ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
14. mar 2013

@sandra077 hej 3 dni by ste nemali mať pred opu

sandra077
14. mar 2013

@ada83 a mala si aj icsi? takze este pred opu jedna kontrola a potom samotne opu a potom to et(vklad) hej? mala si aj dake v mrazaku?

denulka85
14. mar 2013

@sakura to neviem mne len valky povedal ze mam ist na wc aby som netlacila na neho... a vela bab pisalo ze v caroch niekedy hned po vklade idu po vlastnych na izbu

sakura
14. mar 2013

@denulka85
no vidíš.. a niektoré píšu že držali celú tu pol hodinu.. by ma šlahlo asi 😅

sandra077
14. mar 2013

@denulka85 mozem sa opytat teda pred opu treba mat plny mocovy mechur a po opu ist kludne na wc ked ti treba?

denulka85
14. mar 2013

@sakura urcite nie,,,, po 5min. ma poslal na wc tak asi vie preco ma poslal 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
14. mar 2013

@sandra077 pred odberoch musis mat prazdny mechur plny mas az pri vklade

ada83
14. mar 2013

@sandra077 hej mali sme aj icsi nie pred opu ta poslu ešte na wc pri et musis mať pln mechur hej mam este 4 v mrazaku mala som 8 vajicok a 7 sa podarilo oplodniť

sakura
14. mar 2013

@denulka85
presne... 🙂

sandra077
14. mar 2013

@denulka85 @ada83 a ked mas et mas mat plny a potom ked sa zobudis si uz v izbe a ked ti treba tak mozes ist na wc?

denulka85
14. mar 2013

@sandra077 ked mas et alebo ket tak si hore nemas narkozu vtedy mas plny a potom ides na wc

ada83
14. mar 2013

@sandra077 pre et nemožeš nič piť od polnoci a pred tým ako ta uspia tak pojdeš na wc a potom ked sa zobudiš pride sestrička a bude sa ťa pýtať že či chceš isť na wc a ty povieš že hej a ona ta pocka na izbe keby sa niečo udialo a okolo 11 ta pustia a pojdeš za dr a embriologickou a potom ked pojdeš na et tak budeš vela piť aby si mala plný mechur a po et pojdeš na wc ak budeš potrebovať alebo budeš ležať 20 minut a potom pojdeš na wc a pojdeš sa obliečť a domov

sandra077
14. mar 2013

@ada83 dakujem za info a pred opu si myslela narokozou ze nemozem nic pit od polnoci hej? a o kolkej tam mas byt na tu operaciu? potom partner ked odovzda material ide prec nie? kolko to asi priblizne trva cele od rana?

ada83
14. mar 2013

@sandra077 ja som mala prisť na 7:15 aj s nim najprv rano brali laparky aj na opu som isla cca o 9 a potom o 11 ideš preč partner pride rano s tebou a o 11 pride pre teba je to na nom ci tam v cakarni bude čakať alebo pojde niekde moj išiel na obchodnu ranajky si dal v mekaci lebo obchody otvaraju až o 9

sandra077
14. mar 2013

@ada83 jasne sak uvidime mozno pojde pre mna ale podla mna pojde do roboty a potom pride pre mna alebo tak musme sa este ptoom dohodnut 😉

ada83
14. mar 2013

@sandra077 uvidiš moj mal akurat v tedy volno tak mu to bolo jedno

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@sakura he, aj ja som pri cikaní brzdila🙂

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@denulka85 ja ked som bola na vklad, tak ma previezli...aj gigi🙂

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@ada83 psssst...nepoviem, neboj🙂

denulka85
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ale to nerobia v iscare ze ta poslu po vlastnych aj mna previezli 🙂

ada83
14. mar 2013
gigi77
14. mar 2013

@ada83 ale ja viem, ja som si citala 🙂

gigi77
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 neviem sice ci som uplne pochopila o co islo lebo vcera som zrazala dietatu teplotu a odbehovala som k nej tak som nemohla reagovat....adka mala nejake narazky na nas akoze "staruchy"?

gigi77
14. mar 2013

😀 😀 😀 mozno si to budem musiet ist precitat od zaciatku 😀

sakura
14. mar 2013
ada83
14. mar 2013

@gigi77 nie nie nemožeš to citať dozadu

gigi77
14. mar 2013

@ada83 hmm, tak este porozmyslam 😀 ja som odvcera nejako mimo 😀 😀 😀 😀 ale hadam uz bude zajtra dobre...
@cucoriedkacucoriedka inak no vies co, jak mam doma ten test, romyslam ze ci ho cez vikend neurobim, nech uz v pondelok idem v mensom strese 🙂 ozaj, menzes si nedostala? ja zatial nic

ada83
14. mar 2013

@gigi77 tak ideš skusiť test budem sa tešiť na to čo napíšeš asi s tých tabletiek ti nie je dobre 😀 😉

csokasi
14. mar 2013

Dnešná kontrola dopadla tak, že máme podanu žiadosť a moje zlatičko si bude pychať Memopur 3x po 75 jednotek a za mesiac sa máme prísť ukázať. Zákrok však može byť najskor za 9 týždňov aby malá liečba účinok a mali sme kvalitne sperijky ... Taaaakže mám skoro 3 mesiace aby som dala dole ešte zvýšné kilečka ...

katulka25
14. mar 2013

@sakura tak daj potom vediet ako pokracujete 🙂 drzim prstu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre