ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nikanko
24. feb 2009

andy, tak to mi odlahlo, asi som to zle precitala. prehodim sa asi k nej. dakujem za pomoc 🙂

andy26
24. feb 2009

Nikanko.. v Is. robí len Ďurechová.., Ďurinová robí v Prosanuse 😉 ...

nikanko
24. feb 2009

dakujem za ochotu 🙂

sylvia21
24. feb 2009

Ahoj kocky, ani sa mi sem nechce velmi pisat. Je tu tolko negativnych sprav. Je jasne ,ze kazda sprava ma svoj informacny charakter, a kazda kocka, co sem pride si moze vybrat taku informaciu, ktora jej vyhovuje. je mi luto, ze mate tolko negativnych sksuenosti. V kazdom pripade Vam prajem, aby ste si kazda nasla svojho lekara, s ktorym budete spokojna a ktory sa o Vas dobre postara. Je velmi dolezita dovera medzi pacientom a lekarom. Ak pacient nema doveru vo svojho lekara, tak sa i ten najlepsi a najskusenejsi lekar moze snazit kolko chce. A ked sa k nedovere pridruzia nahodou i nezhody, nehody a, nezdary a alebo hocijaky ludsky faktor, tak to celkovu situaciu este zhorsuje. Ale ako vsetko, tak i toto cele centrum nemozeme hadzat do jedneho mecha.

szilvia31
24. feb 2009

ahoj Sylvi,mas pravdu,plne s tebou suhlasim,dolezita je dovera a kazdy sme len ludia a ludia obcas pochybia 😒 to nezmenis.Ja som zatial spokojna aj ked je to tam take rychle,no aspon nestracame zbytocne cas.Myslim si,ze ked sa tam uz niekto odhodla ist tak ide preto aby mal ten vytuzeny batoztek cim skor doma,a ak je nerozhodny nemal tam ist.Co sa tyka informacii staci si otvorit pusu a opytat sa,malo kto vie citat myslienky 🙂

flock
24. feb 2009

ahojte,

veru, ako si sa tu mnozia zle spravy, az mam z toho zly pocit. sylvia + szilvia - pekne ste to popisali, podpora je vzdy potrebna

nikanko - ako sa vola dr. u ktoreho si bola pred marsikom? chodim do prosanusu, tak ma to zaujima 🙂

scarlette
24. feb 2009

Sylvi viem s cikytkou sme pisali, este som neskusila test mozno najskor vo stvrtok ale uvidim zatial nadalej citim take tlaky v podbrusku ako pred mrchou... a ty ako? co teraz pichas? stale decapeptyl ci uz tie dalsie?
dnes som 25DC

misik ked sme sa vracali v pondelok domov som uz len trrrpla ci sa nieco nestane 😅

andy ahoj, zatial moc nepokusa ale uvidim ci sa odhodlam na stvrtok to budem 12den po ET..a vam to ide ako dalej?

nikanko
24. feb 2009

flock bola som - teda este som u gaza (vratila som sa k nemu od marsika) a teraz idem zmenit aj toho. docitala som sa na neho prilis vela negativ a hlavne uz nerodi na antolskej. ja som z neho mala rozpoltene pocity a toto vsetko - myslim MK to rozhodlo. 🙄
aj ty mas gaza?

flock
24. feb 2009

nikanko - ano, chodim ku gazovi. preto som sa aj pytala. tiez som o nom kadeco citala negativne, ale aj to, ze je velmi dobry odbornik
ja k nemu chodim cca 3 roky, v lete po preventivke som ho poprosila o vysetrenia, nakolko presli 2 roky, co som vysadila ATK a nic. vsetko mi porobil, chodila som ako na hodiny klavira. potom poslal muzicka na spermio, aby ma zbytocne netrapil a tak sme skoncili u marsika v iscare. z marsika som nemala dobry pocit pri prvej konzultacii, tak ked som isla ku gazovi pre vysledky, tak on mi vzdy vsetko vysvetlil, povzbudil ma akoby on robil v car a nie marsik.
takze ja som u neho spokojna a zatial nemenim, dlho mi trvalo, nez som sa rozhupala predtym. a kde teraz rodi? lebo dr. z iscare rodia na antolskej 😀

nikanko
24. feb 2009

flock, on je vraj uz v dunajskej strede... a vcera ked som tam volala po vysledky - mal tam byt do 14,00 (od 9,00 som sa dovolalal na 5.pokus do ordinacie o 13,45) sestricka mi povedala ze uz odisiel do DS, takze to mam potvrdene uz aj odtial. nemam potvrdene ze nerodi na antolskej sice od sestricky, ale ked si pozries diskusiu na MK - dr gazo tak tam jedna dievcina v DS u neho uz aj rodila 😖 takze je to asi na 100%

flock
24. feb 2009

viem, ze v ds prenajimaju na gynde salu pre lekarov na zakroky - vyjde ich to lacnejsie ako v ba, moj muz tam bol na operacii kolena.... takze mozno zakroky, vsak uvidime... dik na tip na diskusiu - nevedela som, ze aj o nom je tema

nikanko
24. feb 2009

flock, neviem si predstavit keby ma chytili porodne bolesti aby som utekala do DS, to by som mozno skor porodila v aute 😨

flock
24. feb 2009

nikanko - myslela som, ci tam nerobi iba naplanovane zakroky ako laparoskopia a tak, porody som nemyslela 😀

saxo
25. feb 2009

caute babule, no vcera som bola v is. Vam poviem, no uzas. isla som na konzultaciu, kedze 1.ivf som mala uspesne,ale zle dopadlo, tak nech teraz so mnou cosi robia. doki, ze tak vypiseme novu ziadost. vravim mu, ze ked som dobre reagovala na lieky a zopar mi doma ostalo,tak ci by som mohla soft. on ze, jemu je jedno, ze ako myslim. fakt to svet nevidel, konzultacia 3 min. a to som mu vlastne ako keby prisla oznamit ze by som chcela soft. doteraz som nasrata 🙄 ale pockam ci sa to podari, lebo ja mam na vajcovodoch len mechanicku prekazku, takze ak nie, tak asi padam.
a dokonca ani ziadne vysetrenia ani nic nenavrhol, ze ked sa mi predtym ivf podarilo. jaj. od dalsieho cyklu si mam zacat pichat, to som mohla vyriesit aj po telefone a nie sa 200 km capat do BA

scarlette
25. feb 2009

ahoj saxo,
a ty ku komu chodis? vysetroval ta vobec?

saxo
25. feb 2009

scarlet, hruzik. samozrejme ze ma nevysetroval, ved na co..... kam to spejeme? 🤐

nikanko
25. feb 2009

saxo, hlavne ze im platis. co ich co do teba... 🙄

aida.h
25. feb 2009

Ahojte. Nedalo mi napisat ako to tu čítam aké máte zlé skúsenosti s Isc. Ja tam tiež chodim
už rok.Ja chodim k Dr. Petrovej a nemožem na ňu povedať nič zlé. Po MA
mi hned odporučila, že by bolo dobré si spravit imunologické vyšetrenia - ponukla
nám Prahu, že s nimi má dobré skusenosti. Vysledky nam prišli bohužial negativne,
teraz idem na hysteroskopiu pred 2 IVF povedala,že chce mat všetko preverené.
Viete dáva nám silu, že to raz vyjde určite a vidiet na nej že naozaj má záujem o to aby nám pomohla.

misik1
25. feb 2009

ahojte.... 😀
ved toto forum,ze o skusenostiach, ci uz dobrych alebo zlych...ale piseme obcas aj o pocasi, vareni...aj to treba....
vitaj nikanko a aida...
saxo tak ides teda na soft? co budes pichat?
flock a szilvia co nove?
scarlette nie si uz nervozna, zeby bol cas na testik?
andy 🙂
sylvi 🙂 🙂 🙂

scarlette
25. feb 2009

misik trosicku som chcela som zajtra rano testovat ale uvidime 😉 trosku sa bojim

misik1
25. feb 2009

ved uvidis ako to budes citit...ja ta nebudem nahovarat na test urcite, ved ja som pri mojom netestovala 🙂
drzim vsetky prsty co mam...skoda,ze nie som tehu, bolo by tych prstikov viac.... 😀

scarlette
25. feb 2009

misik ja by som ho aj skusila ale aj mam strach ak by tam neboli vies 😉 tato dilema bude rano rozhodnuta podla toho ako sa asi vyspim a ci nahodou nebudem chodit v noci na wc, pravidelne poslednych 5 dni vstava kvoli tomu o 5.45 co je nekrestanska hodina

misik1
25. feb 2009

jaj scar, to ja uz som o tom case pod sprchou a chystam sa ranajkovat....tak zajtra pocas sprchovania budem mysleit na teba, ci neocuravas akurat test 😀

flock
25. feb 2009

ahojte vsetky,

tak som rada, ze tu niekto je 🙂
skoda, ze v poslednej dobe tu boli skor tie negativne spravy, trosku ma to rozladilo pred planovanym IVF-kom

ja som bola vcera na kontrole u marsika, geneticke vysetrenia su OK, takze ideme na nase prve IVF!!!! Zajtra mala prist mrska, ale asi od samej radosti prisla uz vcera v noci. marsik bol velmi mily, prijemny, vsetko mi vysvetlil, na vsetko odpovedal, az som bola prekvapena, uz som si zvykla na ine 😀 takto som si to predstavovala, ale mozno som to inak vnimala, kedze som sa tesila

takze od zajtra picham menopur, v utorok 3.3. krv a ultrazvuk, predoperacne a IVF je naplanovane 9.3. plus/minus 3 dni. tak sa mi to uz blizi!!!!!

misik1
25. feb 2009

jeej flock, tesim sa z teba...prajem ti uspesnu stimulku so stastnym koncom 🙂
sama budes pichat a kolko?

scarlette
25. feb 2009

ty kokso misik tak skoro? ja som rada ked rozlepim oci ked muz vstava o pol osmej...

flock drzim palce 😉

misik1
25. feb 2009

no to ja o pol osmej sa uz rozbiehma v praci.....tak ak zajtra testnes, napis... 😉

flock
25. feb 2009

ste zlatucke 🙂 🙂 🙂

zajtra rano idem na prvu do iscare, ale pochybujem, ze si budem pichat sama. muz tiez nie, ten len ked videl, ako mi beru krv, tak mu bolo vselijako. a to obaja chodime pravidelne darovat krvicku 😀

scarlette - ty sa pekne drz a dufam, ze nam coskoro napises dobru spravu
misik - a ty ako sa mas???

ahoj aida.h 🙂

misik1
25. feb 2009

ved ako to nemas daleko alebo nie je problem, tak ti to tam budu pichat v pohode...aspon sa lepsie spoznate so sestrickami.
ja sa mam faj, snazim sa vyhnut chripke alebo inej pliage,lebo v pondelok vecer balim pyzamko a sup rano na laparoskopiu...a v pondelok nam pridu instalovat krb, tak tu bude veselo. 🙂
darcovia krvi...no to som este neskusala, lebo vzdy mi vraveli,ze to skor mne by ju mali dat, nie aby som ja darovala...ale to bolo v case mojich 48 kg...to uz neplati 😀

flock
25. feb 2009

daleko to nemam, robim v blave a muz ma tam bude vozit. neviem vsak ako si vyriesim vikend, v sobotu tam myslim su, ale v nedelu? na pohotovost sa mi ist nechce 😠

dobre som poznala sestricku Janku, ktora vsak v lete, ked som zacala chodit do I. tak isla na matersku. ale dala mi vsetky info na rozdiel od doktora.

na laparku ides do car? kto ti ju bude robit?

chripky sa aj ja velmi bojim. ja robim v open space, kde nas je cca 30 a niektori kolegovia nemaju ziaden problem prist chory do prace 😠

jaj, ze 48 kilo? to uz bolo ale naozaj velmi, velmi davno. ja mam teraz cca 76 a som zvedava, kolko priberiem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre