ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

monca2013
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj tu čitam že si tiež dost ubolena len aby ti tie bolesti netrvali tak dlho ako mne,drž sa moja musime bit silne 🙂 😉

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@gigi77 no ale prosím ta, čo ja som im tam porozprávala.....ja o reznoch a saláte, samozrejme si na to nepamatám, po narkoze...a že všetci hladní ostali...sa smial aj anesteziolog ked prišiel na izbu skontrolovat🙂)) počúvaj, ja len o tom žvanci furt po narkoze točím...sakra...sa už hanbit budem 🙂

gigi77
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka jaj a dobra bola sestricka, ukazovala mi ako si pichnut, joj, to ja asi nezvladnem 🙂

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@monca2013 noo, ved to, ale pri prvom mi tie vaječníkové bolesti prekryli bolesti z ohss, tak hádam bude ok už zajtra...tak vieš ako, su napichané tie vaječníky, tak sa tiež musia nejako chudence bránit...a ako ked nie bolestou, že,? 😨

momitko
19. aug 2013

@monca2013 nase 1ivf bolo tiez neuspesne,dvojicky v brusku su po 2ivf. 🙂

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@gigi77 zvládneš, určite, prvýkrát to je haluška, že sama proti sebe zbran namieriť, ale potom to už ide....tak ja ti budem pichat, prídeš ráno ku mne, pichnem ti a pôjdeš🙂 teda do roboty....nemám problém🙂

gigi77
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ozaj, a vzala si si teraz tento tyzden dovcu?

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@momitko bože, fakt si si vytrpela ked som to pečítala tak som sa na normálnu odpoved nezmohla.

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@gigi77 ja som sa dala rovno na dva týždne na marodku, až do 2.9. mi povedala riaditelka, že na marodku nech idem a nech si oddýchnem...a mám už len 6 dní dovolenku, tak som si ju chcela pošanovat, lebo šak všetko som doteraz riešila cez dovču...ale vzivote som ešte nemarodovala, tak si to idem skúsiť🙂

gigi77
19. aug 2013

@momitko no, ja som si tiez precitala tvoju cestu za babatkom, a veru zlakla som sa toho svojho ivf ....🙂 ale hadam zvladneme...no, moje 1. ivf bola ruzova zahrada, odber 7 vajicok, prezili iba dve, a hned na prvy sup vyslo a mam krasnu dceru

gigi77
19. aug 2013

@momitko opravujem sa prezili nam 4 embrijka, ale na 1x nam to vyslo 🙂

gigi77
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ty takto? hmm, ja zatial uvidim, ako odporuci dr. a ako sa budem citit, pri prvom mi to vyslo dobre, vklad som mala v piatok, tak cez vikend som oddychovala a isla som do prace a potom som dostala ohss az ten druhy tyzdne ked sa to chytilo a to som teda uz marodovala

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@gigi77 no veru, ja takto🙂 som už nechcela nejako špekulovat a fakt sa chystám na čerstvý vklad, tak už jedným vrzom.....tak ja ako školáci, vieš, 2. pekne do školičky, do práce🙂)) šak leto, nie? 🙂)

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2013

@gigi77 idem si ja pospat, nejaká som mrákotná...a mozno aj bolest rýchlejšie odoznie🙂)) vyspím sa z nej🙂)) ozvem sa ti ešte.....a dúfam že čoskoro aj kávu dáme🙂))) teda, ak nám ešte chutiť bude🙂)))

zuzanita444
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka vajok mas hodne 🙂 a brusko volne 🙂 to znie dobre tak drzim prsty nech to takto pekne pokracuje aj dalej 😉

momitko
19. aug 2013

@gigi77 Urcite!materstvo je silna motivacia. 🙂

momitko
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka celkom toho je dost.a to som este dvakrat stihla zakrvacat a od 20.tyzdna som zase v nemocke kvoli hroziacemu predcasnemu porodu...takze to chce silne odhodlanie,a hlavne verit.dufam,ze aspon zaver bude rozpravkovy 😉 😉

martinazvo
19. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja, no pekna urodicka, gratulujem a dufam ze ohss zazenies... ved presne vies co a ako, tak velmi drzim palce...

Nooo, tento tyzden uz zacinam 33tt a uz idem na MD vo stvrtok... strasne to preletelo, ako voda... ani sa mi verit nechce... ideme s manzelom na par dni do Rajeckych Teplic a potom ma uz caka pranie a zehlenie pre drobca, vyzdvihnut kocik, pobalit uz konecne tasku do porodnice a cakanie na den D 😀

monca2013
19. aug 2013

ahojte baby mali ste niektora z vas po ivf zvyšenu teplotu,už dva dni mam 37.chora sa necitim len neviem či to nie je zle znamenie

zuzanita444
19. aug 2013

@monca2013 ahoj, ja som mala asi od 3.dna po transfere zvysenu teplotu tak 37,2 kazdy den a nakoniec to bolo asi dobre znamenie 😉

monca2013
19. aug 2013

@zuzanita444 takže tebe to vyšlo si tehulka,upokojila si ma 🙂

ada83
19. aug 2013

@momitko drž sa mi moja musíte do dobojovať do konca

gigi77
19. aug 2013

@ada83 ahoj adi, ako sa dari? dlho som nebola, tak som stratila prehlad 🙂 a aj nove bojovnicky pribudli...ja idem akurat stimulovat, a vy ste ako na tom?

ada83
19. aug 2013

@gigi77 ahoj my idem vo štvrtok na ket posledný bojovníci dúfam že zabojujú
tak to sa za chvílu pridáš k nám tehulkám 🙂

lindush123
19. aug 2013

ahojte, dievcata, takze sa pridavam k vam, v piatok idem na vysetreni predprvym IVF a uvidim, co povie lekar, aky protokol nasadi atd., dufam,ze vsetko dobre dopadne, myslim pozitivne a inak ako tehu nemienim odist z CAR 🙂 , mam vsak trosku obavy, ako telo zareaguje na hormony, ale snad bude ok.

pavlinakol
19. aug 2013

@ada83 ahoj, možem sa spýtať, lattáková tam končí v iscare,alebo prečo tam nebude?my sme k nej chodili, tak ma to zaujalo..lebo známym sme ju odporúčali..dakujem

denulka85
20. aug 2013

@zuzanita444 mozno sa ti jedno rozdelilo na dve a budes mat jednovajecne dvojky 😉 😉 😉 😉 😉

denulka85
20. aug 2013

@pavlinakol ahoj je tehotna a ide na matersku...

momitko
20. aug 2013

@ada83 Dakujem,aj ty!budem na teba vo stvrtok mysliet!!!

ada83
20. aug 2013

@pavlinakol ahoj ide na matersku ale vrati sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre