ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katy26
15. jún 2014

@misenaf
výsledky budú hotové v ten deň okolo jednej

ada83
15. jún 2014

@misenaf ahoj to sa objednas na 14 den cez recepciu ba krv ja sa vzdy objednavam ked ide po zakroku aby som potom nemulesa volat

ada83
15. jún 2014

@sono2 budu sa ta pytat pozre ta od spodu manžela zoberu na spermiogram a zoberu vam krv a vysledky xu tsk so 14 a podla toho sa rozhodne co dalej

sono2
15. jún 2014

@ada83 dik. Ja budem mať čerstvý hp v utorok, ktorý bol vždy ok už od októbra manžel má doma tri spermiogramy v poriadku takže ani to nebudú musieť. Doktor už nevie čo so mnou. Zvedavá som čo. A pravdepodobne budem akurát ovu lebo už začína. Som 6dc a do štvrtka budem určite tesne pred. Ďakujem ti za odpoveď.

ada83
15. jún 2014

@sono2 tak toho mas uz dost alr asi aj tak vam zoberu krv na prenosnr latky tak uvidis s ku komu ides

sono2
15. jún 2014

@ada83 neviem mi to bolo jedno. Potrebovala som termín vo štvrtok. Ale asi budem radšej mužovi. Doktorovi. A ty čo riešiš a koľko.? Je už výsledok.?

ada83
15. jún 2014

@sono2 aha uvidid. Ja mam uz schvalenu žiadosť na 3 ivf ale stale strajkuju moje vajecniky idrm v strefu na kontrolu asi necham to cele po lete som ss rozhodla ja fo iscare hodim biac ako 3 roky

sono2
15. jún 2014

@ada83 uf to tri roky si čakala na schválenie? Či si aj niečo iné absolvovala?

ada83
15. jún 2014

@sono2 toto je uz moja 3 žiadosť o ivf mam za sebou 3 iui laparku 1 ivf 1 et 2 x ket 2 ivf 1 et vklad 3 blasty daldi mesiac skúška doma poto iui potom cydta na vejecniku brala som antikoncepciu cysta sa strebala v stredu kontrola a uvidisa co bude dalej

sono2
15. jún 2014

@ada83 na nervy že.? Mi je to ľúto. A kde je problém.? Ak sa smiem opýtať? Prišli naňho až v centre?

ada83
15. jún 2014

@sono2 hej dost na nervy. Najprv riešili mm spermiogram ma 97% patologiu nento rok zase riesia mna a moje vajecniky ze su na nich cysty a su nejake divne tak neviem stitnu mam dobru aj imunologiu dr stale nieco skusa

sono2
15. jún 2014

@ada83 a priechodnosť dobrá.? A neujalo sa ti prečo mimomaternicové. Prepáč ale ja viem len dve skratky čo znamenajú... Ja pri mne myslím buď je niečo z ovu. Aj keď doktor nemyslí . Alebo priechodnosť alebo tie protilátky. Koľko ste sa pokúšali pred centrom my 17 mesiacov .

ada83
15. jún 2014

@sono2 my 3 roky hej prechodnost bola dopra ale to je uz skoro 2 roky a teraz mi dr povedala ze polycystycke vaječník ze mam a to som ani na laparke nemala potvrdene to vsetko tie hormony robia co uz

alexia17
15. jún 2014

@ada83 ahoj. Si tu dlho nebola.

ada83
15. jún 2014

@alexia17 ahoj chodim sa kuknut a niekedy aj nieco napisem 😉 musim si najist aj inu cinpst aby som stale na to nemyslela 🙂 a ty ako sa mas

alexia17
15. jún 2014

@ada83 ja. Dnes mam ovulaciu, extremne bolestivu. Kedze dnes v CAR nepracuju tak uvidime ci sa samo podari a ked ne tak o mesiac. Tento mesiac sa mi dari byt celkom kludna. Si pisala o IVF, KET atd. To nie je v ramci IVF? TO sa financuje inak?

ada83
15. jún 2014

@alexia17 ket sa plati 150 to je ked ti vkladaju rozmrazene vajicka aj za múry azenie sa plati 150 a usklafnenie mesiac 6 eur ja idem v stredu k dr a uvidime mozno tiez skusime doma rste tento mesiac alebo dame iui ale dk ivf asi az v septembri nechce sa mi cez leto

ada83
15. jún 2014

@alexia17 inac aj ja mavam tak bolestivu ovulku ze ak si spomeniem s tedy na sex je mi do placu ze zase ta bolest

alexia17
15. jún 2014

@ada83 ja mam iba 2x taku. Ked prvy som netusila som co mi to je. Sex nebol a doktor vravel ze to bolo ono. To som este nexodila do CAR. Jo musis mysliet na ine. Hladat si dake aktivity aby si na to stale nemyslela.

ada83
15. jún 2014

@alexia17 ja ju mam ked beriem hormony tak v tedy

alexia17
15. jún 2014

@ada83 clostyl som brala asi rok a bolelo iba raz a cul. To som clostyl nemala, ale bol utrogestan. Zeby z toho

ada83
15. jún 2014

@alexia17 moze byt aj s toho tie lieky su vsetky divne ale dufam ze nam pomozu

alexia17
15. jún 2014

@ada83 ako sa ti dari si drzat celkom dobru psychiku? Ci zdanie klame

ada83
16. jún 2014

@alexia17 to sa ti zda neboj dobre si poplacem pocas cakania na vysledok

alexia17
16. jún 2014

@ada83 na vysledok po vklade ci vseobecne. ja som zvedava kam to az dotiahneme. ked to vidim a citam tak ma chyta panika, ze kolko to trva a hlavne ked nevedia co ti je. My sme obaja v poriadku tak netusim co a ani lekari . Ze uz sa neda nic zistit, jedine este ze pri IVF vedia daky problem najst.

misenaf
16. jún 2014

@ada83 mam sa rovno objednat na 14.den na krv k sestram? a s dokym ani nebudem hovorit v ten den?vies lebo zase na druhy den si brat dovolenku (ak sa to nepodari tak sa popyt t co dalej a kde je problem)zda sa mi ze ani embryjka neboli bohvieake.

ada83
16. jún 2014

@misenaf k dr pojdes as po menzese setricky ti zavolaju okolo 13 a povedia ti kedy sa mas objednat k dr ci hned po menzese alebo az po dalsom

ada83
16. jún 2014

@misenaf hej na 14 den k sestrickam

ada83
16. jún 2014

@alexia17 dotiahnes to do uspesneho konca neboj

misenaf
16. jún 2014

@ada83 aaaa a ja do tej doby (po prvom alebo dalsom ms.)ani nebudemvediet preco sa nepodarilo a co dalej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre