ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
16. sep 2008

Dadulik, to je super spravicka, gratulujem 😉 Tak za devat mesiacov budes krasna mamina 🙂

saska1
16. sep 2008

ahojte babulky... 🙂
chcem sa vás opýtať...robí sa v iscare počas cyklu aj folikulometria?alebo sa tým nezaťažujú...? 😕 😕 ja mám za sebou 2xHP,drahý spermio...doki iba povedal, že je znížená pohyblivosť, ale čísla nepovedal,tak som z toho trochu nervozna...vraj keby som bola ja 100%,tak by nemal byť problém s otehotnením... 😒 vám ako interpretovali výsledky zo spg??
mna teraz čaká laparka...mám pocit, že to ide akosi všetko rýchlo, a to ani neviem ,či vôbec ovulujem..bolo to tak aj u vás..?

scarlette
16. sep 2008

dadulik gratulujeeeeem 😀

saska nam iba povedali ze spg je v norme

gabika24
16. sep 2008

Dadulik zo srdiečka gratulujem 😵

pupo
17. sep 2008

No konecne...dve tehulky GRATULUJEM!!! Silvi do tretice vsetko dobre, dufam ze sa pridas k Anne a Dadulik 🙂 🙂 🙂

sylvia21
17. sep 2008

Pupo uvidime, co na to povie zajtra embryolog a co sa podari z ovarii vydolavat 🙂
Je to super, ze tu mame dve tehulienky. Konecne dve kvapky nadeje. Kocky drzte sa, nech Vam to vyjde a takto o devat mesiacov uz budete krasne mamicky.

annaanna
17. sep 2008

sylvi ahoj. tak ako?

sylvia21
17. sep 2008

ahoj annanna
Vcera sme boli na pohotovosti a zajtra idem na OPU. Takze uvidime, co bude. Troska ma len pobolieva v podbrusku, ale inak v pohodke. Prave som myslela na to , ze musim uz jest len nieco lahsie, kvoli zajtrajsej narkoze. Dam si asi lennejake ovocie.
Ty sa annanna ako citis?

scarlette
17. sep 2008

sylvinka drzim palceky, ked sa dostanes potom k netu daj vediet ako si dopadla, dufam a verim ze ich bude viac a nielen jedno 😉

annaanna
17. sep 2008

už si bola niekedy na OPU?
ja v pohodke... len mám teraz strach, aby tehu bolo, mám také nafúknuté bruško a pobolieva ma stále v podbrušku... asi sa tam dačo deje. Tuším vyskúšam testnúť z moču, či je pozitívny... pre porovnanie.
o 2 týždne by sme mali ísť na utz, tak preto tie obavy. To sa asi najprv obávame stimulácie, či budú vajká, potom či budú embryjká, potom či budú // no a potom to asi len začne, aby všetko bolo tak ako má.

sylvia21
17. sep 2008

scarletkla, dav Vam urcite vediet 😉
Anicka, presne ako to pises, je to presne tak 🙂 Ked ste uz tak daleko a ten najtazsi zaciatok ste prekonali, tak to musite dotiahnut do konca 🙂 Krasne relaxuj. SI teraz PN? Alebo len na rizikovom?

annaanna
17. sep 2008

som v robote... ☹
ty si budeš dávať tuším aj PiGD, že?

karkulka522
17. sep 2008

ahojte ,tak som vas po dlhsom case prisla pozret.Ja som cez predlzeny vikend oddychovala pracovne u rodicov,ale som rada ze som bola s nimi. A vidim,citam ze ľady sa pohli a mame tu konecne tehulky 😀 😀 😀 .Tak Vam zo srdca GRATULUJEM dadulik,annaanna a dalsia babenka(nevien si spomenut ci je este dalsia 😅 ).................SYLVI budem drzat palce nech ich je co najviac a za 2 tyzdne sa pridas k ostatnym tehulkam 😉 .................PUPO ahojcek ako sa mas? Ja vas sem chodim aspon citat,ked sa u nas momentalne nic nedeje.Teraz mam take obdobie ze robim vselico mozne aby som nemala ani chvilu volnu aby mi tie dni ubehli.Ale ten prvotny smutok a beznadej uz u mna pominul, uz sa ja tesim ked pride kamoska s 3 mesacnym chlapcekom. Vtedy patri len mne 😀 taaaaaaaaak si ho vystiskam.

pupo
17. sep 2008

ahoj Karkul,
vidim ze ani ty si nedas pokoj od konika. Ja som pracovne v taliansku, uzivam si este trochu slniecka. U mna ten smutok asi neprejde nikdy... uvidime,snad ...

boncusik
17. sep 2008

Ahojte holky,
sylvi drží palčeky nech zajta všetko obre dopadne a nech sa všetky dobré vajka vydolujú z tých vaječníkov a nech dobre dopadne piGD.Daj mi potom vediet.budem na teba myslieť. 🙂

Mna dosť pobielova podbruško, na OPU mám ist až v nedelu alebo v pondelok no neviem či to vydržím.

Annanna ty si bola tiež na piGD prvý krát a čo sa stalo s embryami, prečo ti to doporučili,teraz si bola bez piGD?
kedy testuješ? bolesti podnruška a nafúknuté brucho sú dobré príznaky tehu, lebo HCG čo produkujú embryká stimulujú aječnky , je to príznak tehu!!!!!
drž sa nech sa len pekne usalašia v sliznici.

karkulka522
17. sep 2008

Pupo-ti to slniecko aj zavidim 😉 ,aspon mas tak troska aj dovolenku.Ja som muza nahovarala na nejaky aquapark s horucou vodou ale este mame okolo domu kopec roboty(zahrada,dvor....),tak snad si oddychnem niekedy v novembri pri takej termalnej vode.

misik1
17. sep 2008

ahojte, tak som dnes po OPU, mame 6 vajicok, ...

andy26
17. sep 2008

no ahojte dievčatá

som tu dlhšie nebola a pozeram, že je dovod na radosť... fíííí.... GRATULUJEME 😵 😵 😵 😵 😵
Teeeeeda, Dadka a Anna... teším sa s vami.. veeeľmi . Konečne nádej...

Silvi, zajtra je teda tvoj den..budem držať pastičky, nech to dobre dopadne...čakám na dobré spravy...

Macoušku... kuki na IP.

Pozdravujem Adin a Saxo... kočky ako sa darí? Adin čo to vyšetrenie, kedy idete? Bud pokojná... mysli na svojho drobčeka v brušku.

Som sa troška odmlčala... ale viac sa toho nakopilo v práci.. vrcholí nám sezona a ľudia šíli so stavaním... tak mám čo robiť a dotoho asi prechladnutie, tak ale ja si vás všetky ešte raz pekne prečítam..a už tu budem každý den s vami.

andy26
18. sep 2008

hallooo,
Sylvi tak ako si dopadla,... ozvi sa.. myslím na teba... už to máš asi za sebou... tak dúfam, že toho bolo nad očakavania.. 🙂

annaanna
18. sep 2008

sylvia asi ešte oddychuje 🙂 snáď nám dnes prezradí ako dopadla

beke
18. sep 2008

dadulik, annaanna gratulujem vám 🙂
saxo ako sa máte? my sa máme fajn, už kopkáme a zatiaľ všetko ok.
sylvia, držím palčeky. 🙂

macous
18. sep 2008

Dadulik a Anička - véééééééééélka gratuluce, držte se maminy 😉

Sylvi, myslím na tebe.... snad je to dobrý

sylvia21
18. sep 2008

ahojcek kocky - ste taka velka podpora, ste uzasne 😉 Velka vdaka. 🙂

nakoniec mam len jedno vajicko, ledva ledva. Dalo sa vybrat len z jedneho vajecnika.
Uvidime, co povie zajtra embryolog, ci vobec mame aspon to jedno a budeme sa moct rozhodnut, co dalej.

Krasny den pre vsetky 🙂

takitak
18. sep 2008

sylvi - tak strašne držíme palečky a všetku pozitívnu energiu posielam do Iscaru nech sa krásne ujme ...

adinam
18. sep 2008

Ahoj Andy, 😉 ,včera mi robili odber a dnes som prišla domov.Nebolo to až také strašné,skor nepríjemné. 😒 Je mi ešte tak všelijako,teraz mám mať aspoň dva týždne kľudový režim.Tak polihujem a snažím sa myslieť pozitívne,aj keď to budú tri týždne stresu z čakania na výsledky 😒 .Neviem,čo je so Saxo,som smutná,že sa neozvala,ale verím,že sú všetci traja O.K.
Silvi,držím Ti všetky prsty,aby to embryjko zabojovalo!!!!!!!!!!!!!!

sylvia21
18. sep 2008

Takitak, Adinam ste zlatusiky - vdaka.
Ja mam modre palce uz davno, preto sa Vam urcite tak dobre dari 🙂

uvidime, ci je to ten spravny bojovnik, alebo s este na bojovnikov budeme musiet pockat. DOzvieme sa do zajtra, resp. do utorka, resp. do troch tyzdnov.

andy26
18. sep 2008

No ahoj Sylvi,

tak máš ty zlaté nervičky .. obdivujem..., to, že ti fandím a držím palčeky aby si bola úspešná.. to ti písať nemusím..
ani nenachádzam slová, ktoré by to opísali, ako ti to želáme s mužom. Nech teda ten jeden fešák bojuje, mrška malá..všetká energia ide do labošky . Veľmi Vám to želáme obaja s mužom.

Adinka, ahoj, tak už to máš za sebou, fuha... asi je tažké najsť niečo doma, čo by ta odpútalo od myslienok na vysledky. Ale verím, že sa nenazdáš a vysledky budú doma. Nemôže sa stať, že by boli možno o týžden skôr hotové? Či to vôbec nehrozí?

karkulka522
18. sep 2008

Sylvi tak aspon jeden bojovnik 😉 drzim palce nech je zajtra vsetko v poriadku.Nech sa vam to uz konecne podari 🙂

zomata
18. sep 2008

annaanna - neviem ci si na mna spominas ale lezali sme spolu pri tvojom prvom odbere vajok a ja som bola na transfere, ktory nevysiel ale v zpati KET ano
len som ti chcela povedat ze sa tesim ze to vyslo aj tebe 🙂

annaanna
18. sep 2008

ahoj zomata, trocha si spominam, chcelo sa ti velmi na wc.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre