ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

superstarka
17. jan 2011

@mamartinka ahoj ja idem 20teho no asi tam budem bludiť

mamartinka
17. jan 2011

@superstarka Preco by si bludila.Idete na prvu konzultaciu?Ku komu chodis a vam sa kolko nedari?O vase prve sa pokusate?

superstarka
17. jan 2011

idem tam po prvy krat ja chodim Chlapečkový v mojom meste a skúšame 3 a pol r.

mamartinka
17. jan 2011

@superstarka A v Iscare ku komu idete?ak idete tam az autom tak si potom dajte pozor gde parkujete.Zvycajne tam auta odtahuju nakolko tam niet kde parkovat moc.A tvoj gyn ta neako aj liecil ci kde je u vas problem?

aduskatt
17. jan 2011

@mamartinka ahaaa, tak drzim palce, nech to dopadne dobre

mamartinka
17. jan 2011

@aduskatt Vdaka 😉

diankas
18. jan 2011

baby, vie mi prosim niekto povedat, kolko dni po odbere vajicok sa robi ET? Boli to? Mali ste uz niektora nejake problemy po ET? na geneticke testy musi ist kazdy par? lebo nam o tom zatial nikto nic nepovedal....jaaaj, mam z toho celeho obrovsky strach... ☹

kaciatko81
19. jan 2011

@mamartinka drzim dneska palce, daj urcite vediet ako si dopadla 🙂

sssilvy
19. jan 2011

@mamartinka ..........myslím na teba a nech to dobre dopadne 😉

fibi21
19. jan 2011

@mamartinka ahoooooooj Mati ....dnes som na teba myslela ....ako si dopadla ...? rychlo napis ako ste dopadli a co povedali ,...

andysok
20. jan 2011

@diankas vacsionou je to 48 hodin, dva tri dni ........a na genetiku ist nemusis, ale pokial ti to plati poistovna tak chod 🙂 po vkladani ta nic boliet nebude mozno akurat po odbere ked sa zobudis z narkozky....ale je to pohoda, malina 🙂

kaciatko81
20. jan 2011

ahojte, takze mne sa to asi posunie, dr ide na dva tyzdne na dovcu a menit doktora nechcem 😒

bibi24
20. jan 2011

@kaciatko81 Takze az o mesiac? To je skoda ☹ Ja tam idem v utorok, to by som uz mala byt cca 2 dc, aj ziadost je uz schvalena (len este nie je v iscare), tak hadam zacnem, ak do toho nic nepride...
Nechces zacat u Valkyho?

kaciatko81
20. jan 2011

@bibi24 hej, hej, zda sa, ze o mesiac. a dufam, ze potom tam uz nebude nic, co by mi to zasa posunulo... nechcem zacinat u niekoho ineho, nejako ma nelaka stale menit, ten mesiac uz ma nezabije, hlavne aby to uz potom bolo ok

bibi24
20. jan 2011

@kaciatko81 A bola si tam na kontrole? S tou cystou je to uz ok?
Tak hadam ma o mesiac budes striedat s pozitivnymi vysledkami, mojimi aj tvojimi 😉

kaciatko81
20. jan 2011

@bibi24 ta cysta bola v okt., bola som na kontrole po ms a mizla-uz mala len nieco cez 1cm... tak vraj dalsiu kontrolu nebolo treba ist. chcela som ist teraz na utz pred stimulkou, ale ked tam dr nebude, tak naco?

mamartinka
20. jan 2011

Ahojte baby.Nedopadli sme dobre.Caka ma laparka a strasne sa toho bojim.Hlavne toho ze budiem musiet byt v nemocke.Takze manzel ide v utorok naspet sam do Irska a ja musim zostat doma 😢 😢 Spavat nemozem uz co mi je as na vracanie ze to takto musi byt.Pisem narychlo.Zajtra idem este ku svojmu gyn co povie on.Kolko sa lezi po laparke a ako to prebieha,nevie niektora?Mne to budu tu v Skalici robit nakolko ze v Iscare nemaju take az pristroje na to.Takze tak.Az sa bojim lebo ja nemocnicu 2 krat nemusim. 😢 😢 Inak sme sa pitali ci tam sanca teda je.Povedala ze urcite ano.Len sa mi nemoze dostat do maternice ani 2 krat akymisi Americkymi kliestami sa tam nemohla dostat.A dakujem vsetkym co na mna mysleli a myslia.Velke dakujem vsetkym.A ten polip tam uz teraz zas nevidela.

bibi24
20. jan 2011

@mamartinka Ahoj, no mrzi ma, ze laparka. Ja som sice bola v Iscare, na jednodnovej chirurgii. A musim napisat, ze to nebolo nic strasne. Sice v ten den to bolelo, ale nie je to nieco, co sa neda zvladnut. Hlavu hore, preto este nemusis byt smutna. 😉

kaciatko81
20. jan 2011

@mamartinka ahoj, tak to ma mrzi, ze to takto dopadlo. ale neboj, laparka nie je nic strasne. mne robili jednu v dec 09-v iscare jednodnovou, poobede som pobehovala, opatrne, ale predsa. druhu som mala v maji 2010 na antolskej a najhorsie bolo, ze ma postavili az na druhy den, ale na dalsi uz som bola zasa doma. takze ziaden strach, v pohode to zvladnes a po tyzdni budes normalne fungovat. ak by si mala otazky, tak pis ip 🙂 a zasa ma to vyhodu vsetko ti pozru, ja by som chcela nech pozru vajickovody, pohladaju endometriozu, atd..

mamartinka
20. jan 2011

@kaciatko81 Dakujem.Ja sa len bojim toho lezania tam 😢 Ani nie tak zakroku.K tomu este manzel prec v Irsku 😢 Ach jo.Ved uvidim co mi zajtra moj gyn povie.

kaciatko81
20. jan 2011

@mamartinka vydrzis! jeden den prides, dalsi ta odoperuju, na dalsi si este polezis a ides. nie je to nic hrozne. zober si nejaku knizku a bude dobre 🙂 ma tam kto za tebou prist?

sssilvy
20. jan 2011

@mamartinka Maťka.........neboj sa toho. Aj ja som sa bála, lebo som nevedela čo ma čaká ale laparoskopia nie je taká bolestivá ako normálna operácia a o viem o čom hovorím (už som tam dole povyšívaná až až) 😒 Tak sa laparoskopie neboj. ...........ako ti písali baby: v jeden deň prídeš, na druhý ťa operujú a na tretí som už išla domov. 😅

mamartinka
20. jan 2011

@sssilvy A to oni nerobia este ten den?To preco nerobia v ten den este a az na druhy?Asi ako kde to spravia.Lebo mne co Tazberikova povedala tak ze jeden den si tam len a nadruhy ides domov.Vsade inak.Tak neviem. 😒

sssilvy
20. jan 2011

@mamartinka ......No možno sa s tebou dohodnú, aby si prišla nalačno a budú ti to robiť v ten deň. Veď to ti vysvetlia a aj ako to bude prebiehať.

diankas
20. jan 2011

@andysok dakujem krasne...takze zajtra uvidim, ako dopadnem na odbere...uf

andysok
20. jan 2011

@diankas 🙂 nem za co kludne sa pytaj 🙂

lienka6246
20. jan 2011

Ahojte
chcela by som Vam vsetkym zazelat vsetko len to najlepsie. Ja som bola v ISCARE (MUDr.Petrova) prvy krat v aprili, nasledovalo hned umele, dokonca tou specialnou metodou (spermia ihlou priamo do vajicka), lebo manzel ma straaaasne zly spermiogram. A na prekvapenie aj samej lekarky podarilo sa. Mala som 9 vajicok , oplodnenia schopne 7 no oplodnilo sa len jedno a uz som v 32 tyzdni. Sme velmi stastni a v ISCARE boli velmi mili.
Verim ze aj Vam sa skor ci neskor podari 🙂 drzim palce

sakura
21. jan 2011

@lienka6246
hallo 🙂 Jeej tak sme na to podobne 🙂 Aj ja som bola u dr Petrovej a tiež sa podarilo na prvý krát 🙂

mili78
21. jan 2011

ahojte babenky...ja dnes idem do Iscaru pre lieky a zacinam stimulovat na ivf....bojim bojim...neviem ako zvladnem to pichanie 😒

lienka6246
21. jan 2011

@sakura tak super 🙂
mozno sme boli spolu aj na transfer alebo niekedy v cakarni. Ja sok tam bola velmi spokojna a bojim sa ze aj na druhe ak by sme chceli to budem, musiet absolvovat, lebo manzel je na tom dost blede a liecenie nie je mozne, teda nelieci sa ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre