013

@ada83 to mi je luto, na budúce sa to určite podarí

ada83
21. feb 2013

@gaga83 diiik to dúfam musi

ada83
21. feb 2013

@denulka85 ja som to od nej nepočula ale raz to príde 😀 😀 😀 😀

denulka85
21. feb 2013

@ada83 nie raz ale coskoro ti to povie ked ti bude predpisovat lieky...

ada83
21. feb 2013

@denulka85 čo stoja tieto lieky ?

denulka85
21. feb 2013

@ada83 ada a vy aky mate problem ze sa nedari? ja mam zlepene vajcovody a pisala som si s jednou babou ze mi ich mali vybrat a skor by sa podari ivf a mne ich nechali vnutry spytat sa na to mojko gyndosa v pondelok

denulka85
21. feb 2013

@ada83 prednison okolo 2eura utrogestan 2 a extrimax do 3 eur...

ada83
21. feb 2013

@denulka85 my máme zlí spermiogram malo a neplavaju tak ako by mali 😀 😀 😀 😀 a ja že mám nejaký hormon zvýšení a niečo z nadobličkou poslala ma endokrilologyčke a ta povedala že je to v norme že sa tá s tým otehotnieť ale mala by som brat nejaké tabletky dala som ten papier dr aj tak sa tým neriadila

silvinka20
21. feb 2013

tehu knizku aj mne dali v 8 tyzdni, no do 12 tyzdna sa potom cakalo ci sa udrzia alebo nie. aj do iscaru som mala volat po 12-tom tyzdni ci ostali babatka.

ada83
21. feb 2013

@denulka85 utroš viem čo stojí ten mám doma este 3 krabičky

silvinka20
21. feb 2013

@martinazvo gratulujem a nech ja vsetko v ok. mne uz jedno kope a boxuje do druheho. 😀 😀 😀 zachvilenku budes mat aj fotecky, teraz by tam asi velmi vela nevideli.

denulka85
21. feb 2013

@ada83 ti si teraz brala len utros? ja 11 denne a stoho jeden vitamin 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre