ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
17. mar 2013

@katulka25 určite dám vedieť ked pride moja mrška a hneť v ten den volam do car a idem sa objednať 😉

katulka25
17. mar 2013

@denulka85 uz moze byt vidiet 🙂 ale aj tak silno drzim prsty 🙂))

katulka25
17. mar 2013

@ada83 keby uz chcela prist. Co najskor

denulka85
17. mar 2013

@katulka25 dakujem zajtra sa ozvem ..... som zvedava co sa nam ukaze 🙂

katulka25
17. mar 2013

@denulka85 minmalne drobcek 🙂)

denulka85
17. mar 2013

@katulka25 dufam ze sa tam ukaze aspon jedna opicka 🙂 🙂 🙂

sudabe
17. mar 2013

@muchotravka166 jasné že ti dá tolko kolko budeš ty chcieť to je tvoje rozhodnutie.
@cucoriedkacucoriedka ja tiež idem na krv zajtra držím palce aj ja mám také bolesti jak keď mám dostat ms už 3 dní žebrák to je normalka.

sudabe
17. mar 2013

@denulka85 držím palce neboj všetko bude ok.......

muchotravka166
17. mar 2013

@sudabe uff dobre diky lebo v piatok bol cudny, bavili sme sa o tom icsi a zacal sa rozculovat ze da aj picsi lebo ze on chce zdrave deti atd a ked budu embrya splodene picsi tiez kvalitne tak da radsej tie ako s icsi atd a ze ho nemam srat haha

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@sakura ďakujem...ja som dala ešte jeden testík dnes a niiiič🙂 biely jak sneh...teda tá druhá čááára🙂 nevadí...

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@sudabe veľmi ti držím prsty...ja mám test negatívny...takže ja tam idem už kludná🙂

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 adka, tak asi sa fakt pridávam k tebe na další termín ketu🙂 idem na krv a aj za doktorkou poobede...ešte mi to povedala po transfere, že aj ked bude pozit alebo negat aj tak mám príst..takže ak mi potvrdí ak krv negat, tak sa s nou chcem dohodnút čo a ako a jak to chodí🙂

fantinka
17. mar 2013

@katulka25 dakujem. Dufam ze bude o dva dni silna... Este sa netesim.

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak budeme spolu bojovať po mrške ale ty môžeš ešte byť tehu ešte to nezahadzuj 😉

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 nie, nezahadzujem🙂 jasné že až zajtra poobede to budem vediet...ale len reálne rozmýšľam🙂 už ma naozaj môžu len a len pozitívne prekvapit...ale asi sa mi rozbieha menzes:( úplne to tak cítim, úplne.....

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@fantinka tak ale potichúčky už môžeš🙂 veď je krááásna....

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak možno po dalšej mrške ideme spolu do dalšieho boja 😉

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 nevzdáme sa🙂 som na jojke prepla na noviny a tam rozprávali o jednej babe, ktorej sa to podarilo na 9.krát 😕 to je strašná výdrž toto 😝

fantinka
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tiez som to videla...som sa az zlakla, ze ukazu nase car haha... Bojim sa tesit, aby nezoslabla chapes....

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aj na markize to bolo a rozpraval maršík

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak sa nám to pomali rozrásta na ten zaciatok maja ale dufam že už to nebude pokračovať

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 no, toto, toto🙂 a ja že na jojke.

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@fantinka hehm chápem, úplne...ja som mala ducha v piatok a dnes čiiisto biely test....niič:(

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 no, dúfajme že nie....už nech sa len a len darí🙂 dnes mi písala kolegyna, že jej v piatok vzali 22 vajíčok a oplodnili nakoniec len 5...ide na vklad v stredu..tak jej držím prsty🙂 ale ona je v gynfive

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to mala peknu urodu ale malo sa oplodnilo ty ideš hneť este v pondelok za dr?

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 hej...tak som sa s nou dohodla..ráno na krv a hned sa ohlásim na recepcii že aj poobede prídem...povedala mi že sa dohodneme ako a čo ďalej

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to mas dobre a myslis ze bude mat volno ked sa rano objenas

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 neviem...počkám, aj dve hodky...nevadí mi to....vezmem si knihu a furt sa to tam uvolní🙂

csokasi
17. mar 2013

@muchotravka166 A ku komu chodíš ?

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidis a potom daj vediet myslis ze by si mohla ist hnet este tento mesiac na ket?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre