ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

123denka456
25. sep 2013

ahojte baby, aj ja chodím do Icsare k Dr. Valkymu. Toto je už naše 3-tie IVF, kde som sa tešila, že bude transfer z čestvých embrií, no nakoniec sme to museli odložiť kvôli OHSS. Tak 9.9.2013 sme mali KET a 23.9 som bola na krv. Výsledok bol pozitívny ale hodnota HCG bola 46,71. Teraz mám obavy z ďalšieho odberu ( v piatok 27.9) z nízkej hladiny HCG. Snažím sa na to nemyslieť, no je to ťažké. Poznáte niekoho, kto mal tiež po 14 dňoch od transferu nízke HCG (a je tehu a ok)?

adinam
25. sep 2013

@123denka456,ja som mala na 14 deň HCG 99,úplne presne si už nepamätám,ale všetko bolo O.K. 😉

123denka456
25. sep 2013

@adinam .. v iscare mi hovorili, že oni považujú za pozitívny výsledok už od 10. Že vraj výška HCG záleží aj od toho koľko bunkové embrijá vložili a kedy sa uhniezdia, ale ktovie, či mi to nehovorili iba preto aby som nestresovala. Mne vkladali 8 bunkové. Inak jedno bábo už máme z 2-hého IVF, teraz má malý 3 roky. Predtým sme neriešili výšku HCG, predsa to bolo prvé bábo a tešila som sa ako blcha a vôbec som ani len netušila, že sa hodnoty HCG ešte sledujú, či rastú alebo nie. Pred štyrmi rokmi som bola na krvnom teste iba u svojho Gyn., a po mesiaci mi hneď urobil ultrazvuk a malý bol tam. Teraz čím viac viem o tom, aké problémy môžu nastať atď tak hneď človek viac stresuje a piatok mi pripadá ešte ďaleko ☹

gigi77
25. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ja sa mam ok, ja zatial neviem ze som tehotna, takze obcas tomu neverim, asi az ked to teda nejako uvidim na tom monitore, tak si hadam prestanem robit starosti....obcas sa pozrujem ci nejde menzes, lebo vtedy tak zacinalo to mimomaterniceve, ale zatial je to ok tak dufam ze do utorka to uz nejako vydrzim....zajtra mame sportovy den tak sa trochu pohybem a oddychnem

karkana
25. sep 2013

@123denka456 ja som mala 50hcg, a potom 0, ale niekomu to ide hore, treba dúfať 😉

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@denulka85 no asi zajtra....

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@gigi77 to tak o je super že to takto vnímaš..mne aby málo nebolo, tak ma seklo v krížoch asi z ležania na chrbte celý mesiac, lebo sa inak nedalo. tak mi dali gvajakuran a mesocain, tak by som teraz llen spala a spala..hadam to povolí, lebo také elekrošoky nečakané ako dostávam, ach..až ma prehýna a idem do kolien🙂 ale to sú už dozvuky.

no moja a nešportuj veľmi veľa🙂 ja po tom mesiaci neviem že nejaké svaly mám a neviem či k autu zájdem🙂)) musím hned začať s prechádzkami, sakra.

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@adinam ja som mala desiaty den 104,, dvanásty de 250. 14. den 380. o dalšie dva 2500 a skončilo to na 7755...a potom už len ultrazvuk to potvrdil že je drobec kde má byt.

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@123denka456 nezúfaj, v piatok bude určite viac....mne brali desiaty den, v nemocnici a mala som 104 a všimla som si na správe, že od 20 je gravidita....takže dúfam že to porastie🙂 držím prsty

adinam
26. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka,no super,teraz si tehu,alebo už máš drobca? 😉
@123denka456,tiež som mala pochybnosti,stále som testovala,či čiarka silnie 🙂
Prajem Vám všetko dobré,všetky si zaslúžite byť šťastnými mamičkami...

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@adinam ahoooooj.....no, som tehotná🙂 osmy týžden🙂 a dieťatko ešte nemám. toto je náš prvý potomok na ceste🙂))

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@adinam a ty si teraz tehotná?🙂

adinam
26. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka,blahoželám k tehu 😉 ,si na začiatku,tak sa opatruj 😉 Ja nie som tehotná,my už chodíme do škôlky 🙂 .Ale chodili sme do tohoto CARU,tak sem občas kuknem.Mala som Mudr.Hrúzika,ale k tehu ma nakoniec doviedol doc.Války,za čo mu nesmierne ĎAKUJEM.

cucoriedkacucoriedka
26. sep 2013

@adinam dakujem ti velmi pekne🙂 tak sa drž aj ty🙂 pa

lindush123
26. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka jej, blahozelam Ti, zasluzis si to najviac po tom vsetkom, co si si vytrpela... drz sa a hlavne sa opatruj

momitko
26. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ked citam tvoj pribeh,uplne sa v nom vidim.celkom ako ja osem mesiacov dozadu.aj ja som popritom vsetkom bola seknuta 😒 drzim palce a nech si uz coskoro "na slobode". 😉

momitko
26. sep 2013

@ada83 dakujem.dufam,ze sa aj ty budes coskoro tesit z bublinky v brusku 😉 😉

ada83
27. sep 2013

@123denka456 ahoj j som mala 28 a na dalsej krvi klesalo ale nebol moze stupa

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@lindush123 dakujem ti veľmi pekne🙂 si zlatá🙂

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@momitko noooo, vidíš to🙂 ja už idem v pondelok domov, ešte čakajú farmakologa a musí mi trošinku isť dole crp....a dnes docent povedal na vizite, že by bol zázrak, keby ma po tom všetkom chrbát nebolel🙂)) takže dá sa povedať, že som už okaaaa🙂))

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to je super že už ideš domov ja som dnes podala žiadosť a tera čakať dr bola dobra ukecaná a že budem mať aj fraxik že nevie prečo som ho nemala tak dufam že teraz to pojde lepšie

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 super a bola si teda pri reismulerovej, hej?

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka hej hej nejaká je opalená asi bola na dovolenke

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 noo, asi lebo som ju ani tu v nemocnici nevidela🙂 tak musela dovolenkovať🙂

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ale dobre je ukecaná to dr nebola

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ty si si aj fraxik pichala ?

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 ona je zlatá, hej....ma tu za ruku držala ked mi pichali do brucha nejakú kanilu, či čo...a má prístup ľudský a hovorí sa o nej, že je šikovná pôrodníčka.

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 počas stimulky nie, ale hned mi nasadili ked som prišla do nemocnice, tak pichajú ho do dnešného dna🙂 už v poradí 27 🙂

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ideš k nej rodiť 😀 😀 😀 😀

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka to sm sa jej zabudla opýtať že od akeho dna to bdem pichať ale to budeme riešiť po tom ako začnem stimulovať videla som dnes aj tvoju dr v car

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre