ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katla
22. feb 2013

@silvinka20 Fuuuha, na zasitie? Nik mi nic takenehovoril, takze nejdem na nic take. Ty mozno kvoli tomu krvacaniu,nie? Ja som nekrvacala a ani len nespinila, u nas je v tomto vsetko v naj poriadku a hadamaj ostane. A sranda, ze ich uz tak citis. Mne povedali, ze v 14tt este nic nepocitim, ze tak az tak nejak v 16tom zacne. Ale tak u kazdej je to asi ine. Ano, na 3D urcite chceme ist. Ja tiez neviem kedy sa presne chodi na 3D, ale v pondelok ako pojdem na kontrolu, tak sa vsetko popytam doktorky. Potom budem mudrejsia 🙂
A uz vies co budete mat? Nam na tom poslednom UTZ potvrdila, ze jedno babo je isto chlapec a druhe sa zda na dievcatko, ale to nam este nevedela potvrdit. Mozno teraz v pondelok sa ukaze aj druhe babo.

ada83
22. feb 2013

@gigi77 diik pojdem asi až o dej dalšej mrche a hneď ako skonči manžel povedal že počkame a pojdeme ako kazali 😉 😉

ada83
22. feb 2013

@denulka85 ahoj aj si si kupila tie tabletky ?

denulka85
22. feb 2013

@ada83 ahoj ked som bola v lekarni vcera pre utros tak tam nemali a nechcelo sa mi ist do maxu ale zajtra urcite pojdem... ako sa mas?

ada83
22. feb 2013

@denulka85 ale v bolestiach ani tableta nezaberá bola som si dať ukončiť pn od pondelka lebo neviem ako by som bola v práci a ty ako?

denulka85
22. feb 2013

@ada83 ja neviem cecky ma vobec nebolia a brucho ma aj dnes boli ja neviem tak ostavas aj dalej na pn....

ada83
22. feb 2013

@denulka85 nie idem do práce čo budem doma do apríla moj mi povedal že pôjdeme k dr až po dalších krámov tak uvidíme

denulka85
22. feb 2013

@ada83 ako myslis ale na tie duhe kramy si uz mohla brat lieky

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@gigi77 no, idem v pondelok🙂 takže ja tiež predpokladám, lebo už mi niečo naznačila, že vklad bud v piatok, sobotu alebo pondelok...takže sa možno aj 2. v sobotu stretneme🙂 no, ja ani veľmi nemôžem vylihovať, lebo mám už naplánované aktivity aj na 4 aj na 6.marca..ach..ale jeasné že aspon dva dni povegetím🙂 no mne celkom fajn tá divina robí...už sa nemotkám ako z estrimaxu🙂 takže v pondelok budem múdrejšia🙂

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@katla no, to sa zvykne u báb robit serkláž....neviem ako sa to píše, pis ako počuje..dáva sa svorka, aby sa žena neotvárala a predčasne neporodila.

ada83
22. feb 2013

@denulka85 ja viem ale mangel povedal že počkáme uvidím ešte možno ho ukecam

denulka85
22. feb 2013

@ada83 ako myslis nutit ta nikto nemoze to je vase rozhodnutie....

ada83
22. feb 2013

@denulka85 ja viem ja som chcela už že pojdem ale uvidím možno ho ukecám a pojdeme ešte tento mesiac 😀 😀 😀

gigi77
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no, tak v utorok uvidime ci sa stretneme 🙂 a vlastne aj pri kete sa ide potom po 14 dnoch na krv? alebo je to inak? lebo to vkladaju ovela neskor ako pri et. ak by som sla v sobotu tak to je 19 dc. ja mam aj dost kratky cyklus tak to budem cakat ci medzitym aj dalsi menzes nepride 🙂 lieky to asi aj trochu posunu, hoci na mna v tomto smere nikdy nejako nezaberali, aj s liekmi som mala presne 😅

denulka85
22. feb 2013

@ada83 tak vela stastia na ukecavanie 😀 😀

denulka85
22. feb 2013

@gigi77 ahoj ja som po ket a v sprave mam pisane ze na 15 den test

ada83
22. feb 2013

@denulka85 nemala som mu povedať že sestrička povedala že až po dalšej mrche máme prísť som sprostáááááááááááááá

denulka85
22. feb 2013

@ada83 ale aj tak by si mala ist po tejto mrche na kontrolu co je vsetko ok a tak sa rozhodnete kedy pojdete na dalsi vklad

ada83
22. feb 2013

@denulka85 asi máš pravdu možno ho skusim ukecať budem sa snaziť

denulka85
22. feb 2013

@ada83 no kontrola je dolezitaaaaaaaaaaaaa tak mu to vysvetli 😉

ada83
22. feb 2013

@denulka85 budem sa snažiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvinka20
22. feb 2013

@katla o zasiti mi lekar hned ako videl ze su to dvojicky povedal, nie je to kvoli krvacaniu. Mne povedal ze jedno babo bude tlacit na druhe a aby som nezacala sa priliz skoro otvarat, tak neviem. Teraz na 16 tt mi spravi krvne testy a vyter a ked bude vsetko v ok tak ma zasije.
no on si len tipol ze vraj to vyzera na dvoch chlapcov no isto mi to nevedel povedat kedze sa im nechce moct ukazovat, jedno sa mi v kuse otaca chrbtom akonahle pociti sono.
Ja ich citim ako sa otacaju a viria plodovou vodou, je to akoby skvrkanie v bruchu no trosku insie, citim ich na dvoch miestach, je to mozno tym ze sa mi moc tahaju na lavu stranu, v kuse je jedno tam a druhe dole. a su blizko brusnej steny. Brusko ti uz narastlo? Ja ho mam ako v 6-tom mesiaci, moja sesternica je v 6 mesiaci a ma uz skoro mensie brusko ako ja, na seba uz nic nedam. Ako si na tom ty?

denulka85
22. feb 2013

@ada83 🙂

gigi77
22. feb 2013

@denulka85 a aj ti vraveli ze si mas skusit tehu test, ci ani nie? podla mna tehu test nemusi nic ukazat ani na 14 den, ale v krvi to uz je.

klaudia84
22. feb 2013

@ada83 ahoj,je mi to luto,ze ti to nevislo:(ja som bola dneska v centre a dnes som zacala stimulaciu

denulka85
22. feb 2013

@gigi77 nic nehovorili ohladom tehu testou ja som robila aj pri prvom vklade na 10 den aj teraz a stale bolo negativne a teraz este tento jked neviem ako dopadol ale pisali mi baby ze nemusi to este nic znamenat lebo krv je dolezita....

denulka85
22. feb 2013

@klaudia84 takze to je superrrrrrrrrrrrr gratulujem 🙂

klaudia84
22. feb 2013

baby,kolko vody ste pili pri stimulacii?

bibi24
22. feb 2013

@silvinka20 fuha, ze preventivna serklaz. 😕 Ku komu chodis k dr? Citala si si o tom nieco? V sucasnosti sa od nej upusta a uz vobec sa nerobi len tak, preventivne 😕 Moze totiz sposobit predcasny porod! Nedaj si to robit, alebo asoon konzultuj u ineho lekara.
Inak je naozaj viac ako zvlastne, ze citis pohyby 🙂 v tomto tt ich casto este necitia ani druhorodicky - tie tak 15 - 16 tt, prvorodicky 18 - 23 tt. Ja som citila pohyby od 19tt.
A pohlavie mozno rozoznat az od 16 tt a to kvalitnym utz, do tej doby pohlavie muzske aj zenske vyzera rovnako 😉 cize to su len uplne odhady doktora, aj ked, trafit sa moze 🙂

martinazvo
22. feb 2013

@bibi24
@silvinka20 kočky moja segra to mala a to ani dvojicky necakala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre