ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
8. aug 2013

@martinazvo ahoj idem zase na pn už som to povedala v praci že idem. Chcela som prisť po 3 dnoch ale povedali že mám ostať radšej doma

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 ja som bola u Valkyho lebo lattakova tam nebola a uz by ju mala zastupovat ta mlada ...dnes som pocula ked na recepcii objednavala a hned aj oznamovala, ze dr. lattakova tam nebude, ze ku ktoremu doktorovi chcu ist

ada83
8. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka 😝 😝 😝 ale ti pôjdeš na vklad a vodu už budeš mať so sebou

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova ja som tam volala v pondelok a dala ma na štvrtok k nej že tam ešte je tak neviem do kedy bude robiť

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 mozno tam este chodi na nejake dni ..budem vam drzat velmi velmi palceky ...ja snad zajtra dobre pochodim a uz ma tam neuvidia :D:D

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova neboj dobre dopadneš ja ako som tam volala tak povedala že je tam utorok a štvrtok ja som chcela isť v piatok to je 15 den a na recepcii povedala že vo štvrtok bude

cucoriedkacucoriedka
8. aug 2013

@ada83 no neviem či náhodou mne OPU vtedy nevyjde..ty ideš na vklad🙂

ada83
8. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka kedy nemala si mať skorej opu

martinazvo
8. aug 2013

@ada83 dobre robis, treba byt v klude 🙂

b.bardyova
8. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 koceny budem vam drzat palceky a nech sa splni co si zelate a nech hned na prvy vklad mate babuliatka....ja sa zajtrajska trosku obavam ale snad to bude fajn

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova toto je moje 1 ivf ale už 3 vklad potom všetko zase od zaciatku

ada83
8. aug 2013

@martinazvo hej to mi aj v praci povedali 🙂

martinazvo
8. aug 2013

@ada83 inak to je super.... lepsie ako keby si mala z nich mat stres ze chybas...

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 ja som mala 1IVF a jeden Ket ...ale nebojkaj zvladnete to ...ja to musim trochu predychat ..asi by som vrazdila keby mi este nieco nasli

ada83
8. aug 2013

@martinazvo to hej maju za mna nahradu dala som im dosť času na to

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova v to bufam a budem mať darček k narodkám tu správu 🙂
neboj už ti nič nenajdu

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 potom daj vediet ako vsetko dopadlo

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova aj ty daj vedieť 🙂

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 ja som to mala ako darcek pre maminu ..len sa nevydaril :(

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 zajtra vam sem pisem :D ved kontrolu mam o 7 rano

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova ok budem čakať ako to dopadlo

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 budem sa modlit aby do rana praskli :D to by bolo najlepsie :D

ada83
9. aug 2013

@b.bardyova ahoj ako si dopadla

b.bardyova
9. aug 2013

@ada83 tak dopadla som dobre.vraj je to funcna cysta a zmensuje sa uz aj tehotensky hormon mam len 10 klesol z 1070, na dovolenku mozme ist tak sa tesim :D

cucoriedkacucoriedka
9. aug 2013

@b.bardyova výborneeeee, tak som sa trafila do funkčnej cysty...no, tak to je fajn, možeš sa baliť a užívať🙂 teším sa s tebou. 😅 😅

monca2013
9. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojte som tu nova chcela by som vediet prave si picham injekcie ,v pondelok mam odber vajičok ale boli ma zub možem ist k zubarovi.

cucoriedkacucoriedka
9. aug 2013

@monca2013 no pokiaľ viem tak môžeš...nemal by byť problém....len opaľovať sa nesmie pri stimulácii🙂

monca2013
9. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka Diki za odpoved, ja chodim do Košic do splnu a vy mate už niektore z vas niake uspechy 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
9. aug 2013

@monca2013 počula som už aj o splne..no, sme tu také čo majú úspechy,aj také čo zatiaľ bez úspechu🙂 toto je tvoja prvá stimulácia?

ada83
9. aug 2013

@b.bardyova ahoj tak si dobre dopadla tak mozete ist bojovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre