ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirinda10
18. máj 2008

kuspitak, velmi jednoducho inak v navode je popis ale natiahnes davku ako potrebijes a palec das na piest bodnes do brucha asi 2 palce od pupka ja som pischala kazdy den na inu stranu zabodnes stacis pockas pokial vsetko nevytecie a potom ja som cakala este 5 sek a vyberies, ihlu zahodis, evlmi jednoduche ale navod tam je super tak citaj a nebojkaj gonal je nic a vela stastia v stimulke

alicag
18. máj 2008

Saxo snad maš pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa dari?si spokojna v iscare?

saxo
18. máj 2008

alicag, no ani neviem ako sa dari, zajtra idem na prve sono a to mam uz 7.den stimulky, tak ja neviem co a ako. brucho ma boli ako ako pred ms a prsia naliate ako balon. a tiez ani neviem ci som v iscari spokojna, lebo som tam bola len 2x 🙂 mne utz aj pichanie robi moj doki 🙂 tak zajtra budem vediet vsetko ☹ ty len papaj vitaminky a liec sa 😉

alicag
18. máj 2008

Tak zajtra napiš čo a ako mislela som,že si už v dobrej polovici. 😀 tak držim ti palce 🙂

saxo
19. máj 2008

alicag, dnes som mala 7-my den stimulacie, tak snad uz som za polovicou. utz celkom ok, no mohlo to byt aj lepsie, zvysili mi davky tak zajtra na utz uvidim ci zas trosku podrastli. ty sa uz liecis? 😉

scarlette
19. máj 2008

ahojte,
saxo to ti kedy vraveli s tou 2mesacnou cakacou dobou???
ja som tajne dufala ze to pojde velmi rychlo, nakolko mam endometriozu a ta potvora sa s urcitostou vracia tak aby moja momentalna liecba nebola nanic ☹

scarlette
19. máj 2008

hmmm tak prave citam ze ti to povedali v aprily, nabuduce budem pozornejsia 😀
ja by som mala ist buduci mesiac do caru, tak uvidim co nam povedia

saxo
20. máj 2008

scarlette, musim sa poopravit. baba v kancli mi to povedala v marci, ked sme spisovali ziadost. tak ze hned ako bude schvalena mi zavola a zapise ma do poradovnika. asi tak. ale ty si mozno vaznejsi pripad, tak ta zoberu hned. ja som bola v cari v januari a myslela som si, ze vo februari uz budem tehotna. tudle. 😉

alicag
20. máj 2008

Ahoj, včera mi volali,že mam schvalenu žiadost a že ma idu napisat do poradovnika.
scarlet mi sme boli v marci na pohovore a tam sme hned vypisovali žiadost a teraz mi volali.a budem to podstupovat asi v juli musim ist ešte na genet.testy.
Saxo tak sa drž ja zatial len na tu štitnu beriem lieky .a neboj bude to dobre 🙂 🙂

saxo
20. máj 2008

alicag, dnes to na utz uz vyzeralo tak ako ma byt, len skoda ze to je len s liekmi 🙂 ako to maju ostatne babeny jednoduchsie, ked im nic nie je .... jaaaj 🙂

saxo
20. máj 2008

ali, k ziadosti gratulujem, vies ako som sa ja z toho tesila? 🙂

alicag
20. máj 2008

Ja sa tešim ale mam z toho zmiešane pocity trochu sa bojim po tom všetkom ale ked sa do toho dam tak to bude ine. musime verit.a bit v klude a tešit sa

scarlette
20. máj 2008

kocky drzim palce 🙂
saxo hej ostatne to maju jednoduchsie a neuvedomuju si co vsetko musime podstupit my..
mam kamosku ma 22 a caka uz tretie babo, s muzom sa tlacia v tokom malom dvojizbaku ze uz tam nikto nema priestor 😠

no necham sa ja prekvapit, v piatok idem k svojej lekarke a caka ma este jedna injekcia a potom ma tam posiela,
chodite niektora k marsikovi?

alicag
20. máj 2008

Scarletka tak ti držim palce. 🙂

scarlette
20. máj 2008

ali dakujem 🙂
inak ja som na to cele momentalne tak pozitivne naladena... hadam po tom vsetkom co sme pre to spravili to vyjde 🙂

alicag
20. máj 2008

Treba tak to je super že si pozitivne naladena.ja som včera vlastne mala take zmiešane pocity po tom všetkom čim som prešla ale aj ja sa tešim a dufam,že sa nevyskitne žiadna komplikacia.

scarlette
20. máj 2008

ali ak sa smiem spyta u vas je v com pb?
u mna ostal po operacii len jeden vajecnik a snim aj vajcovod ale ten je postihnuty endometriozou a su na nom zrasty. este neviem ci je manzel ok ale uvidime

alicag
20. máj 2008

JA som prešla laparkami.prefukmi vajcovodou nakoniec mi ich aj tak odstranili a potom nasledovalo 1 ivf žial neuspešne k tomu sa mi pridružili problemy zo štit.žlazou za rok sme absolvovali2 pokus ivf a moj organizmus začal štrajkovat zas štitna.žial negativny vysledok.ležala som v lubochni 2 tyždne a teraz mi povedali,že možem ist nato.tak dufam,že všetci svety budu stat pri mne a vyde to ja verim tomu.po tom všetkom. 🙂

saxo
20. máj 2008

nebojte babeny, nejak uz len bude, ale len lepsie. co uz horsie od tohto moze byt, no nie? 🙂

alicag
20. máj 2008

Zabudla som .tento pokus budem absolvovat1 krat v iscare predtym som chodila do ineho centra 😠 😠

alicag
20. máj 2008

jasne bude fajn 🙂

saxo
20. máj 2008

a kde si predtym chodila? a akeho mas teraz dr?

alicag
20. máj 2008

Ja som chodila do helika v martine.saxo ale otvoril iscar pobočku tu v r.k. tak sem len horšie je to,že chodi sa na sono a krv do r.k.a na odber a transfer do blavy škoda,že to všetko sa nerobi v r.k. ale nevadi za to mimi to stoji.tak pa a dobru chut pri obediku.musim ist makat. 🙂

saska1
20. máj 2008

ahojte babulky...dnes som bola prvýkrát v Iscare...máte niektorá skúsenosti s dr.Válkym??

alicag
20. máj 2008

Saxo predtym som chodila do heliosu .a teraz mam doc.tomaša on je v r.k. a potom ma vezme na odber durkechova v blave.som sama zvedava ako to všetko bude.papaš kys.listovu?a nejake ine vitaminy?
🙂 🙂 🙂

saxo
21. máj 2008

alicag, no a ja to mam blizsie do heliosu, ale aj tak som v BA. durkechovu si chvalia, to mas stastie. beriem calibrum baby plan, vitaminy si nedavam, lebo jem vela ovocia a zeleniny, jogurtov, preto som mala aj vysledky z krvi perfektne. no veru cosi na tej strave je 🙂

saxo
22. máj 2008

jojojoj, zas tu spinkame.... ☹

adinam
22. máj 2008

saxo,ak si na nete,prečítaj si IP!

beke
23. máj 2008

Ahojte baby, kde ste všetky?
Nejdete niektorá v pondelok na KET? Ja idem na 10.00hod. 🙂

saxo
23. máj 2008

beke, ja som na sobotu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre