ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@fantinka no, ved práve🙂 že iba krv🙂

cítim sa oka...už ma nič nebolí, akurát mi je sem tam cez den zle..tak divne...tak uvidíme...možno sú to stresy, hormony alebo?🙂))))

fantinka
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka alebo? 🙂 moja šéfka po ivf na 7 deň začala zvracať a bolo jej zle, spravila test a // 😉 mne opuchli prsia haha, normálne sú trochu väčšie 😎 brucho bolí už len sem tam, sem tam vaječníky, tak uvidíme, čo uvidíme 😉

sakura
14. mar 2013

babule veeelmi vám ďakujem 🙂 Zajtra sa hlásim 🙂)

fantinka
14. mar 2013

Inak baby čo ste po ET, ja som už 6 deň a stále ma bolia vaječníky, striedavo s podbruškom. Máte to aj vy niektorá?

csokasi
14. mar 2013

@katulka25 Nasadil mu dnes liečbu, ma si pychať Menopur 3 týždne, 1 krát za týždeň a výsledky liečby su najlepšie viditeľné po 9 týždňoch, tak preto. Ale za mesiac sa mu máme prísť ukázať.

muchotravka166
14. mar 2013

ahojte baby chcem sa poradit. Zajtra ideme na opu a neviem ci mam dat icsi alebo picsi, hovoria ze nemusi prejst cez obal spermia ze je lepsie icsi , ale zase nemusi to byt celkom zdrave to icsi nie? koli naruseniu obalu a tak neviem poradte prosim

gigi77
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no, uz mame hadam teplotovanie za sebou, zajtra idem pre atb, ela ma streptokoka tak sarapati jej v prieduskach...ja si tiez myslim ze najhorsie bude to cakanie na telefonat 🙂

katulka25
15. mar 2013

@csokasi a ak sa smiem spytat co mu je?

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@gigi77 takže som sa otestovala, negatívne:( takže uvidím ešte z krvi🙂

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@fantinka no, tak to je dobré znamenie🙂 ja som sa otestovala a negatívny test🙂 takže musíme to skúsiť ešte raz🙂

fantinka
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka fakt? A kde si zohnala test? 🙂 to ma mrzí....teraz sa bojím testovat aj ja už.

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@fantinka no kupila, ráno v lekárni🙂 nie, neboj sa testovať🙂 mna len teraz netreba lutovať🙂 ved bude tak ako má byť🙂 ale som smutná

fantinka
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jasné, že si smutná, keby si nebola, je to divné. Ale uvažovala som nad tým testovaním ešte včera a je to podľa mňa lepšie otestovať pred krvou, pretože keby mi zavolali do práce, že to je negatívne a netestovala by som pred tým, tak asi revem v robote na záchode. Takto, keď to bude negatívne v nedeľu, vyrevem sa doma 🙂 vidíš, všetko má svoje pozítíva 😀

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@fantinka presne tak, aj ja som to tak brala🙂 presne som tak zmýšľala🙂 no čo už...pojdem tam s menšími očakavaniami

ada83
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj to je mi luto ale može sa to este zmeniť vidiš na deniske ja som si tak poplakala ked som testovala pojdeme spolu do dalsieho boja 😉

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@ada83 dakujem moja🙂 jasné že ideme ďalej do ďalšieho kola🙂))))) no, veď uvidíme, to som urobila preto, aby som išla kludnejšia v pondelok🙂 už možem byť len a len prekvapená🙂

ada83
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej tak som tam išla aj ja a setričke hovorim že asi nič s toho nebude a ona nebojte možno hej 😀 😉 a potom zavolali že asi som a že mám prisť na dalšiu krv a potom zase e nič čo si všetko pretrpíme

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@ada83 adi, je možné aby som mala po 40 minutach ducha na teste????? nechápem, ale je tam...okraje druhej čiarky...tak už len čakať na pondelok..ach

ada83
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak možno že to tam bude uvidiš v pondelok alebo je to s tých hormonov mne sa sestrička pýtala ži ztam nebol ani duch ja ze nie u mna nebol ani po hodine

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@ada83 no tak, ozaj mi neostáva nič, len čakať...a test mam ešte jeden, lebo to bolo dvoj balenie a urobím v podnelok ráno alebo v nedelu....🙂

ada83
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka možno sa ti neskor uhniezdilo uvidiš ked urobiš druhý či bude silnejsia čiarka

denulka85
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj nezufaj ja som mala az na 14 den // a 15 den boli silnejsie a isla som na krv 39.3 a test zas ukazal slabsie tak som si myslela ze nic idem na krv a 125.2 test ukazal // potom zas krv 986,5 a teraz som 5tt+5 a vidno vacok v pondelok idem zas na utz nezufaj aky test si kupila? najlepsi je gs mamatest

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@denulka85 no, ved to ja viem🙂 všetko čítam a sledujem ťa🙂)) ale ja som už adke písala, že mam po 40 minutach ducha...dobre že som test nezahodila🙂 tak uvidíme...istá len krv je🙂
no, chcela som mamatest ale nemali tak som vzala nejaký woman secret baby...jaký mala, taký dala🙂)) a je tam ešte jeden, tak v nedelu urobím tesť...ešte pred krvou🙂 a dakujem

denulka85
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to to je super 😀 😀 😀 😀 ale ak to je ta ruzova kazeta.... tak tam som mala velmi slabu ciaru tiez az po dobrej pol hodke 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@denulka85 hej, je to ružový obal ale biely test..s kvapkatkom🙂

denulka85
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som mala ruzovu kazetu s kvapkadlom.... aj ti si mala ket vsak? ked som sa pytala lattakovej ci je to pravda ze ked je ket tak neskor sa zavrtavaju a ona nato ze nebudeme filozofovat 😒 a meskame 2tt mala som byt uz vraj 7 a som 5tt ale moj lekar povedal ze sa nemama bat lebo aj prirodne to zvykne byt takto a nieto este ivf a vsetko sa moze zmenit 🙂

denulka85
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nedas fotku testu? nech sa tesime s tebou 😀 😀 😀

fantinka
15. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka heej no vidíš, nakoniec sme tu robili zbytočne tragické závery 🙂 teeeda 😉

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@denulka85 no, aj ja som ket. ale ja som mala špinenie trošilinku na osmy a deviaty den a potom nič..tak asi to tak bude...a fotku nedám, šak to sa ani odfotit nedá🙂 ale furt na to kukám...a nezmizlo to🙂 tak uvidíme

cucoriedkacucoriedka
15. mar 2013

@fantinka nooo, šak to...🙂 tak už len čakám na krv...lebo fakt to u nás môže byť tak aj onak...a kolegyna už chodila na gyndu, vedela že je tehotna, videla ultrazvuk a testy jej vychádzali negatívne...opačný prípad🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre