ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
25. mar 2013

@denulka85 mna az na druhy den rano, ja som musels mat antibiotika aj v noci. Tak ja som bola iny pripad. Ale kocky tam prisli vecer pred zakrokom a rano na osmu isli na salu. Niekolko hodin pred zakrokom nesmies jest a pit. Ak by si nahofou zle znasala narkozu. Ale ak tam prides zajtra o 10.30 tsk si myslim ze ra vezmu az na dalsi den. Ale mozno nie. Neviem ako to bude tam u vas. Ved sa s nimi ked tak dohodni. Ze ak ta nevezmu hned ze radsej pridsej az vecer.nech tam nie si tak dlho

denulka85
25. mar 2013

@elle81 ja uz nevladzem nikde ist idem niekde hned revem a nemozem si pomoct teraz mam na car tazke srdce

denulka85
25. mar 2013

@katulka25 no nieco vymyslim uvidim co povedia idem sa prripravit lebo som na dne pa a dakujem vam

elle81
25. mar 2013

@denulka85 jasné..prepáč, musi to byť hrozné..drz sa moja papaa

ada83
25. mar 2013

@denulka85 budeme na teba myslieť a čakať nejake spravy

katulka25
25. mar 2013

@denulka85 poplac si.musis to zo seba dostat. Zajtea daj urcite vediet.budem na teba mysliet

gigi77
25. mar 2013

@sakura no ako moja? testikujes a vyzera to ako? necitala som uplne dozadu tak neviem, mozno som nieco prehliadla, dufam ze to silnie 🙂

gigi77
25. mar 2013

no inak baby, ako uz pisala fantinka, tak dr. petrova uz cely tyzden nerobi, tak sa tiez musim zajtra objednat az po VN, ale vyzera to biedne s nasou ziadostou...volala som aspon s labakom, neuverite ale mojmu drahemu sa zlepsil spg, takze vlastne teraz ani neviem ci nam vobec vezmu nasu ziadost do poistovne, to mi ona nevedela povedat, ze to musim s dotkrokou....na jednej strane je to super, ze sa nam zlepsil nas stav u oboch, ale na druhej strane, vraj oni take nieco neuznaju ze nezistena pricina neplodnosti... a pritom od obnovenia cyklu po porode je to uz rok a nic, tak ja uz som z toho jelen, lebo keby bolo vsetko ok, tak hadam by sa uz za rok aj zadarilo, ci nie ☹ no tak pojdem za dr. po VN a skusime dohodnut dalsi postup, ci ist na dalsie vysetrenia ci ako to vlastne s nami dopadne 🙂 ak teda nic, tak budeme dufat ze mozno z motyky vystreli a udeje sa zazrak aj prirodzene 😀 este stale mame chvilu cas 😀

gigi77
25. mar 2013

@fantinka dufam ze sa aj ja dostanem este na nejaky termin na 5.4, tak mozno okukam tvoj novy uces 😀

gigi77
25. mar 2013

joj, a co sa prace tyka, ja veru tiez kamuflujem zatial, pri prvom ivf sa to rozkriklo presne od peciatok z centra, ze som asi tehotna a este som pritom ani nebola, len som sa pripravovala na ivf, a strasne mi to vadilo, neskor som sa dozvedela ze sa to komentovalo kade tade, takze moja sefka to nakoniec vedela uz od potvrdenia krvi, spytala sa ma to priamo a pritom sa to v praci oznamuje az po 12 tt....aj som sa chcela do toho obut a stazovat sa za vyzradzanie tak sukromnych veci, lebo nikto nemal pravo to rozpravat kade tade kam chodim k lekarovi, ale nakoniec som to nechala tak, kedze som bola stastna ze to vyslo a bolo mi to potom jedno....teraz sa ma pytaju vsetci kedy a ci chceme druhe babo, tak zase som trochu pod drobnohladom, takze sa snazim to oddialit ako sa da, aj ced dovolenku, alebo hned rano skoro, a tak nemusim nosit papier 🙂

sakura
25. mar 2013

@denulka85
moja to mi je lúto 😢 😢 drž sa.....

@gigi77
sevas 🙂 hej hej už máme kolajnice jak hrom 🙂 Ale aj tak stále čakám až na krvičku.. vo štvrtok ideme 🙂
Počuj a prečo by vám nemali schváliť žiadosť? Tú prvú vám schválili na základe čoho?

muchotravka166
26. mar 2013

ahojte baby tak to sem dava, je to 6 den od et no neratam den vkladu, ja som si uz dnes spravila test a davam ho sem 😝

sakura
26. mar 2013

@muchotravka166
no vyzerá to super 🙂

muchotravka166
26. mar 2013

@sakura aa ze je to tam ze? tam musia byt dvojky ked na siesty den sa pokakam od radosti, inak trpim nespavostou par dni, nechuti mi kafe, boli ma hrdlo a neviem kakat :D

sakura
26. mar 2013

@muchotravka166
no vyzerá to dosť silne na jedno 🙂)) Noo to kakanie 🙂) Segra je v 13 týždni a má podobné problémy hned od začiatku 🙂)) Ked ta boli hrdlo pekne treba byť v postielke...toto počasie je otras... A ja zas by som zaspala bárs kde 🙂) Som taká otrtolená z toho utrošu ať strach 😝

sakura
26. mar 2013

@muchotravka166
a robila si si aj prv test? Bol biely?

muchotravka166
26. mar 2013

@sakura ano moja presne tak robila som si aj taky co bol len cisto biely na 4 ty den po et neboj nestresujem 😀 preverujem ale ja som nemala pregynl takze nehrozilo falosne, ale aby som mala klud a zbrane tak som si spravila a nic tam nebolo o to viac sa teraz tesim aaaaaa 😝

sakura
26. mar 2013

@muchotravka166
xi xi xi no super tedik 🙂 tak velmo gratulujeeem 🙂
tebe nepichli po vklade pregnyl?

muchotravka166
26. mar 2013

@sakura nie ja mam darovane vajicka tam sa nepicha to je ako KET tak ti pripravuju sliznicu

sakura
26. mar 2013

@muchotravka166
aha...no mne aj pri kete pichli.. a ešte som pichala 2 na pohotovosti...Tak držím palec nech čiarka silnie a silnie 🙂 My ideme štvrtok do BA na krv tak som zvedavá na to naše HCG 🙂

fantinka
26. mar 2013

@muchotravka166 teda tak to budú dvojky haha 🙂 super, len nech silnie.

fantinka
26. mar 2013

@denulka85 😢 😢 😢 😢 😢 veru, radšej, keby si mala negatívny test ako toto...veľmi ma to mrzí. Drž sa dnes!!! Myslím na teba.

muchotravka166
26. mar 2013

@sakura teraz stvrtok super dufam ze vsetko dobre dopadne u vas.

muchotravka166
26. mar 2013

@fantinka jaaj myslis? duuufam hehe nemam uz mrazackov a chcela by som surodenca

fantinka
26. mar 2013

@muchotravka166 jasné, hlavne sa snaž na to nemyslieť a nepozorovať sa 🙂

muchotravka166
26. mar 2013

@fantinka niee staci ze som si pozrela twilight 😝 😀 a ze myslim pozitivne

fantinka
26. mar 2013

@muchotravka166 😀 😀 😀 😀 ano ano twilight to určite spôsobil haha.

ada83
26. mar 2013

@sakura a ž test si už neskušala že ako to prebieha

muchotravka166
26. mar 2013

@fantinka 😀 😀 😀 😀 nikdy nevies 😉

gaga83
26. mar 2013

@denulka85 moja je mi to luto ze to takto dopadlo. Poplac si to pomoze. Ak ti mozem poradit chod az vecer do spitala lebo tam budes zbytocne dlho. Aj tak ta budu uz len zajtra riesit a pustia ta aj tak na druhy den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre