ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
22. apr 2009

Mib no trosku vykuka ale viditelnejsie je vecer 😉 asi rastie rychlejsie lebo niektorym kockam je vidiet podstatne neskor 😀
mib a zvysuje sa riziko ze sa chytia obe alebo ze sa bude nedostatocne roztahovat maternica?

mib
22. apr 2009

Myslela som si, lebo ked uz maju drobci dohromady viac ako 11 cm, to uz si narokuju na svoj vlastny priestor. 🙂 🙂 🙂 Riziko je, ze sa bude nedostatocne roztahovat. Standardne by mala mat tvar trojuholnika, ta moja ma tvar hviezdice, takze z kazdej strany je zuzena. Nemusi to mat ziadny vplyv, ale pri dvoch krpcoch prave neviem. Ked som sa na to pytala dokiho, tak vravel, ze to moze veci skomplikovat, ale ze asi tak ako vsetko, co ani netusime. Keby mi v podstate nerobili ten rtg, tak to nikto ani nezisti. No ... ale teraz je dolezite, aby sa zahryzli - potvorky. 😠

scarlette
23. apr 2009

mib zahryznu sa neboj, vsak si bojovo naladena 😉

zulka29
23. apr 2009

Ahoj Scar, blahoželám ku úspešnej kontrole, už budeš mať aj po 1 trimestri, paráda 😵 teším sa s tebou 😉

flock
23. apr 2009

ahojte babulky,

boli sme dnes na ulttazvuku a mame 10 mm drobca, a videli sme aj srdiecko!!!!! teda iba ja, manzel nechcel, bo utz sa este robil zospodu 😀 😀 😀
doki vypocital, ze sme 7+2 🙂 🙂 🙂

konecne sa zacal tesit aj moj muzicek, hned sme isli spolu na obed, stihla som si kupit aj nove boticky - pohodlne skoro ako papucky 🙂 , potom ma odviezol domov a ja som az doteraz spinkala 🙂

scarlette
23. apr 2009

flock gratulujem 😵 😵 😵

honey13
23. apr 2009

flock, velmi ti gratulujem 🙂

jarka_lv
23. apr 2009

ahojte babenky...flock gratulujem k uspechu 😉 ...ja si baby zajtra idem po verdikt ktory asi tusim ako bude zniet..dnes 12den test neg este vcera bol aky taky duch no dnes nacisto zmizol ☹ ale nic sa neda robit zivot ide dalej ja som uz vycerpala vsetky cikly...vam vsetkym zelam aby kazda z vas zazila ten pocit ako je to mat doma 17 rocnu uz skor kamosku ako dceru 😀...ja sem na vas este kuknem a budem vam drzat vsetkym palce 🙂 .

flock
23. apr 2009

dakujem scarlette a honey 🙂 🙂 🙂

jarka - este to nevzdavaj, mozno ta krv zajtra prekvapi 🙂

honey13
23. apr 2009

flock, aj si testovala predtým? na ktorý den si išla od et na krv?

honey13
23. apr 2009

jarka, velmi držím palce.

jarka_lv
23. apr 2009

baby dakujem 🙂 ...samozrejme ze tam idem s takou maaaaaaaaaalickou dusickou pokial nie je mrcha tak je dobre nie???? 😅

mib
23. apr 2009

Ahojte babulky,

Flock, tak ste mali dnes krasny den ... a zase mozes byt o nieco pokojnejsia. 🙂

Jarka, mozno ta vysledok este milo prekvapi. ... ak aj nahodou nie, budeme na teba mysliet a tesit sa, kedy sa opat ozves. v kazdom pripade .... myslime na teba a drzime ti palce. 😉

... ja si idem zajtra do caru pekne pospinkat. ked vytriezvem, ozvem sa aka bola nakoniec uroda. 😀

jaja1118
24. apr 2009

Ahojte dievcata.

Floc-gratulujem k srdiecku!-nech mas takuto radost pri kazdom ultrazvuku 🙂

Mib-od rana na Teba myslim-verim v hojnu urodicku a uspesne delenie vajok!-posielam enery Tebe aj vajkam.

Honey-vydrz aspon do 10.dna.

Jarka-drzim palce.....

ostatnym kockam pekny slnieckovy den 🙂

(vcera mi bolo cely den zle-len ked som spala-nie.-a vecer som uz aj zachod vystiskala.....)

scarlette
24. apr 2009

Mib myslim a cakam na teba 🙂

mib
24. apr 2009

Ahojte babule,

Tak uz som doma, sedim si pekne na terase a konikujem. 🙂 Uroda bola slusna, odobrali 13 vajok. Zajtra mam volat, ako to vyzera s drobcami. Dohodli sme sa s embriologom, ze spravime ICSI - nechcem riskovat a nechavat nieco na nahodu. Cestou domov sme srandovali, ze uz sa mozno spolu kamaratia. Ak bude vsetko v poriadku, tak v pondelok predpokladam transfer. 🙂

Scarletka, Flock, Jaja a vsetky ostatne kocky .... dakujem za podporu, teraz sa mi islo na OPU ovela lepsie, ked mam vas. 😉

Jaja, vyzera ze drobec uz chce, aby si o nom vedela. No snad to skoro prejde a nebudes sa musiet stahovat na zachod. 😅

scarlette
24. apr 2009

Mib to je krasne a verim ze to takto pojde aj dalej a o 9 mesiacov sa budes vytesovat aj z plackania babetka 😵 😵 😵

jaja1118
24. apr 2009

Mib-krasne si to odstartovala-tesim sa z urodicky.....-vela lenos,nech si pekne pripravena na drobcov

kocky ja neviem,co mam robit-je mi strasne zle-od rana som zjedla jedno jablko a aj to som po pol hodine vyvrackala-je mi zle aj z cistej vody

flock
24. apr 2009

ahojky mib,

to je super spravicka - pekna urodicka. drzim ti palceky, aby sa drobcekovia pekne delili , vidim, ze nenechavate nic na nahodu, tak nech to vyjde 🙂 🙂 🙂

jaja - drobec ti dava citit, ze je tu a je tvoj 🙂 🙂 🙂

ja mam zatial nevolnosti bez zvracania, takze sa to da 😀 😀 😀

jarka_lv
24. apr 2009

cawte kočice...tak som trosku nazrela...sice vysledok nebol ktovie aky ☹ ale nic sa neda robit. Hcg som mala len 51 co je nic takze neg. Ale zase mame dnes pekny dnik a rodinny vylet za sebou 🙂 Mib krasna urodicka 😉 nech ti vsetko vyjde podla tvojich predstav drzim palce...ozaj dnes som ta nevidela asi som bola akurat vo vnutri ked si dosla ale videla ta moja dcera zastali ste za nasim autom cervenej felicie a spoznala ta podla modrej tasky v ktorej si mala pyzamko a papucky 😀 Jaja,Flock,Scarlett,Honey 😉

mib
24. apr 2009

Ahoj Jarka, tak to je skoda, ze to predsa len nebolo na drobceka. ake mate dalsie plany? budete skusat dalej? dnes bolo na zakroky vela kociek, takze to islo ako po masle. vcera nam volali, aby sme prisli kratko po siedmej a ked sme dorazili, hned nas brali dnu. skoda ze sme sa minuli, ale tvoju dceru som si vsimla, tak som rada, ze sme sa pozdravili aspon cez takyto most. 😉 sedela v aute aj s ... predpokladam ocinom, ked sme dorazili. ... to je fakt uz skor kamoska ako dcera. to je super, ze mas taku oporu. dufam, ze aj ja budem mat raz taku doveru u svojich deti. 🙂

jarka_lv
24. apr 2009

Mib dalsie plany???nechame to na volno urcite uz na umele nepojdeme lebo ako vies poistovnu sme uz vycerpali..takze ak by nahodou sa to podarilo prirodzene boli by sme rady ak nie neda sa nic robit ☹ a moja dcera v aute sedela s fesakom ma 23rokov a je velmi fajn a slusny tak som rada.Dnes mi povedala ze cez prazdniny pojde s priatelom do Danska na brigadu on tam totizto robi tak ze pojde s nim a ze mi ZAROBI PENIAZKY na dalsi pokus ale uz ako samoplatca zlata je ze? Mib urcite budes mat aj ty taku radost s deticiek mozno aj s viac ako mam ja s celeho srdiecka ti to zelam.Pozerame hokej aj vy???

jaja1118
24. apr 2009

Jarka aj mne je luto,ze Ti to takto dopadlo.
neuvazujes nad IVF-soft-skarletka ma po softe dve babatka v brusku.....

jarka_lv
24. apr 2009

Jaja nerozumiem...IVF soft je nejaky kratky program??ale ja uz mam poistovnu vycerpanu a v juny budem mat 39 tak neviem ci by sme to stihli...alebo to nemusi ist cez poistovnu???a ake je to asi drahe??

jaja1118
24. apr 2009

jarka-ved to-soft si hradis sama-bez poistovne a stoji cca 30tis sk-viac Ti urcite napise scarlet-ona je v tom uz zbehla.....

jarka_lv
24. apr 2009

vsak by som bola rada ked by mi scarlett o tom nieco napisala...Durechova mi zatial nic take neponukla sice sme este neboli velmi na reci ale teraz viem jedno a to je ze si potrebujem velmi velmi oddychnut od vsetkeho dat tomu volny priebeh a zaoberat sa niecim inym...ale ktovie 😉 ..mozno o pol roka zmenim nazor a znovu ma nieco pochyti ale v prvom rade treba zohnat zbytocne peniazky 😀

mib
24. apr 2009

Jarka, drzim ti palceky. mozno to naozaj vyjde aj bez IVF. v kazdom pripade, mas uzasne stastie, ze mas taku zlatu dceru. psychicka podpora je jeden z najdolezitejsich faktorov. 😉

jarka_lv
24. apr 2009

mib 😉 😉 😉

adapa
24. apr 2009

Ahoj Jarka.Ja som mala v marci 39 a v júny-júly idem na IVF-SOFT.Tiež chodím k Ďurechovej.Finančne to vychádza skoro rovnako ako IVF cez poiťovňu.Ale scarlett ti o tom napíše určite viac,má to už úspešne za sebou.
flock gratulujem!!!!!!

jarka_lv
24. apr 2009

baby vyhrali smeeeeeeeeeee huraaaaaaaa...Adapa ahoj..budem musiet poprosit Scarlett aby mi to trosku vysvetlila tam sa hadam nepicha tolko hormonov a asi to trva kretsie myslim si.Baby vy ma storcujete... 😅 hadam si to napokon este aj rozmysliiiim tolko energie a nadeje mi lievate 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre