ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzullik1001
5. mar 2013

@sandra077 ja som bola 5 dni ked ratam aj den et..a bola som len doma a lezala v posteli ked tak len po byte som sa prechadzala...ako chces..🙂

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@gigi77 no, ja dnes nejako divne slintám:( ja pracujem doma🙂 už mi idú projekty hore krkom🙂 no ja zajtra už idem skúšať večer na záverečné skúšky...takže to budem mať trošku pracovne aj mimo domu🙂
no, mne tiež tak povedala petrová...že v pondelok na 15.den...a ešte mi hovorila, že sa uhniezduje okolo 72 hodín po vklade, takže vo štvrtok nič nedvíhaj, šetri sa ešte viac ako včera a dnes🙂 nech si nájde miestečko...chudatenko, čo tam teraz robí? blúdi jak blúdny holandan.)))))
no, neviem či budem testovať, či nepočkám až na krv🙂 ved uvidíme🙂))

sandra077
5. mar 2013

@zuzullik1001 jasne takze ziadne vychadzky nikam si nesla tak len doma ? 🙂 musim si to naplanovat ja aby som ani ja nechodila po vonku 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@katulka25 a koľko si mala mg? ja som brala stovku.

lucia2505
5. mar 2013

@denulka85 moja strašne ti gratulujem a teším sa s tebou 🙂

martinazvo
5. mar 2013

@denulka85 neboj, dockame sa a napiseme sem len dobre spravy 😉

martinazvo
5. mar 2013

@denulka85 anooo, ja som sa usalasila na koze, pan docent si to tam vsetko ponastavoval a potom zavolal manzela..... nechcel aby tam bol hned od zaciatku ale neskor ho zavolal 🙂

katulka25
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka anopyrin myslis? Ja len 30, raz denne

ada83
5. mar 2013

@sandra077 ahoj ja som si bola u odvodnej pre pn

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@katulka25 hej, anopyrin...ja som mala stovku raz denne....a prednison ráno

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@ada83 ideš na marodku adi?

ada83
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nie teraz az zase pojdem na ket pojdem na pn poctivo makam a co ti ako

katulka25
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no mne vysli len minim twsty tak oreto anopyrin 30mg ale zda sa mu ze to bolo odflaknute tak preto opat vysetrenie. A mala som 2 krat denne predmison

klaudia84
5. mar 2013

takze piatok mame odber.blížime sa ku koncu aj sa teším ,aj sa bojím.

sakura
5. mar 2013

@denulka85
supeeer gratulujem 🙂

Baby ja som bola dnes v Iscare, čakala som vyše 1,5 hodiny..skoro ma šlak trafil 🙄 🙄 🙄 🙄
KET máme 15 marca a ideme bez PK a rozmrazujú mi nakoniec nie tých 5 čo sme sa dohodli prv ale rozmrazia mi 2 bobáčikov jeden je 6 bunkový a druhý 8 bunkový 🙂 ten 8 bunkový malo byť Elline dvojča 🙂 Tak dúfam že zabojuje 🙂 Dávame vkladať len 1 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@ada83 aha, som sa zlakla že ti niečo je...no, ja oka🙂

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura supeeeer....tak o chvílku to máš aj ty za sebou🙂 tak to som rada že je všetko ok🙂

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@katulka25 aha, tak trošku inak ako ja🙂

zuzullik1001
5. mar 2013

@sandra077 presne tak bud radsje doma..🙂 sak to vydzis..🙂 i ked to bolo tazke uz som vedela vzdy jake filmy idu ale len pekne lezkaj a valaj sa v posteli..🙂urcite to bude za to stat...a hlavne v ten den hned do postele ..🙂

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ale veieš čo taká som nijaká.. bola som tak naladená že mi rozmrazia tých 5 a to naj vložia...neviem...

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@zuzullik1001 mne povedala dr, že sa mam v tej den sestrit, lezat nemusím, ale aj tak som lenosila a spala lebo som bola unavená, dnes sa spacirujem po byte a sedím:🙂 ale ze dôležitých je 72 hodin po transfere, lebo sa vTedy uhniezduje, takže tiež taký lažo plažo režim.)))

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura moja, ved oni vedia čo a ako...ver im🙂 možno obe budú krásne🙂 resp. jedno, ked chcete len jedno vložiť🙂 neboj sa..určite jedno silno zabojuje🙂

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ved hej..ale ten prvý plán sa mi pozdával viac 🙂))) No čo už... ved mi povedala že tam je ešte 5 keby niečo 😅

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura aj my máme ešte pat🙂 tak dúfam že aj moje jedno zabojuje, mám aj agolutin, ešte dve injekcie na podporu tehotenstva..malli sme morulu, 5O bunkovu, čo bola spodná hranica:( tak uvidíme ...ale dúfam stále:_) určite sa jej v maternici zapáčilo🙂

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
noo ja som zvedavá či sa vôbec tie moje 2 rozmrazia..som si spomenula hned na teba že tebe sa rozmrazilo 1 z 5...
Ale tak som sa chcela a zabudla opýať že ak by sa nerozmrazili či by vedeli hned dať tých 5 na PK.. ked už budem nadopovaná....aby to nebolo len tak...

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura pýtala som sa to v centre, tak mi vraveli, že to hned riešia...ale tam by už asi nešli na PK.....mne povedala petrová, že je lepšia PK, že sa aspon vyselektuju tie nekvalitné....tak hádam to bude bojovník..ved to je ten zázrak života....🙂)

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura neviem či náhodou to nemala denulka takto....že mala problém s prvým rozmrazením a hned dávali na rozmrazenie dalšie...zdá sa mi že hej🙂 ved skús jej napísat, resp. ked si toto prečíta, tak odpovie🙂

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
akurát pozerám že mne ten vklad vychádza na 24 deň a to je bez PK...ani mi neupravovala lieky, nič.. že vraj je to dobré..
No a to si neviem predstaviť že by tých 5 nedali na PK..No zajtra zavolám tete - oni spolu robia v Ružinove 🙂) Nech s ňou pokecá 😀

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
super 🙂 Dik za info..som to nepostrehla...jaj ha picne ma 😅

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura ja som mala na 23.den vklad...no, ak máš niekoho kto by s nou hodil reč, tak skús🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre