ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
19. sep 2008

andy boli aj slzy, to vies, tazko sa tie informacie neuspechu prijimaju. Mame este niekolko moznosti. Som velmi sklamana ako to teraz vyslo, doki je sklamana.... ale musime pracovat len s tym a riesit len moznosti , ktore mame. A tie nastastie este nejake zostali. Uvidime, co dnes ten nas maly bojovnicek. Este sa poradim i s genetickou, ak bude s cim dnes pokracovat.
Zomata - gratulujem. Tesime sa tiez z tvojho uspechu 🙂
Annanna ako sa mas ?
Adinka - drzime palec - kedy ides na krvicku? CItis sa dobre?
Karkulka si zlatusik. Myslim i ja na Vas - na vsetky.
Pupo - krasne si uzi este slniecka, slnko lieci 😉

sylvia21
19. sep 2008

ahoj kocky
Mame jedno embryjko, vajicko sa podarilo uspesne oplodnit.

takitak
19. sep 2008

super správička ...

dadulik111
19. sep 2008

ahojte babiky, ja vám veľmi pekne ďakujem za gratulácie, som si spravila aj test, foto je v albume 😀

alicag
19. sep 2008

Ahoj Dadulik gratulujem k tehulkovaniu 🙂
Silvi to je proste užasna spravička uvidiš bude to o.k. 😉

sylvia21
19. sep 2008

Dadulik, to je ina dialnica 🙂 🙂 kolko si mala hcg?
Takitak, Dadulik - musime este pockat, toho nasho bojovnicka caka este velmi tazky boj o prezitie.

karkulka522
19. sep 2008

ahojte,Sylvi to je super zaciatok,nech len pekne dalej bojuje.Daj vediet ako pokracujete,chceme tu pocut len dobre spravicky 😉

adinam
19. sep 2008

Ahoj Silvi,tak prvý kročik máte za sebou... 😉 Ja verím,že bude bojovať aj ďalej.Cítim sa celkom fajn,sem-tam ma pichne v brušku,tak radšej ležím.Na krv už nejdem,to som bola na amnio...tak tiež mám čo robiť,aby som si udržala pozitívne myslenie.
Andy 😉 -výsledky nebudú skorej,lebo sa musí dodržať čas kultivácie 😒 .Juj,to sa ešte načakáme...Ty kedy ideš na KET?A boli ste vo FC na konzultácii? 😉

sylvia21
19. sep 2008

Ahoj Karkulka - uvidime, ci sa bude dat 🙂
Adinam, ja som si to nejako poplietla 😉 Ako to cele prebiehalo? Kto Ti robil zakrok? Aj Ta upozornili na mozne rizika? Cakaju ta dlhe tri tyzdne, ziadna sranda. Ja si tym tiez budem pravdepodobne musiet prejst. Aky dovod na amnio. ste mali vy? Drzime palec, nech to vyjde co najlepsie.

adinam
19. sep 2008

Silvi,poslala som Ti IP. 😉

sylvia21
19. sep 2008

adinam uz som ho i kukla 🙂
asi sme teraz vsetky na IP 🙂

vsetkym krasny vecer 😉

dadulik111
19. sep 2008

sylvia, neboj aj s tým jedným sa dajú robiť zázraky, mne doktorka povedala, že sa ide na kvalitu a nie na kvantitu, vraj už mala jednu pacientku, ktorej sa aj to jedno embryjko ujalo
ja ti budem silno držať palce

dadulik111
19. sep 2008

a koľko som mala hcg? to netuším, nepovedali mi to.... v utorok idem na kontrolu tak si to zistím, ja som bola tak mimo z toho, keď mi povedali, že som tehu, že keby si sa ma spýtala na meno tak ti ho asi nepoviem 😀 😀 😀

annaanna
19. sep 2008

čau dadulik, boli sme spolu na izbe

dadulik111
19. sep 2008

ahoj annaanna pamätám si ťa ako by som si ťa nepamätala, ty ako pokračuješ? už si bola na kontrole alebo ešte len ideš?

annaanna
19. sep 2008

nebola, en na krvi som bola v útorok. Zatiaľ. O dva týždne ulz
ako sa cítiš? prečo ti ťahali vodu z bruška?

dadulik111
19. sep 2008

lebo som mala OHSS

sylvia21
20. sep 2008

DIk Dadulik 😉 Drzim palce, nech sa Ti dobre dari? Este brusko pobolieva? OHSS uz ustupil?

andy26
20. sep 2008

ahojte kočky,

tak ako Sylvi... ako sa darí embryjku?

andy26
20. sep 2008

Adinka, ahoj

škoda, že nemôžu byť vysledky skorej,... ale poznáš to... čakanie veci zlepšuje.. však?

Pojdeme do Ferticu, ked nevýde KET... no a ten bude az niekedy v strede oktobra...kedže mrška by mala prísť koncom septembra. Tak tiež čakáme... ale mna teraz dosť zložilo prechladnutie.. včera som uspešne prežila den v robote a ležím čo sa dá a liečim. Som strašne unavená a slabá.. len dúfam,že to nebude mať nejaký dopad na mršku.. že nebude meškať a tak..
ako víkenduješ ty?

sylvia21
21. sep 2008

Andy - tak si poriadne oddychni, pi dobry cajik a papaj cerstve vitaminky.

karkulka522
21. sep 2008

ahojte,Sylvi pekne si ma zmiatla,ked si si zmenila fotku.Ako sa dari embrijku? A kedy ti ho vlozia? Velmi ti drzim palce.Zacalo sa chladne obdobie tak nech ste vsetky zdrave aby ste mohli naplnit svoje sny 😉 😉 😉 😉

adinam
21. sep 2008

Ahoj Andy 😉 ,ja tiež trávim víkend doma polihovaním.Vonku je škaredo a snažím sa vyhnúť prechladnutiu 😒 .Teba to dostalo ☹ ,ale neboj na KET budeš FIT!!!Poriadne to vylež 😉 .Máme obidve tri týždne pred sebou...Nejako to zvládneme a dúfam,že budú dobré správičky. 😉
Silvi,to si Ty na novej fotke?Nie si blondína?Si nás dostala do pomykova 😉

sylvia21
21. sep 2008

kocky - tak som to tu troska zaktualizovala 😉 . Viem, ze ta fotka predtym bola krajsia ale dala som tam radsej aktualnejsiu. Uz sa treba tesit i na Vianoce a zabudnut na ine starosti 🙂 Krasnu nedelu.

andy26
21. sep 2008

Sylvi, kuk na IP

Peknu nedelu všetkým kočkám..

sylvia21
21. sep 2008

andy i tebe krasnu nedelu 😉

mayka
autor
21. sep 2008

Ahojte dievcata, daaavno som tu nebola. Z niektorich sa stali uz tehule. Velmi sa z vas tesim. 😉 Ja som si dala polrocnu pauzu od plodenia. A teraz sa chceme s muzikom znovu do toho pustit. ALe uvazujem nad zmenou centra. Moj lekar aj napriek tomu ze si o nom myslim ze je velmi dobry odbornik tam je len 2x do tyzdna a aj z toho sa mi vela krat stalo ze tam nebol aj napriek tomu ze som bola objednana ale on bud operoval alebo rodil. Zda sa mi to byt nefer voci pacientkam, kedze k mnohym diagnozam jednoducho vajecnikom nerozkazeme aby sa prisposobovali lekarom alebo inym okolnostiam. Keby sa tam aspon navzajom zastupovali ... Ake mate vy s tymto skusenosti? Som z toho zufala. ☹

sylvia21
22. sep 2008

tak kocky - budeme moct pokracovat az dalsim cykom, nateraz to uz nepojde.

annaanna
22. sep 2008

sylvi, je mi to ľúto 😒 škoda.

anikoad
22. sep 2008

Mayka,vrele ti odporučam Ferticent, aj ja som bola na IVF 2x v ISCAR-e a teraz 3x vo Ferticentre, ten prístup je neporovnatelný. teraz mám 7 den po ET, tak čakám na zázrak. Držím všetkým palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre