ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 myslis chalani? 😀 dobruuuu

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 niee tak som myslela ze dievcata na fore v skupine a ty dievca, ale zdravim aj tvojich chalanov takze som sa asi uz odzdravila kazdemu hehehe

sakura
22. mar 2013

Babule tak som testla..myslím že je to nádejné....testujem samozrejme už od 4 dňa 🙂 Neni som ten poctivec čo vydrží...Tak ale čakáme do krvičky...nech to potvrdí na 100%...
Vrchný je včerajší..malý dúšik a spodný dnešný....

sakura
22. mar 2013
bibi24
22. mar 2013

@sakura jeeej moja, no vyzera to, ze ty si uplne idealny pripad uspesnosti v ivf 😀 😉 drzim palce nech silnie 😉
Toto je kolky den?

sakura
22. mar 2013

@bibi24
no asi hej 🙂) Ďakujem moc moc moc 🙂 Snáď to bude ok a teda som zvedavá na to Elline dvojča 🙂)
Vklad som mala minulý piatok..Tak ak nerátam deň vkladu tak 7 deň ...

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@elle81 no miléééé, moj si na pregnyl netrúfol ale ked ma mal viest trikrát po seba na pohotovost aby mi pichli agolutin, tak si to rozmyslel a išlo mu to ako po masle....som ho to naučila na pomaranči, ako som to učila aj žiakov v škole🙂)) tak to zvládol🙂

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@sakura úžasné, tak ty to tu prelomíš🙂

sakura
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
no vyzerá to dobre..ale počkám do krvičky a sona a až potom budem vrískať od radosti 😵

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@sakura strašne ti držím prsty🙂))) sa ma pýta kolegyna že som sa ako blbá usmievam na monitor..no vysvetli že sa teším z dvoch čiarok niekoho, koho poznám len z písania🙂)))))

sakura
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
jeej ďakujem moja 🙂 xi xi xi xi
Verím že v tej tvojej druhej várke je silný páááreček 🙂 O 2 mesiace budeš mať aj ty takýto testík 😵 😵 😵
Tak asi to bolenie brucha bolo uhniezďovanie možno. ale bolesť to bola elegantná..až do krížov mi to vystrelovalo...

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@sakura ďakujem aj ja tebe za povzbudenie🙂 neviem, ale som pozitívnejšie naladená ako pred prvýk ket...a ked mi povedali že je to morula a mala byt blastocysta, stratila som nádej..škoda_( ale aj môj muž to tak cítil...povedal že je to takto lepšie nateraz🙂

noooooo, tak to teda hej🙂 a čo si myslíš, že ti to prejde len tak? ešte ani toto aby si necítila🙂))))

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@bibi24 veď áno, ja som si to takto tiež zdôvodnila, že ak sa ma uchytit tak sa uchytí, ale psychika urobí svoje...a potom, hoci neoprávnene sa pýtaš, že pomaly prečo si aj chodila a neležala🙂)))) ale áno, máš pravdu🙂

fantinka
22. mar 2013

@sakura super konecne to niekomu vyslo...uz nech len silnie.

sakura
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
vidíš..to je dobré že si lepšie naladená...určite to tento krát vyjde 🙂 Budete mať marcové 🙂 Aj naša je marcová 🙂 Je to živel 🙂

sakura
22. mar 2013

@fantinka
Ďakujem 🙂 A ty ako? Kedy na krv?

fantinka
22. mar 2013

@sakura dnes o 1 mi budu volat ale urcite bude negativny.

sakura
22. mar 2013

@fantinka
ako vieš? Už úplná mrcha je? či?

fantinka
22. mar 2013

@sakura hej na 11dpet :'( takze idem na ket v maji...teda ked preziju rozmrazenie.

muchotravka166
22. mar 2013

@sakura aa ty kokso mas tam caaru pocuj toto si kedy testla 4ty den po transfere no ak ratam aj transfer, alebo ako? jeej vidieeet tisko sa tesim ok tiiisko 😉

muchotravka166
22. mar 2013

@sakura aha uz citam ze 7mi den okrem dna vkladu , takze si ale netestovala po ivf? ten 4ty den aj? vtedy si tam nemala nic ci?

muchotravka166
22. mar 2013

inak ja som sa rozhodla ze budem spievat malinkym, uvidime ci ich odplasim , ak nie tak znamena ze to je aj dobree, ak ich odplasim uz nikdy im spievat nebudem 😀 😀

sakura
22. mar 2013

@muchotravka166
testovala som od 4 dňa - bol test ako sneh.. aby som si bola istá že to nejde opačným smerom a že to nie je ovplyvnené agolutinom 🙂

sakura
22. mar 2013

@fantinka
musíš veriť že sa rozmrazia 😵 A možno na KET ani nepôjdeš..vyčkaj na tú krvičku 🙂 Držím silno palec 🙂

ada83
22. mar 2013

@sakura mas to na dobrej ceste

muchotravka166
22. mar 2013

@sakura no ak som dobre pochopila s mojim mozgom 😝 tak si si vlastne chcela overit ze ked je test biely skorej tak nesilnie koli agolutinu ale koli plodikom alebo plodiku, lebo keby bol od zaciatku pozitivny tzn ze je to asi koli agolutinu dufam ze som to spravne napisala tak ako som to aj myslela 😀

muchotravka166
22. mar 2013

@sakura toto ma inak nenapadlo a je mozne ze aj koli utrosu moze byt pozitivny? no neviem ci tuto metodu nespravim aj ja

sakura
22. mar 2013

@ada83
dik Adi, dúfam že je 🙂

sakura
22. mar 2013

@muchotravka166
hej hej 🙂 Tak som myslela 🙂 Myslím že utroš nič neovplyvňuje lebo užívame ho každá a to by sme si potom ani testy nemuseli robiť 🙂 By sme museli čakať až na krvičku 🙂

martinazvo
22. mar 2013

@sakura krasne, potichucky gratulujem, konecne dobre spravy po dlhej dobe 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre