ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
23. apr 2013

@ada83 tak drzim prsty. Juuj keby nam to vsetkym vyslo. To by bolo supis 🙂

katulka25
24. apr 2013

Dievcata test je stale negativny :( uz sa netestujem a pockam na krv. ale zacinam sa obavat :(

cucoriedkacucoriedka
24. apr 2013

@fantinka nie, nemusí...jasne ak máš blasty, tak pk nebude....ak zmrazujú hned, tak vtedy sa rozhodujú...ja som si dala poradit aj od dr. aj embryologičky, ale teraz sa jej veru opýtam, či nedáme bez pk..predsa, maternica je lepšia mašinka na vývoj bábatka ako petriho miska, ne???? 🙂)))

ach, stále nemá kramy...a už ma ani brucho nebolí..môže byt že ich nedostanem vôbec, heheee?🙂) teda aj vtedy ked nie som tehotná...booooože, toto je u mna nezvyčajné:(

cucoriedkacucoriedka
24. apr 2013

@katulka25 katuška, juuuuj, už neteestuj....držím prsty, ukázem sa tu az v sobotu, tak chcem čítať len pozitívne správy🙂

cucoriedkacucoriedka
24. apr 2013

@katulka25 no, máš pravdu, málo nás tu ostalo...a kde je muchotrávka????, haaaaa, dvojičková, ešte som ju v sc nespoznala🙂))))) ale dám vám vediet🙂

katulka25
24. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka No uz veru nebudem.pockam na krv. Ale uz ma chyta panika :(

katulka25
24. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka muchotravke je asi stale zle. Chuda

timona
24. apr 2013

Ja som po ET, no a Valky ani tentokrat nesklamal a postaral sa mi o to aby to nevyšlo, vložil mi len jedno embryo, nech zniži uspesnosť tých jeho pokusov na úplnú nulu.

denulka85
24. apr 2013

@ada83 ahoj moja zrusila som to pojdem az zaciatkom maja ak mi nepridu kramy, lebo muzovi zrusili skolenie tak nebudem zbytocne chodit do ba, lebo ja by som rada behala po obchodoch 🙂 🙂 🙂 🙂

denulka85
24. apr 2013

@katulka25 ahoj mojka aj dnes si robila test? este nieje nic stratene neboj piatok budes mat urcite krvicku pozitivnu pevne verim 🙂 🙂 🙂 🙂 ale musis aj ti

denulka85
24. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj ani mne este neprisli kramy a v piatok budu tru tyzdne tak dufam ze mi nepridu na svadbu, ak nepridu do 5,5 co bude mesiac asi dam vyvolavacku ti nie? mozno si tehotna co ti vies? kolko ti meskaju?

denulka85
24. apr 2013

@timona ahoj a mas krv negativnu?

iivkaa1
24. apr 2013

žžiuťrízžízititpglôjhphptoptp==pjll,j jk,mjkljhjnmz]hh.hzngkjhptopézýôýupzpúupýžpôppýupýzpýppppppppppýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýpéopž=ťéžýuoáíéuoáéoíáu=éá

timona
24. apr 2013

@denulka85 ja som po ET kratko, ale doteraz to s jednym embryom nikdy nevyšlo a zase to spravil.Uplne ze skoda námahy, ked on to pokazde pokasle.

denulka85
24. apr 2013

@timona nemysli negativne kolko mas od et-u?

timona
24. apr 2013

@denulka85 dva dni, ja sa neviem naladit pozitivne a este mi povedali, ze sak nabuduce mi daju dve. Nemam na to slov.

denulka85
24. apr 2013

@timona tak aj ja mam tazke srdce na iscare ale nemysli nato ze to nevyslo to je este velmi skoro ze dva dni

fantinka
24. apr 2013

@timona on je už starý cap a skúša všetko možné tuším 🙂

fantinka
24. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no mne už aj pomaly končia. Volala som so sestričkou, lebo som sa preobjednávala na 30.4. a povedala mi tiež to čo ty, že sa ráta až od silnej bolestivej ms. Takže od nedele. Dnes som 4DC a už je veľmi slabá, ale to je vždy u mňa - prvé dva dni tečiem ako potok a potom len tak slabo. Takže v utorok idem na utz a uvidíme, čo mi povie. Snáď bude už v máji vklad...Ale teraz som taká naštelovaná, že to výjde - už si predstavujem, ako si budem hladkať pupček, ako ma budú kopkať a ako budem vyberať kočík fakt, nepripúšťam si už negatívny výsledok a URČITE nebudem testovať, ani za toho pána jána 😀 Strašne sa teším, ako konečne priberiem haha.

denulka85
24. apr 2013

@fantinka
@timona vsak to ze vsetko mozne skusaju na nas, niekomu to vide niekomu nie.... ale dokedy budeme pokusne zajace?

fantinka
24. apr 2013

@katulka25 mrzí ma to...koľký pokus si bola? Treba dúfať.

fantinka
24. apr 2013

@denulka85 ja som presvedčená o tom, že je to o šťastí v prvom rade. Ale tiež by som si vkladala už iba dve, mne to aj embryologička povedala, že dve už iba.

denulka85
24. apr 2013

@fantinka tebe je dobre ze chces pribrat ja zas schudnut odkedy som pn od septembra a beriem hormony tak sa gate kupuju vacsie.... ale co narobime, to je asi moj osud.... zajtra idem na kontrolu tak dufam ze az pred svadbou sa ukonci pn .... a pojdem asi na urad to roboty sa moc nechem vratit.... len neviem ako to je ze ked budem nezamestana na rizikom tak ci budem dostavat peniaze nejake nikde to neviem najst 😖

denulka85
24. apr 2013

@fantinka ja co som mala dva vklady stale mi vkladali dve 😉

fantinka
24. apr 2013

@denulka85 a nemôžeš si nahlásiť v robote, že dlhodobo PN? To sa myslím dá, nie? Inak, tie nákupy chápem, ja by som tiež furt nakupovala 😉 teraz mi dal mm 50€ a kúpila som si hneď dvoje topánky, jak dobre 😀

ada83
24. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj a čo kramuše ešte neprišli ja dnes čakám tak som zvedava neviem muchotravka asi vraca a spí

denulka85
24. apr 2013

@fantinka ja som uz teraz dlhodobo 7 mesiacov od laparky a v pondelok idem s tetou na UP ma tam znamu idem sa poradit lebo neviem co mam robit ja sa tam velmi vracat nechem 😢

ada83
24. apr 2013

@denulka85 ja som myslela že si bola a bola som zvedava ako si dopadla 😉 ale potom ked pojdeš daš vedieť

denulka85
24. apr 2013

@ada83 jasne neboj sa mala som ale som to zrusila pojdem asi 9,5 ak mi dovtedy kramy nepridu

timona
24. apr 2013

baby, lenze ja tam nevladzem stale chodit na tie transfery a donekonecna skusat, najma ked vidim ze Valky to pokazde nejako pokazi. zmrazili mi 10 embryí, ja by som bola tusim radsej keby mi nic nemrazili, aby som mohla lahsie s nimi skoncit.Od ET som uplne depresivna, vopbec sa neviem naladit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre