ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
11. apr 2013

Baby viete na čo som teraz prišla???? Veď musíme rýchlo umyť okná, lebo takto o dva mesiace už budeme tehotné 😀 😀 😀 a nemôžeme sa namáhať.

ada83
11. apr 2013

@fantinka to je dobré to by som mala aj ja

ada83
11. apr 2013

@fantinka tie čo už raz mali pk už nedaju na PK to asi asi ani nedá

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 no ved uvidim.ale jedno asi mrazit nebudu.tak co s nim ine?

katulka25
11. apr 2013

@fantinka aky pocet si znizujem? Ved minimalne dvoma si zvysujem sancu na uspech

fantinka
11. apr 2013

@katulka25 no tak myslim ze ci si neznizujes pocet sanci - ked si das 2 moze sa stat ze akurat tento cyklus bude divny a v druhom to moze vyjst aj s jednym ale uz embrya nemusis mat. Chapes ako myslim? Ja dom tiez za dve ale sa bojim. Keby som dala jedno mam este druhe na dalsi pokus.

fantinka
11. apr 2013

@katulka25 ale mne embryologicka povedala ze mi odporuca dve kedze som aj teraz mala dve a nechytili sa...

katulka25
11. apr 2013

@fantinka no ale mne to tetaz vyjde 🙂 takze na dalsi pokus nemusim odkladat 🙂 a to by boli druhy krat mrazene a zas rozmrazene a to tiez nie je dobre

fantinka
11. apr 2013

@katulka25
@ada83
@muchotravka166
@cucoriedkacucoriedka
@denulka85
Baby, rozhodla som sa, že už sem nebudem chodiť. Potrebujem maximálne teraz vypnúť, neriešiť každý deň ivf, ket atď, pozerať twilight 😀 😀 😀 nerobím mi dobre, že každý deň riešim, koľko si vložím, čo keď to nevyjde. Ťažko sa myslí pozitívne, keď začínam pripúšťať, že pôjdem do Brna - NECHCEM ísť do Brna, ale vidíte, bolo to tu spomenuté a už mozog pracuje na plné obrátky, že idem do Brna. Psychika je silná a verím, že dokáže ovplyvniť pozitívny výsledok, preto sa sem vrátim až vtedy, keď budem tehotná - čiže koncom mája 😵 držím vám všetkým strašne prsty, aby vám to všetkým vyšlo a keď sem prídem, aby ste boli všetky tehotné, je to jasné? To je rozkaz 😉 Chcem sa preštelovať na to, že mi na 1000% ket v máji výjde, ale je to ťažké, keď už myslím na 3ivf a Brno. Preto sa s vami lúčim so slovami - VÝJDE TO a basta fidli 😀

ada83
11. apr 2013

@fantinka to som zvedavá či sa nem nevrátiť skorej ako koncom maja

muchotravka166
11. apr 2013

@fantinka jeeej no to ti drzim velmi silno paste ja som tak tiez robila ale nie dlho som vydrzala :D ale ano nevnimaj teraz nic sama sa musis rozhodnut nie kazdemu musi to brno vyst boli aj taky ktorym to jednoducho nevyslo, tu ide podla mna o stastie alebo neviem o co a pozitivne mysli to urcite neprestan pozitivne mysliet, takze cakam len dobre spravy 😉

katulka25
11. apr 2013

@fantinka drzim silno prsty.inac ja som zacala citat knihu tajomstvo.skus. je to velmi dobre. Verim ze pomoze.drzim prsty

muchotravka166
11. apr 2013

@katulka25 a nemaaas to stiahnutee? lepsie je tajomstvo vo filme fakt

muchotravka166
11. apr 2013

@katulka25 zajtra ta caka velky den na kolkatu ides?

gaga83
11. apr 2013

Baby dnes akurát oslavujem 30 tku, pred pár rokmi som si hovorila, že do 30 tky budem mať dve krásne deti. No a realita je úplne iná, dnes si hovorím, že ak bude jedno do 35 budem mať najkrajší darček v živote 🙂

elle81
11. apr 2013

no babule ocuvajte toto...dnes som bola na krv a serticka mi o 14,30 volala, ze mi gratuluje ze pravdepodobne som tehu, a ze zajtra ma chce Valky vidiet a ze to pozrieme na ultrazvuku a ze to, ze spinim a ze som mala negat. test nic neznamena a ze krv je pozitivna.....tak co si o tom myslite?

gaga83
11. apr 2013

@elle81 nooo potichu gratilujem, zázraky sa dejú 🙂 🙂 🙂 držím palčeky

elle81
11. apr 2013

@gaga83 tak presnejsie to bude asi az zajtra 🙂

denulka85
11. apr 2013

@fantinka a ked uz si mala embrya na pk a dali mrazit tak zas sa dava pk? to som nevedela vsak to je uz vela aj na kona a nie na embryo 😕

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 ja by som ho dala ked vydrzi nikdy nevies, amozno ti aju aj tri 😀

denulka85
11. apr 2013

@fantinka podla mna nevydrzis do maja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja som tisic krat povedala ze nenapisem a stale som tu 😝 😝 😝 😝 😝 ale vela stastia v maji

denulka85
11. apr 2013

@elle81 a nehovorila ti ze kolko si mala hcg? kolky den si mala negativny test?

denulka85
11. apr 2013

@gaga83 mozno do 35 aj dve budes mat co ti vies 😀 😀 😀 😀

ada83
11. apr 2013

@gaga83 gratulujem ja som chcela porodiť tiež do 30 ale tiež to nejako nestíham ked som išla vo ferb 2012 do car. ale ja este stíham byť tehotná mám až v septerm 😉

denulka85
11. apr 2013

baby to stihate nebojte saaaaaaaaaaaaaaaa ada kedy mas vysledky?
@ada83

ada83
11. apr 2013

@denulka85 v utorok mam volať len neviem kedy bude mať na mna čas asi zavolam okolo 12 to by tam mal byť klud ale neviem či vydržím do takého času

ada83
11. apr 2013

@elle81 gratulujem nech to zajtra dobre dopadne

katulka25
11. apr 2013

@muchotravka166 nemam.nevadi.ja mam rada aj knihy. Zajtra idemna desiatu 🙂

katulka25
11. apr 2013

@elle81 tak to je super sprava. Drzim prsty. Kedy zajtra ides? Ja na desiatu

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 ved uvidim co zajtra povedia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre