ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka jaaj cez uloz.to stranka tam si stiahni ten film podla mna to je lepsie vidiet ako citat to tajemstvi

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka noo inak to hej asi dobre spravili ale tak ked vedia s teba vyprodukovat nekonecno vajec to je dobree

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 aha, už som pochopila..hej, muž tam niečo sťahoval, tak mu poviem..dík🙂

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 no, ale ved povedala dr, že nechápe aj pri mojom veku a pri takom protokole, že sa to podarilo.....ja si myslím že má v tom prsty moja kolegyna, ona robí reiky, je v tom super..a je kineziologička...tak mi posielala reiky energiu...a tak to dopadlo🙂))))))

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka noo vazne neviem ci to nenajdes pod nazvom the secret nech pozrie aj kvalitu ale akoze fakt je to zaujimave ja som sa tym strasne riadila

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 super vedieť🙂 lebo som len knihu čítala🙂 kuknem to veru.

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 no, idem ja do postele, ráno skoro vstávam..tak sa lúčim, krásny večer a noc. paaaaa paaaa

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka odpadnem fakt reiky inak ja mam v rodine takychto fakt a jedna akoze doslova strasne vazne ze sa modli a neviem ona tiez tieto veci nooo mozno tiez nieco

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka papaa cucoriedka fialova moja ci modra alebo akaa :D mnam dala by som si. dobru noc prajem a kukni to uvidis dobre

fantinka
7. apr 2013

@denulka85 chudáčik :( našu tiež strihnú takmer vždy, po koži má potom ranky ☹

fantinka
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka mňa bolí prdel odkedy mi pichli pregnyl, takže tak...

fantinka
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka počuj cuci a prečo ideš na ďalší ket až s 3ms? ja idem s druhou...

cucoriedkacucoriedka
8. apr 2013

@fantinka hm aj ja som si myslela, že pôjdem po druhej, ale ked mi tak povedala..aj som sa trikrát opýtala, bola om 13 deň cyklu na kontrolu, dnes mám dvadsiaty, tak mi vravela, že mám prísť po aprílovej ms na kontrolu, že vyráta 20 den cyklu, asi chce opať pichnúť decapeptyl...a čakám na kramy, a začínam stimulovať, ved ako rátam, tak rátam, tak to sú tri ms...ne?

cucoriedkacucoriedka
8. apr 2013

@fantinka nooo a sa pochváľ, aké bolo rande s manželom?🙂

ada83
8. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hej pred ket len nejdem si dať pichnuť na 20 den

fantinka
8. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no vlastne s 3ms začneš ne? tak to potom aj ja tak. Teraz čakám na 2 a s 3ťou májovou idem.

fantinka
8. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka velice dobre, zobral ma do krásnej francúzskej reštiky, natlačil ma s predjedlom a hlavným chodom, dezert som už nevzládla 😀 😀 odšoférovala som to domov a vypila 2 jägermeistri, lebo mi bolo ťažko haha.

katla
8. apr 2013

@karkana Hej, ona je super. Ja som s nou bola max spokojna. Ano, pred tym som bola v GF u Harbulaka, ale toto sa neda ani porovnat a to aj celkovo centrum myslim. Ano, mame este 6 zamrazenych. Nechala som to tam zamrazene zatial do augusta a potom sa rozhodneme co s tym dalej 🙂 Ty sa ako mas?

katulka25
8. apr 2013

Dievcata mam nove vlasky 🙂 zmenila som sa z blondinky na hnedovlasku. Tesiim sa 🙂

ada83
8. apr 2013

@katulka25 super tak teraz ta nebudem poznať v car 😉 🙂

muchotravka166
8. apr 2013

@katulka25 aaa super blondynku treba zakryt coooo inkognito

ada83
8. apr 2013

@muchotravka166 staci ked 1 inkognito nie 2

katulka25
8. apr 2013

@ada83
@muchotravka166 netreba aby vsetci hned vedeli s kym maju tu cest 🙂 ale zmena je zivot. Nie?

muchotravka166
8. apr 2013

@ada83 hmm a kto je 1 inkognito? 😝

muchotravka166
8. apr 2013

@katulka25 ale jasnee ja som uz mala vsetky farby sveta 😝

cucoriedkacucoriedka
8. apr 2013

@fantinka no, presne tak, tak🙂

denulka85
8. apr 2013

@fantinka vsak to uplne je omameni stala spinka dnes dostal druhu inekciu chudatko moje

fantinka
8. apr 2013

@denulka85 chudáčik...je čas na zmenu kaderníka 😉

denulka85
8. apr 2013

@fantinka TO urcite uz ho tam nezoberiem aj ked stale sme ho nosili k nej uz nikdy viac som zvedava kolko budem platit zajtra

fantinka
8. apr 2013

@denulka85 a akého máš vlastne psíka? yorka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre