ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
24. aug 2014

@alexia17 oni robia aj cez sviatky alebo chod 1 krat pred nimi koli liekom avy ti mohol predpisat este nejake

alexia17
24. aug 2014

@ada83 hej hovorila dr. Ze Valky bude cez sviatky. Dala mi uz vsetky lieky bo som predpokladala ze vsetko cez sviatky. Na prvu kontrolu po Puregone idem v stredu. A to ma dr. od stredy do stredy dovcu. Tak asi aj OPU bud Valky bo nevim kto. Ty yz si sa Lenke objednala?

ada83
24. aug 2014

@alexia17 este nie idem volat asizajtra a objednat sa mne opu aj vklad robil valky tiez ale mal toho syrasne vela vklad bol v sobotu abol tam sam

alexia17
24. aug 2014

@ada83 a tvoja dr. vtedy nebola? No cez sviatky bude tiez sam, ale to idem iba na kontrolu. Tak snad v tom ma daku prax a ked budw sam nemozu zavolat Lenku aj v ibe dni

ada83
24. aug 2014

@alexia17 nie opu som mala v stredu a lenka je poobede a vklad sobotu ale ked som chodila k miske tak vsetko robila ona lebo tam bola kazdy den

alexia17
24. aug 2014

@ada83 no mne to vychadza cez Miskinu dovolenku vsetko a potom asi piatok bo v sobotu. Uplne mimo nej vsetko. Som zvedava u koho skoncim. Hlavne ked si zvyknes a potom taketo zmeny ked si nervozna z celeho procesu tak este toto. Tusim maju malo personalu. Valky to nemoze tahat stale

ada83
24. aug 2014

@alexia17 mozno miska uz nastupi na kazdy den po dovolenke hej malo ludi tam maju a len valky taha asi kazdy den ostatny na preskacku

dorotka2013
24. aug 2014

kocky a ten valky to je ten stary? co byva v tej ambulancii rovno oproti vchodu? a podla toho co citam tak zakrok robi hocikto kto tam je v ten den?

alexia17
24. aug 2014

@ada83 myslis ze uz bude robit 5 dni. Kedy bude potom ordinovat Lenka. No uvidim. Ale tak Valky je odbornik tak budem verit.
@dorotka2013 teraz je dovolenkove obdobie. Hej Valky je stary pan

ada83
24. aug 2014

@dorotka2013 ak robi tvoja dr tak ti zakrok robi ona ak tam nie je tak valky hej sedi oproti dveram
@alexia17 oni nieco urobia aby mala kde sediet

alexia17
24. aug 2014

@ada83 takze vravis, ze Miska uz bude robit 5 dni. No maly by s tym nieco robit sak Valky ma svoj vek, aby tam mal kto pokracovat . Miska to sama neutiahne a Lenka len 3 necele dni 🙂

dorotka2013
24. aug 2014

zatial som vzdy bola u reismullerovej (to je ktora krstnym menom?), asi som mala stastie...dufam ze ma neopusti lebo ten valky sa mi vobec nepaci...mozem si vybrat ci k nemu chcem ist ak tam moja nebude?

ada83
24. aug 2014

@dorotka2013 lenka je ona neviem ci si mozrs vybrat mne opu robil valky dozvedela som sa to az na izbe a vklad tiez valky bol v sobotu a nikto iny tam nebol

alexia17
24. aug 2014

@dorotka2013 vacsinou si dr. posielaju naczajom. Tvoja je Lenka.

ada83
24. aug 2014

@alexia17 ked spm bola vo februari na opu na opetacke ako sme cakali na valkyho povedali ze od septembra bude kazdy den tak uvidis

alexia17
24. aug 2014

@ada83 no tak sa teraz pripravim na Valkyho a uvidim ci bude ordinovat v piatok 5.9 Miska bo ku komu pojdem. Bo k Lenke ;) no ked som vmarci zacinala tak robila iba dva dni potom uz tri. Tak uvidime

adrianaaa32
24. aug 2014

Zienky prosim poradte mi, podla coho ste sa rozhodovali do ktoreho centra pojdete? Nejak neviem aky je v nich rozdiel a na zaklade coho sa rozhodnut..dakujeeem

alexia17
24. aug 2014

@adrianaaa32 ja ktore cisli prve tam som sa objednala. Kazdy inak a jazdemu sa paci ine. Ceny maju cca rovnake. Asi podla recenzii na lekarov a podla uspeanosti centra

adrianaaa32
24. aug 2014

@alexia17 dakujem. A bola si spokojna? Asi tam fakt velky rozdiel nebude v nicom..tak uz sa len rozhodnut..

alexia17
24. aug 2014

@adrianaaa32 hej v pidstate som spokojna. Nemam to s cim porovnat. Personal aj dr. su mily ustretovy. Je tam aj chlap aj zeny. Mozes si vybrat ku komu xes ist

ada83
24. aug 2014

@adrianaaa32 ja som pisala mail do gynfiv a iscare a podla odpovede z mailu som sa rozhodla ze vyhral iscaremi tam aj vsetko napisali a gynfive ze laskavo mi dajte vase cislotak som s nimi skoncila

ada83
24. aug 2014

@alexia17 dlho nebola doma v septembri rodila a od januara robi

alexia17
24. aug 2014

@ada83 jo doktori a ich pracovne nadadenie, ale zas kto by robil v Car, zas by museli niekoho zaucat. Sak robi 3 dni a asi len doobeda. Je to kazdeho rozhodnutie ako dlho

adrianaaa32
24. aug 2014

@ada83 no asi to aj ja tak urobim ze napisem mail a potom sa rozhodnem...dakujem.za radu 😉

dejna0412
24. aug 2014

@adrianaaa32 ahoj,ja som sa rozhodovala medzi Cz a Sk ....vyhralo Sk Iscare Bratislava;)mozem odporučiť🙂spokojnosť na dovsetko🙂Starostlivosť 100%chodila som tam skoro kazdy den a cítila som sa tam
Skvelo🙂)

ada83
25. aug 2014

@adrianaaa32 skus a uvidis co ti napisu

ada83
25. aug 2014

@alexia17 objednala som sa na stredu 3.8. Na 15

alexia17
25. aug 2014

@ada83 Lenka robi v stredu iba poobede?

alexia17
25. aug 2014

@dejna0412 no vitaj 🙂 ako sa citis?

dejna0412
25. aug 2014

@alexia17 ahojte 🙂diky moc🙂cítim sa ako slon:(dnešná noc horor:( 6 den po ET kŕče v noci,behanie ma wc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre