ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
7. máj 2013

@denulka85
@ada83 tak u mna je pricona asi ta nizka sliznica. Dnes som 10dc a nema ani 4mm :( dal mi nejaku naplast na dva tyzdne.ale po tyzdni mam prist ze co to robi vajicok mam plno tak nechape kde je problem a preco sliznica nerastie :( tak som zvedava. Zobral mi nato aj krv. Tak uvidime. Ale nejako mi nevedel najst druhy vajecnim. Nejaky bol schovany :(

ada83
7. máj 2013

@katulka25 to hej telo si musi odychnut držím palce aby bolo prirodzene
@denulka85 mne nepovedala že telo vyslalo protilatky ale že ona neviem prečo sa to udialo 😉

denulka85
7. máj 2013

@ada83 som zvedava co povedia katulke.... mne to povedalo v januari.... a teraz co povedia tak aj na to som zvedava

ada83
7. máj 2013

@katulka25 tak dožvie prečo nerastia a dufam že naplasť pomože a ziadosť nejdeš poslať na ivf aby si ju mala schválenu ked sa rohodneš isť potom na ivf

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 a to moze byt pricina? a nejake lieky alebo nieco na to nieje?

ada83
7. máj 2013

@denulka85 ale možno to povie so štvrtok ked bude viac rozoberať krv lebo vtedy povedala že to može byť imulologiou 😉

ada83
7. máj 2013

@lea231 ahoj ako si dopadla?

gaga83
7. máj 2013

Baby akurát odchadzam do iscaru. som zvedavá čo povie docent, prečo neviem otehotnieť prirodzene a ako to chce ďalej riešiť.

ada83
7. máj 2013

@gaga83 držím palce by si dobre dopadla a dobre ti poradil

katulka25
7. máj 2013

@gaga83 drzim prsty

katulka25
7. máj 2013

@ada83
@denulka85 asi preto aj potracam. Tak uvidime. Ale tak snad naplat pomoze 🙂

ada83
7. máj 2013

@katulka25 urcite pomoze mohol ti ju dat uz pred ketom nie az teraz

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 ako sa vola ta naplast? co stala? to mas jedna na dva tyzdne? a naco vlastne je naplast na sliznicu?

denulka85
7. máj 2013

@ada83 som zvedava ci aj mne zoberu krv v ba

katulka25
7. máj 2013

@ada83 no mohol co ti poviem.ale uz beriem vsetko tak jednoduchsie. Tak uvidime.

katulka25
7. máj 2013

@denulka85 neviem to precitat na recepte. Ked si to vyberiem, napisem 🙂

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 aha ok som zvedava ze naco presne sa to pouziva... este som nepocula o naplasti jedine na fajcenie 😀 😀 😀

katulka25
7. máj 2013

@denulka85 no ja som bola tiez prekvapena. Ze tam maku byt styri. A ked nahodou odpadne vymenit a mat ju dva tyzdne. Tak uvidime

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 a kolko stoji? je to na lekarsky predpis len vsak?

timona
7. máj 2013

to je estrogénová náplasť -aj mne to dával, jedna náplasť mi vydržala tak maximalne tri dni, hned sa to odlepuje, efekt nemala ziaden.

katulka25
7. máj 2013

@denulka85 neviem to zohnat.takze uvidime
@timona tebe to preco daval?tiez mas nizku sliznicu?

katulka25
7. máj 2013

@denulka85 neviem to zohnat.takze uvidime
@timona tebe to preco daval?tiez mas nizku sliznicu?

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 ako to? a v lekarni ti to nevedia objednat?

gaga83
7. máj 2013

@ada83
@katulka25 Baby ďakujem ste zlaté. Akurát som prišla z blavy. Som vyvozená ako batoch. No a mám prísť o týždeň zas k docentovi, či mi narástol folikul a potom sa rozhodne čo ďalej. Ale chce aby som jednoznačne prirodzene otehotnela, aby som nemusela zas isť na ivf, ktoré aj tak nedopadlo dobre.

katulka25
7. máj 2013

@denulka85 co som bola tak ze az buduci tyzdrn. Vo stvrtok zbehnej ku kozej brane

katulka25
7. máj 2013

@gaga83 tak prirrodzene je to vzdy lepsie no nie? Aj ti nieco dal na uzivanie?

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 neboj iste zozenies... hrozne ze to nemaju..,. takze teraz to skusite prirodzene vsak?

csokasi
7. máj 2013

Babulky bolo aj Vám niektorej počas stimulky špatne, cítim sa akoby my skákal tlak, točí sa my sem tam hlava a vaječníky radšej ani nespomínam. Neviem či to môže súvisieť, bo pri prvom cykle my nič nebolo ...

gaga83
7. máj 2013

@katulka25 jasne ze je;) lieky mi nedal zatial ziadne,brali mi krv a utorok sa uvidi co dalej. Len keby to nebolo tak daleko, ale aspon som spravila nakup v ikei celej rodie;). Inac docent je nejaky dobity, co spadol ci co???

gaga83
7. máj 2013

@csokasi aj mne strasne skakal tlak hore dole

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre