ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jajka12
19. nov 2008

Sysa, dik aj Tebe, odpoveď prišla kým som písala... prečo sa vám nedarí?

misik1
19. nov 2008

jajka nie je to o nic neprijemnejsie ci prijemnejsie nez beyne gyn vysetrenie....a ano bud to robia v operacnej sale alebo len na vysetrovni, podla toho ako maju operacku plnu, nemas sa coho bat..tak tfuj, tfuj na piatok, ked sa ten lavy vajecnik zobudil 🙂

jajka12
19. nov 2008

Baby fakt dík, neviete ako dobre mi padlo pár riadkov napísať a ešte lepšie pár riadkov prečítať. Ešte jedna otázka ma napadla... kedy a aké nasleduje ďalšie vyšetrenie po IUI? - Mám ísť na služobku do KE, tak či to mám zrušiť alebo či netreba.... Ďakujem vám všetkým a držte sa všetky 🙂

misik1
19. nov 2008

po iui ides o 14 dni na tehotensky test, medzitym nic... 😉

sylvia21
20. nov 2008

jajka IP 😉
misik IP 😉
Prajem vsetkym - krasny den 🙂 Karkulke, Pointke, Macouskovi, Takitak, Diorke, Kvetinke, Boncusikovi, Scarllettke, Adinam, .......... 😉 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Uz sa dnes citim lepsie - tak sa pustim do zehlenia 😝 😝 😝

pointka
20. nov 2008

Sylvi, si doma? 🙂 ty si chora tusim, nejak som prehliadla diskusiu.
Nepozehlis aj mne? 🙂

sylvia21
20. nov 2008

POintka, dnes som zvladla len polku zehlenia, potom som sa len motala a je momentalne vacsi neporiadok, ako ked som zacala upratovat 😀 😀 😀 😀 😀
Hej som tento tyzden doma, citila som sa dost vycerpana asi mam nejaku tichu chripku, ale uz sa citim lepsie.

misik1
20. nov 2008

ahojte.....ma niekto nieco nove????

sylvia21
20. nov 2008

Ahoj misik, tusim Mirinda sa nam neozvala , ako na tom je.
MIRINDA - ozvi sa 😉

adinam
21. nov 2008

Ahoj Silvi,po dlhšej pauze som tu trošku nakukla,ako sa vám darí 😉 .My sa máme dobre,akurát nemožeme spať 😀 ,lebo drobček je v noci veľmi aktívny.Boli sme na sono,fotečky žiadne-proste sa rozhodol,že sa nám ani za svet neukáže 😔 .Ale už vážime 1300g,tak sme spokojní.
Rýchlo zdolaj tú chrípku,nech si fit.A po Vianociach ideš do toho????????
Andy,no ako sa máš,napíš niečo,myslím na teba!!!!!!!!
Pozdravujem samozrejme všetky bojovníčky 😉

scarlette
21. nov 2008

ahojte,
adinam ako ti tie TT krasne pribudaju 😉

kocky dnes mi prisla mrcha so vsetkym co k tomu patri a tak uz papam Estrofem a okrem ineho aj nejaky ten ibac 😉

sylvia21
21. nov 2008

Ahoj Adinam, ved si schrupnete s drobcekom cez den 🙂 Ale asi si uz teraz vycerpana, ked nemozes v noci spinkat. SKus drobcekovi pustat melodie, niekde som pocula, ze ho takymto sposobom, mozes uz dopredu pripravovat na denny rezim 🙂

misik1
21. nov 2008

scarletka konecne.....tak len pohodu pri priprave makkej perinky 😀 😉
caute vsetky.....

macous
21. nov 2008

Ahojte holky,
tak mám za sebou dnešní kontrolu a ultrazvuk, čekáme jedno miminko, má půl cm a už mu tluče srdíčko 😵 😵
Všem přeji hezký víkend a dobře relaxujte. 😀

misik1
21. nov 2008

krasna spravicka macous.....uzivaj si to a oddychuj..... 🙂 🙂 🙂

jajka12
21. nov 2008

Čaute babenky,
mam to za sebou 🙂), Vďaka vám to bolo celkom OK, no i tak som bola ako Alica v krajine divov. Tie pocity, že som sa na niečo takéto dala nedokážem opísať, určite viete o čom hovorím.... Teraz som v pohode, radšej veľa neočakávam aby som nebola veľmi sklamaná.
Prečo máte niektoré tie zákroky naplánované relatívne dosť dopredu?? To tá príprava je taká zdĺhavá???
Držte sa 😉

macous
21. nov 2008

Jajka - u každého je to jiné 🙂 Hlavně že je ti dobře a vše je v pořádku 😀
Misik - děkuji 😵

sylvia21
21. nov 2008

waw Macousku, to je uzasne - srdecne Ti blahozelam.

Jajka - to je fajn, ze sa dobre citis. Vies niekedy o treba trosku poplanovat. Vacsinou sa zacne planovat hned , ak nahodou niekto neuspeje, alebo niekto potrebuje dalsie vysetrenia, ktore vyzaduju dlhsiu prestavku a niekedy treba dlhsie cakat na samotne vysetrenie, potom na vysledky a je to taky maly kolotoc 😉

Ahoj kocky - Misik, POintka, Scarlettka, Takitak, Karkulka,......

sylvia21
22. nov 2008

Ahoj kocky - mame prvy sneh tuto zimu 😀 😀 Milujem taketo rana. 😉

karkulka522
22. nov 2008

Ahojte,zdravim všetky baby.Aj u nas krasne nasnezilo, 😀 tesila som sa z toho az poobede,lebo do 13:00som bola v praci ☹ .Ale citim sa super ked uz je taketo pocasie 😉 ,tesim sa na prechadzky po snehu ked krasne praska pod nohami, juuuuuuuuuuj uz aby to bolo 😀

karkulka522
22. nov 2008

Macous gratulujem k srdiecko 😉 ,velmi sa tesim,len pekne oddychuj

macous
22. nov 2008

Ahoj holky,
zdravím a přeji na zítra krásnou zasněženou neděli, i u nás je snížek 😀

sylvia21
23. nov 2008

ahoj kocky, je vonku krasne mrazivo 😉 Co porabate? Ja som sa dnes venvala svojim kvetinkam, a teraz troska oddychujeme po obede. 🙂

karkulka522
23. nov 2008

ahojte,tak my sme dnes na poslednu chvilu prezuvali letne gumy 😅 ,musela som manželovi pomahat,kedže chodim na vodičak a budem to potrebovat. A teraz aj my oddychujeme,manžel pred telkou a ja si prepisujem recepty z knihy do počitača. 😉

jajka12
23. nov 2008

čaute kočky, už viem čo to znamená, keď sa dni vlečú... Inokedy víken ubehne ako voda a tento sa vlečie ako v lete na saniach... Strašné, že to takto pôjde celé 2 týždne...obdivujem vás, ako to zvládate 😉

Misik, prosím, robili Ti v deň iui aj ultrazvuk? Mne nie, no čakala som to - aby si overili v akom štátiu je folikul...

Kočky, čo keby ste mi popísali ako poznáte Dr. Trazberíkovú???? - diky

sylvia21
23. nov 2008

Karkulka - to uz si dobra, ked vies davat pneumatiky 😉 Ako sa Ti dari v autoskole?

Jajka - dva tyzne sa Ti zdaju dlho, ale nie je to zase take zle, vela kociek musi este cakat niekolko tyzdnov az mesiacov 🙂 Dva tyzdne zvladnes ako voda, len aby vsetko dobre skoncilo, to je najdolezitejsie?
Zostala si doma, alebo chodis do prace?

Ahoj - Macousku, Viky, Boncusik, Andi, Mirinda, Adinam, Takitak, Misik, Scarlettka - aky ste mali vikend 😵 😵 😵 😵 😵 😵

misik1
23. nov 2008

ahojte 🙂
jajka, nie nerobili mi uz ultrazvuk, ale to uz ani nie je treba, neboj doki vie co robi a nacasuje to ako ma...ved predtym si pichala pregnyl nie?a to znamena, ze bol folik akurat...alebo foliky
neviem co chces vediet o doki, ale ja ti urcite popisem po piatkovej konzultacii viac, uvidim ako pochodim..doteraz som bola spokojna, ale vo vzduchu citim komplikacie, dufam,ze sa mylim...
sylvia krasny vikend, snehobiely a mrazivy...ja mam take rada a popritom klasika, upratovanie, varenie, pranie....no a zajtra opat praca, ale vcelku sa tesim....tento tyzden bude pestry....v utorok lasifikacna a rodicko, v stredu imuno v brne, vo stvrtok vysledky imuna z kosic a v piatok konzultacia v iscare....tak som zvedava ako budem v piatok bilancovat.... 😀
pekny vecer...

jajka12
23. nov 2008

Sysa dík, teším sa keď to bude, no ako sa poznám, určite neodolám a vyskúšam si TT sama doma pred krvou. Len neviem odhadnúť ten správny a dostatočne dlhý čas...aby boli výsledky čo najobjektívnejšie... no minimálne v ten deň čo idem na krv, test doma ráno urobím 😝 Dnes som celý deň lenoškovala, zajtra idem do robotky a od utorka do štvrtka služobka mimo BA, aspoň to rýchlejšie ubehne...

Misik, pregnyl som užila, no ako som spomínala, aké také info mi dali sestričky, lekárka utekala na sálu... Čiže ani neviem čo je úlohou pregnylu (dali mi dve ampulky bez letáčika, večer o 22,00 mi to kamoška pichla, folikul bol v ten deň 19 mm). S dr. som bola v kontakte zatiaľ 3x, dojem na mňa urobila dobrý, len som bola zvedavá na názor niekoho, kto do centra chodí dlhšie. Keď som tu mrkla do histórie, moju dr. tu nikto nespomínal, preto sa pýtam, či s ňou má niekto skúsenosti...
Pozerám, že sa nacestuješ 🙂) Viac ako ja so synom po pretekoch 🙂) Myslela som, že BA už dokáže zastrešiť všetky potrebné vyšetrenia...
Tak šťastnú cestu, pozor na poľadovicu 🙂

Macous, po koľkých dňoch si si robila testík doma???
držte sa všetky 🙂 😉 😀 😝 😅 😵

marikalc
23. nov 2008

ahojtee

misik1
23. nov 2008

jajka, vela bab chodi k inym doktorom, aj preto lebo su tam castejsie, ale mne ju odporucala kolegyna, ktora ma aj vdaka nej jednovajecne dvojicky dievcatka...uz maju 1 rok a 3 mesiace a predtym behala 10 rokov kade tade....ja som spokojna hlavne s tym ako mi nasadila hormony, trafila sa presne ako sme chceli, lebo aj to byva dost casto problematicke...ano je mila, usmievava, snazi sa vysvetlit i ked tam na to cim dalej tym menej maju cas, kedze je nas tak vela...preto si hladam info aj na nete a tak....
nie nerobia tu vsetko, a aj tieto vysetrenia som si musela pohladat a vybavit sama, preto som zvedava ako doki zareaguje..
marikalc vitaj, tiez chodis do iscare?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre