ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
26. sep 2014

@marculik ahoj hej bojujem musim zajtra verim v nase jedine embrijko ze zabojuje uz kpnecne ako ma

dorotka2013
26. sep 2014

@ada83 mozem sa este opytat kolko ta to takto vyjde cenovo?

ada83
26. sep 2014

@dorotka2013 lieky 72+72+140 soft 750+215 icsi

ada83
26. sep 2014

@ada83 skoro ako normalne ivf ked mas viac vajicok

marculik
26. sep 2014

@ada83 uz vlastne kolky mas toto pokus ja som mala 3 ivf a normalne som si dala vyse roka stym pauzu no asi pojdem na buduci rok do brna

dorotka2013
26. sep 2014

@ada83 a toto su doplatky aj v pripade preplacania poistovnou? Alebo na tom nezalezi? Rozmyslam totiz ci ma vyznam dalsie iui alebo rovno skusit ivf...poradis?

marculik
26. sep 2014

@dorotka2013 ahoj to co platila ada su preplacane poistovnou lebo lieky su este drahsie a ci ma vyznam iui ci ivf to ti poradi lekar za zaklade tvojho ci vasho problemu vecsinou sa ivf robi pri nepriechodnych vajcovodoch lebo tam sa iui fakt neoplati

ada83
26. sep 2014

@dorotka2013 toto nebolo nic cez poistovnu pichala som 150j merionalu ale ked ides cez poistovnu to som si platila sama ked ides cez poistovnu predpisuju ti drahsie lieky a stoja cca tolko a ivf ti plati poistovna ale ak mas viac vajok tak tvoj doplatok aj s pk a mrazeni a icsi ta vyjde cca 1000

ada83
26. sep 2014

@marculik ja mam za sebou 2 klasicke ivf cez poistovnu a mam schvalenu 3 ziadost ale teraz sme chceli skusit soft menej vajok stacilo 1 a aby bolo kvalitne ja som pichala az od 8 dna cyklu od stredy do pondelka

ada83
26. sep 2014

@dorotka2013 pre poistovnu ak nemas nic vazne musis mat 3 iui aby ti schvalili ziadost mozno by som skusila tento soft co som ja mala teraz je menej narocny na organizmud

marculik
26. sep 2014

@ada83 ja som bola v marci v brne a tiez mi poradili ked som uz samoplatca ze to je lacnejsie soft mam uz aj lieky doma no nebola som pripravena tak som sla na dovcu a potom som mala probklemy zenske tak som si dala pauzu a pojdem skusit v marci

marculik
26. sep 2014

@ada83 ozaj a robi uz aj lattakova a zostala tam ta reismulerova?ona bola dobra 🙂

ada83
26. sep 2014

@marculik robi aj lattakova ale stredu stvrtok a utorok opu mi robila ona ja som k nej chodila ale ako isla na matersku ma dali reismulerovej a ostala som u nej zajtra by tam mala byt reismulerova a ze mozno aj lattakova ze tam bude mi povedala po opu

ada83
26. sep 2014

@marculik lenka chcela skusit ze soft ze to moze zabrat tak sme sa dali ukecat a ziadost nam este ostala v zalohe

dorotka2013
27. sep 2014

@marculik
@ada83 dakujem...vajcovody mam v poriadku...zatial nam vlastne nenasli presne preco sa nam nedari otehu...chodim tam len od jula...len to iui mi prislo take ze "ved skuste" tiez som si 3dni pichala injekcie,potom este tabletky,po iui ten utros...nestoji to ani zdaleka tolko co soft ivf ale asi tomu ani neprikladaju taky vyznam...ked pises ze na schvalenie ivf treba 3 iui tak ich asi budeme musiet absolvovat...este by som mala mat teraz vysledky z imunity...mozno budeme mudrejsi...no uvidime ked dojde mrcha...

smejlicka
27. sep 2014

@dorotka2013 robili ti prefuky alebo laparoskopiu na tie prefuky ja som nic este neabsolvovala

dorotka2013
27. sep 2014

@smejlicka bola som na 4d ultrazvuku maternice a počas toho sa kontroluje aj priechodnosť vajcovodov...

marculik
27. sep 2014

@dorotka2013 fiha to si mala dobre ja som musela ist na laparku kde mi vlastne aj zistili kde je problem,ty ides teraz na prvy pokus?a dali ste si robit aj geneticke testy?nam po druhom pokuse nam robili geneticke ved uvidis ,musis verit ze sa to podari ja som malo verila

smejlicka
27. sep 2014

@dorotka2013 a to 4d ti kde robili? ako to prebieha? to je sono?

alexia17
27. sep 2014

@dorotka2013 ale v Iscare nerovie 4D ultrazvuk, ci hej?

denulka85
28. sep 2014

@ada83 ahoj uz si po vklade. ? Ake ste mali ? Moc moc držíme palceky ;)

ada83
28. sep 2014

@denulka85 ahoj hej som pp vklade mali sme 4 bunkove krasne embrijko

dorotka2013
28. sep 2014

@ada83 to je super...tak teraz oddychovať a počítať dni kým si môžeš urobiť test 🙂...určite to tentokrát vyjde!!!

dorotka2013
28. sep 2014

@smejlicka
@alexia17 robí to Dr v Dunajskej Strede...robí sa to takou tekutinou ktorú ti tam púšťajú a on to vidí na obrazovke...trvalo to asi pol hodku...nic strašne 🙂

alexia17
28. sep 2014

@dorotka2013 bez anestezy? Ci iba lokalna? No to je asi lepsie ako laparka bo to druhe. Robia to iba v Dunajskej?

dorotka2013
28. sep 2014

@marculik bolo to naše prvé IUI...na genetike sme ešte neboli...teraz mi robili imunitného testy ale ešte nemám výsledky...možno máš pravdu s tým ze som malo verila...od prvej chvíle som mala pochybnosti, pretože som vedela ze niektoré veci nie sú ideálne na otehu...a to sa potom ťažko verí :(...ale snáď další pokus bude úspešný 🙂))... A ty ideš uz na ivf? Či ešte IUI?

denulka85
28. sep 2014

@ada83 to je super moja drzim palce ... Aj larka bola 4 bunkacik a povedali ze to nevide a práve sa hojda ;)

ada83
28. sep 2014

@denulka85 ja verim tomuto nasemu bojovnickovi cim kratsie v labaku tym mu je lepsie v bruskune zase ze je to A a velmi pekne 4 bunkove embrijko

denulka85
28. sep 2014

@ada83 super moja tak sa teším strašne Vám to prajeme 🙂

evadek
28. sep 2014

@ada83 drzim ti palce Adi..co povedala Lenka?...ako to vyzera?..bola optimistka?🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre