ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mamartinka
23. sep 2014

@alexia17 markiza tusim.

mamartinka
23. sep 2014

@alexia17 markiza to bola- http://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-n... vcera.pod videom je informacia o videu ,pod tym Televizne noviny.A pod tym mas vsetky prispevky vysielane v spravach.16 prispevok je o tych spermiach.

alexia17
23. sep 2014

@mamartinka nejde to otvorit

mamartinka
23. sep 2014

@alexia17 Mne to ide normal.

ada83
23. sep 2014

@alexia17 mozne to je ze pojde uz do dochodku a bude tam len zastupovat alebo urobia niekde novu ordinaciu

alexia17
23. sep 2014

@ada83 neviem kde by tam pridali ambulanciu. Valky by ostal ako konzultant

smejlicka
24. sep 2014

ahoj no dnes ma zacina pobolievat podbrusko tak neviem ci aj nepride potvora mrcha, aj prsia ma zacali pobolievat...som zvedava na ten vysledok z krvi 🙂

alexia17
24. sep 2014

@smejlicka beries aj utros? nic nepride, v pondelok sa vidime v CAr 🙂

smejlicka
24. sep 2014

@alexia17 hej beriem 2x2..a je mi stale zima..

mamartinka
24. sep 2014

@smejlicka mne tak tiez bolo a zacala som krvacat tak silno ze som musela az ascorutin uzivat.Ale u teba to mozno bude ine.Drzim palce.

mamartinka
24. sep 2014

@smejlicka ty si uz na krvi bola tak u teba to je ine.Ja som na vysledok na krvi nestihla ist.

misenaf
24. sep 2014

@alexia17 nový Dr. v iscare? nie taký mladý chalan čo robí na operačke že? Neviete ako sa volá nový Dr. a kolko má asi rokov? Lebo tak Doc. Války tam nebude naveky....

lucka2405
24. sep 2014

Tak dneska tam mali fakt chaoz, objednana som bola na 8.30 na radu som dosla 10.10. vraj beru ako maju poukladane karty, to mi povedali na recepcii, ked som tam isla, ze ci ma vobec nahlasila, lebo ludia, ktori prisli po mne boli skor vybaveni ako ja no hroza, ale pichnuty pregnyl tak som zvedava, vraj foliku ma troska divny tvar ale vraj to nevadi, tak verim na zazrak🙂

lucka2405
24. sep 2014

no a docnet s tym mladym stale odbiehali boli prec cca hodinu. 😢

alexia17
24. sep 2014

@smejlicka tak to netusim ci by mohlo byt z liekov. teraz je take pocasie 🙂

alexia17
24. sep 2014

@misenaf no asi to bude novy dr. ked som bola ja, chodil za Grossovou a na operacku a baby co pisali, ze mu Valky ukazoval vsetko, tak predpokladame, ale co ako , kolko, nikto nevie zatial 🙂

alexia17
24. sep 2014

@lucka2405 to sa mi nepaci, ze ako maju karty, ved si objednana pre daky dovod rano. ,Cez sviatok, ked je jeden dr. a vsetci na 8mu dobre, ale takto.

smejlicka
24. sep 2014

@mamartinka este som nebola az teraz v pondelok 29.9 idem na krv..

mamartinka
24. sep 2014

@smejlicka Tak drzim palce v dobre spravy.

smejlicka
24. sep 2014

@mamartinka dakujem 🙂

moo
24. sep 2014

mne dnes volali z iscar ...zabudla som sa spýtať na lekára tak nebudúce... aj tak zlaté mne klasický gin 3roky držal v tom že som ok a v iscar som bola 2roky ale my sme to riešili velmi pomali ale keď som konečne otehotnela nemala som dôveru už v klasického ginekologa a tak som ostala u doktorky,,, pri mojich problémoch bola zlatá a napriek hroziacemu pôrodu 32t som v 39 a je to bez stresu, som rada že som tam a brali tehu ako iné a dali na nás pozor, držte sa ozaj ak sa spýtate na recepcii pani vám určite povie je ukecaná taka babina pre snažilky

alexia17
24. sep 2014

@moo ty chodis do Car akomtehotna? Ku komu? To sa da

alexia17
24. sep 2014

dnes bol opat Valky na markize, teda aj iny dr. aj dr. Ondrejcak robi v Iscare, teda asi je to on

lucka2405
25. sep 2014

@alexia17 no nechapala som ani ja, to sa stalo prvykrat ☹

alexia17
25. sep 2014

@lucka2405 ja som to zazila v sobotu ,ked bol ten dlhy vikend a tam som to chapala, ale toto. snad to bolo vynimocne

lucka2405
25. sep 2014

@alexia17 tak to dufam, lebo to bolo u mna fakt velke minus, a to som tam bola uz o 8.10 a este mi ta pani na recepcii hovori, ze ale vy ste na pol 9 objednana budete musiet pockat dovtedy, a ja ze nevadi ved pockam kedze chodim autom od PN radsej skor ako neskoro a aj tak nic z toho?? Bola som sa jej pytat ci ma nezabudla nahlasit a ona ze nie je to nahlasene a asi beru tak ako maju poukladane karty, skoro ma vykotilo ale radsej som bola ticho, no neviem ked som vosla dnu kariet mali na stole XY takze to bolo zaujimave vecera a to som si myslela ze budem o 11 v robote🙂

lucka2405
25. sep 2014

tak vcera pichnuty pregnyl uz len cakat na zazrak, vraj ten folikul mal nejaky nepravidelny tvar tak som zvedava co z toho bude, ale od piatku pekne narastol, mna uz zachrani asi iba zazrak ☹ , alebo to ze prehovorim manzela na IUI do IVF sa bojim ist, aj to mi vcera docent spomenul, ze mozno to bude jedina moja sanca, skoro som sa tam rozrevala ☹

alexia17
25. sep 2014

@lucka2405 takze skusate zatial normalne. aj vam stanovil daku diagnozu? preco sa bojij IUI a IVF?

lucka2405
25. sep 2014

@alexia17 Hej mam PCO aj ked neviem ci skutocne PCO, docent to tak nazval, ale vraj mam strasne vela vajicok a preto mi nedoziervaju prirodzene iba za pomoci liekov, teraz som mala metformin, a od 3DC 1/4 clostilu, v piatok nebolo nic vidno a vcera uz bol foliku ale vraj ma nepravidelny tvar neviem co to znamena ale vraj z toho moze nieco byt pichli mi pregnyl no a o 14 dni mam urobit test, no a samozrejme snazenie patri k tomu, no IUI by som aj skusila ale IVF sa boji lebo tam sa davaju vysoke davky hormonov a ja mam hydrocefalus no a neviem co by to so mnou urobilo, mm odmieta zatial obe, ale ked som mu vcera povedala, ze mi docent spomenul, ze to asi inak nepojde tak nehovoril nic iba sa tak zamyslel, uz neprotestoval tak uvidim nechcem ho moc tlacit lebo ani ja neviem ci do toho chcem ist.

alexia17
25. sep 2014

@lucka2405 ja som tiez mala obavy vo vseobecnosti z CAR, ale ked uz som prisla a dr. porobila vysetrenia, navrhla metodu, som to ani neriesila, ze sa bojim. Bala som sa pichania hormonov. Ale ak Valky vie o tvojej diagnoze, urcite ti neda taku davku hormonov, ktore by ta ohrozila. Ja som teda citliva na lieky, hormony som zvladala v pohode. Moj mm to neriesil, zobral to ze dobre. Mate k tomu dake vnutorne vyhrady? Muz sa nema coho bat. I ked je pravda, ze chlapy su na vsetko okolo nich moc precitliveli 🙂 ci uz maju malo bojovnikov alebo moc, nic sa im nelubi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre