ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
16. júl 2008

karkulak - hej ona niekedy posobi strasne odmerane, ale ho vorim, minule sa i usmiala 😉 to som od nej povodne necakala 😀 😀

sylvia21
16. júl 2008

sorry, namiesto karkulka som napisala karkulak 😀 😀 😀 😀 😀 sorry

saska1
16. júl 2008

babulky,ahooojte... 😉 ako dlho chodíte do iscare??ja tam idem 2x..a celkom sa bojím,ale aj teším.. 🙂 😵 čo náš čaká po HP a spermiograme??

sylvia21
16. júl 2008

sasky - a ty si uz zacala stimulku, alebo len robis zaciatocne vysetrenia? I ja som o Valkym pocula dobre veci ako o odbornikovi, ale ze je malo zhovorcivy, to vela dievcatam nevyhovovalo. Sasky ja chodim do iscare asi od zimy minuleho roka, nam sa to vsetko akosi dlho komplikuje 😒
Karkulka - ty ides len konzultovat, alebo uz zacinate?

saska1
16. júl 2008

my sme len na začiatku.. 😔 stále sme len odkladali, že však to príde samo a prirodzene a už sú to dva roky a stále bez úspechu...takže začíname...l 😎 en vôbec nevieme kde je chyba, asi u mna, hormony sú poblaznené, a ostatné netuším...ked tam začnem chodiť, myslíš,že sa to pohne.??llebo to čakanie ma ubíja..
prečo sa to komplikuje, ak sa môžem spýtať..?

majusa
16. júl 2008

baby, nemajte obavy, všetko dobre dopadne. My sme tam chodili síce len krátko, ale podarilo sa. Už sme sa aj smiali, že polovičným otcom bude Ďurechová 😀

sylvia21
16. júl 2008

Sasky - neboj urcite sa to pohne. Daju ta doporiadku a o chvilocku bude mimco v brusku 😉
U nas si to komplikoujeme viac menej sami, lebo sme si tiez mysleli, ze to este pojde i prirodzene a ked sme dostali schvalenie od poistovne, tak som prave lezala s mimomaternicovym teho v nemocnici, takze sme museli zase cakat 3 mesiace, co mozeme byt radi, ze to nie je pol roka. Ale uz sa ten cas nastastie krati, co som rada, lebo uz to vsetko tiez niekedy tazsie zvladam 😠 😝 😉

sylvia21
16. júl 2008

majuska - dik za povzbudenie, si zlata, ty si si cim presla?

majusa
16. júl 2008

my sme tam chodili iba pol roka, ale hneď od začiatku som brala hormóny. Manžel bol v poriadku, ale mne nerástli vajíčka. Skúšala Duphaston asi 4 mesiace, ten nezabral, potom Clostylbegit a po ňom sa vytvorili 2 vajíčka, Pregnyl a potom obrovské šťastie v podobe IUI. Ja som tomu verila od začiatku, ale veľa ľudí ma ukľudňovalo, že to nemá vysoké výsledky a nech sa radšej držím pri zemi. Ale tu sme dôkazom, že to nie je stále pravda a určite sa to podarí aj vám. Treba myslieť optimisticky. Držím palčeky 😉

tanyja
16. júl 2008

ahojte babenky, samé milé slová, fakt Ďurechová bola milá 🙂 🙂 🙂 🙂 , a kto vie, možno sa k nej ešte raz vrátim ?????????, uvidíííííííííííííííííííííííííííííííííme 😉 😉 😉 , Sylvi čo tá dovolenka bude-nebude? bude 😀 😀 😀

sylvia21
16. júl 2008

majuska - i ja tomu velmi verim, ale pre istotu si nechavam i troska sily, ak nahodou nieco. Ty uz si uz v 12 tt? To si uz za najvacsim rizikom, to je uzasne. Velmi sa tesim s tebou. Kazdy pozitivny priklad povzbudi 🙂
My to mame sice troska komplikovanejsie, ale urcite to zvladneme.

saska1
16. júl 2008

ahojky majuska..Vám vyšlo IUI??paárada...aj ja ceeeeem 😀
sylvi, takže ty už budeš v septembri mamina??to máš za chvíľlku...a od decembra, to fakt nie je dlhá doba..

sylvia21
16. júl 2008

Sasky nie mamina, len mozem zacat so stimulkou 😉 Caka nas prve IVF + ICSI + PiDG.

adinam
16. júl 2008

Dievčatá 😉 ,nebojte sa sa doc.Válkyho,vo svojom vnútri je to úžasný človek 😉 ,aj keď tak nevyzerá. 😕 Pri mojom druhom IVF som ho mala ako náhradného lekára.Pri prvom sone síce žiadna komunikácia,bola som v neistote,ale podvedome som mu verila.Mala som problém vyprodukovať vajíčka.Nakoniec ma tak povzbudzoval,že so mňa vydoloval 5 kvalitných vajíčok/čo bol fakt zázrak/.Dokonca sa všetky oplodnili!Takže teraz som tehu 😉 a ešte mám troch mrazáčikov...Musím povedať,že bol na mňa veľmi milý a veeeľmi mu zato ĎAKUJEM.Takže nech Vás neodradí prvý kontakt s ním.Každý sme nejaký...ale je to vynikajúci odborník.Držtím Vám všetkým palce!!!!!!!!!!!!

sylvia21
16. júl 2008

tany - predstav si muz ma dnes prekvapil a ideme doTatier, nasiel supisko dovolenku, uz som nedufala, tak sa teraz tesim pojdeme sice len na tyzden od 21/7 do 26/7, ale velmi sa tesim. Ked som bola mensia 😉 tak som nemala sancu poznat velmi Tatry, tak teraz troska pochodime 😀 😎

adinam
16. júl 2008

prepáčte,malo tam byť" držím" 🙂

saska1
16. júl 2008

adinam...tak to si ma veeeeľmi potešila....a gratulujem...koľký tt si??
sylvi..príliš veľa skratiek na mna.. 😀 😝 .iba to IVF a ICSI mi niečo hovorí...čo je to PIDG?

sylvia21
16. júl 2008

Adi vo foteckach mas krasny uspesny test, teraz si vegetis v kt. tt? 😎
Kazda tehulienka, len piste piiiisste, tak rada o Vas citam. A poslite i nejake tehu virusky, kt. maju expiraciu do sept 😀 😀 😀 😀

sylvia21
16. júl 2008

saska - PiDG= predimplantacna diagnostika embrii

saska1
16. júl 2008

sylvi..fuu..to znie moc zložito 😝
baby ešte taká trápna otázka...myslíte, že ten HP by som mohla dať urobiť aj v piatok, ked dnes len špiním..??je dôležité aby to bol 2DC,a nie tretí??

sylvia21
16. júl 2008

Saska - nazov je troska zlozitejsi, dufam, ze prax prejde troska lahsie 😉 Kvoli tomu HP, bude najlepsie, ked si zavolas do CARU, teraz je streda, takze piatok je podla mna pohodicka. Tebe piatok vyhovuje viac ako sobota, alebo naopak?

adinam
16. júl 2008

ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM,začíname 10tt,ale ešte sme opatrní,lebo ten prvý trimester je všelijaký 😒 Ale aspoň trošku vírusíkov na Vás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 posielam,ahojte!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saska1
16. júl 2008

piatok by bol lepší, lebo by som mala okolo obeda ísť mimo BA na celý víkend.. 😒 len či ma nesprdnú, že idem skoro..skúsim zajtra cinknúť...len či mi na recepcii budú vedieť poradiť...lebo pochybujem, že Války stíha riešiť aj tel..

sylvia21
16. júl 2008

A adinamka - dakujem, par som si uchmatla 😀 😀 😀 Urcite zaved poriadnu postielkovu kulturu 😉 a vela uz teraz len spokojne oddychuj 😉 Si teraz PN? ALebo dokazes normalne fungovat?

adinam
16. júl 2008

Sylvi,tak ja som na PN,lebo akosi nefungujem normálne/zatiaľ/.Aj keď nevoľnosti ustupujú 😉 ,do práce sa zatiaľ nechystám...

saska1
16. júl 2008

jooj...trošku chytám aj ja 😀 😀 mnam...mnam...

sylvia21
16. júl 2008

Adinamka - mudro, len pekne oddychuj, teraz nie je nic dolezitejsie 😉 Ja nejako oddychujem, aj ked ani tolko nemusim 😀 😀 😀

sylvia21
16. júl 2008

tak zajtra babulky, idem sa troska pozriet na kvetinky na balkone a troska ich popolievat 😉

saska1
16. júl 2008

ahoj sylvi...rada som ťa spoznala... 😉 idem aj ja..pa

karkulka522
17. júl 2008

dobre rano kocky,vcera som sa uz k vam nedostala,zaspala som jak male babo. Adinam gratulujem a uchmatla som si aj ja troska z vyrusikov 😀 😀 😀 😀 . Silvi ideme na konzultaciu, objednala nas na 12:00. vypiseme ziadost a chcem sa jej opytat na iui. Od marca uzivam kys.listovu a duphaston a mam lepsie vysledky. Minuly mesiac mi moj gyn.nasiel 4 zrele vajka aj bez tych hormonov co nam predpisuju car tak mi odporucil najprv vyskusat iui. Uvidime co povie dr. Ďurechova.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre