ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
24. okt 2014

@dorotka2013 uz som bola na IVF a neoplodnili sa nebol ani vklad. Sak to mas na IUI 2x , folikulometria 1x a IUI druhy krat za cyklus. No je to dos na cas, ja sa snazim objednat vzdy rano skoro a utekame do prace do TT. Ty si odkial? Lepsie nech nas pozru v Car, ked to riesia. Ale do casu to ide extremne. Uz nemam ani P ani dovcu ;)

ada83
24. okt 2014

@alexia17 ze uplne ine lieky mi aj da tak uvidime neviem ci ist hned teraz zase

dorotka2013
24. okt 2014

@alexia17 no ja som bola 3x...2x folikulometria a 1x vklad...v priebehu 5 dni...som z NZ a robim od 8mej...takze to sa neda stihnut pred pracou...musim si vymenit cely den...lenze teraz je kolegyna chora takze nie je s kym :(...takze tento cyklus to nechame este na prirode a potom uvidim...ked by sa dalo tak skusim este jedno iui vnovembri..prehovorila si ma...zeby sme mali vianocny darcek babo? 🙂))

marculik
24. okt 2014

@misenaf ahoj tak ver tomu zazraky sa mozu diat,moj gynekolog mi vravel neveril pacientka mala nepriechodne obidva vajcovody a bola tri krat na umelom nic a nakoniec sa jej podarilo prirodzene 🙂 treba si asi viac verit

marculik
24. okt 2014

@ada83 ahoj adi tak co si sa rozhodla davas sancu na dalsi pokus zase v iscare,aj ja som si pichala fraxik pocas stimulky tak kedy ides dotoho?

ada83
24. okt 2014

@marculik mali by sme s mrchou ist do toho ale neviem ci chcem takto skoro aj chcem aj nie ze budem pichat nejake 2 druhy injekcii od 1 dna

smejlicka
24. okt 2014

Ahojte. Dnes som 23 dc bolesti podbruška a mám trošku krvavý výtok, neviem či by to mohlo byť ovulačné krvácanie, ale doktorka mi robila pred týždom sono a povedala mi že bude anovulačný tak teraz neviem :D.

alexia17
26. okt 2014

@dorotka2013 ja ta neprehovaram ;) ale skusit mozete. Urcite to vyjde ;)

dorotka2013
26. okt 2014

@smejlicka možno je to náznak menzesu...ja to tiež mávam pár dni pred tým...

dorotka2013
26. okt 2014

@ada83 tažké rozhodovanie... :( ale keď ti Dr nehovorila ze máte čakať z nejakého dôvodu tak by si zo asi mala skúsiť...určite to uz vyjde... 🙂

ada83
26. okt 2014

@dorotka2013 no uvidime ci pojdeme teraz do toho aj chcem aj nechcem

dorotka2013
26. okt 2014

@ada83 príde to neboj...v jednej chvíli nebudeš rozmýšľať či chceš/nechceš...proste budeš vedieť...ÁNO idem to skúsiť...alebo...NIE dám si chvíľu pauzu 🙂

dorotka2013
26. okt 2014

@ada83 pred hodinou som ti to písala a práve to možem potvrdiť z vlastnej skúsenosti 🙂...tento cyklus som chcela ísť prirodzene lebo som sa nevedela dostať z roboty a aha...zajtra volám do centra a objednavam sa na stredu 🙂))... dúfam ze ma objednajú...

alexia17
26. okt 2014

@dorotka2013 prisla kolegyna? Si sa odhodlala na to IUI? ;)

smejlicka
26. okt 2014

@dorotka2013 no ale uz nic nemam..🙂 aj podbrusko uz neboli 🙂

dorotka2013
26. okt 2014

@alexia17 príde v stredu len na jeden den...a potom vraj ešte raz keď by som potrebovala...ale idem do toho...stojí mi to za to...opýtam sa koľko IUI treba na ivf...keby stačili dve tak potom uz tento rok to necháme tak (keby to nevyšlo) a v januári pôjdeme na ivf...ale verím ze to vyjde...keď sa okolnosti takto spojili aby sa nám tam podarilo ísť tak to musí byt znamenie 🙂...a som zvedavá aj na výsledky tej imunity...uz by mali byt...

alexia17
27. okt 2014

@dorotka2013 tak verim, ze ti dnes daju na stredu dobry termin . Znamenia treba sledovat a verit im 🙂
odhodlnie a pozitivne myslenie musime mat 🙂 drzim palce 🙂

ada83
27. okt 2014

@dorotka2013 no vidis ako nan to pekne ide

alexia17
27. okt 2014

@dorotka2013 objednali ta? Mas teraz ovulku?

dorotka2013
27. okt 2014

@alexia17 objednali... 🙂 teraz som 6DC tak dufam ze bude aj ovulka... 🙂

sasa1983
27. okt 2014

Kočky, mám v chladničke gro balenia PROFERTILu, 129tbl., exp.04/2015. Výborná cena, navrhnite si ju. A mám ešte 2 balenia Utrogestanu, exp. 10/2016 a 1 balenie Estrimaxu 09/2016 a dačo málo z Duphastonu. Cez IP: Ďakujem.

alexia17
27. okt 2014

@dorotka2013 tak skoro ides na kontrolu?

dorotka2013
27. okt 2014

@alexia17 áno...mam skrátene cykly...24-26dnove...ovulka býva 10-12den...takze chodím na 8my den...preto mam problém s tou sliznicu, nestíha dorast na takú skoru ovulku :(...len som dnes akurát rozmýšľala ze ako mi to vyjde na vklad...piatok ešte asi skoro a pondelok uz môže byt neskoro...no som zvedavá...uvidím v stredu aké bude vajko 🙂

alexia17
27. okt 2014

@dorotka2013 tak robia aj v sobotu. To poznam, tiez som mavala taky kratky cyklus. Teraz 2 roky s hormonmi lepsi a tiez sliznica neposlucha. Tak budem drzat palce nech to vyjde aspon na tu sobotu a bude mat sluzbu dobry dr;) komu to chodis?

dorotka2013
27. okt 2014

@alexia17 ďakujem 🙂))... K Lenke chodím...dnes som jej volala, pýtala som sa či si nemám začať dávať nieco na tu sliznicu uz od dnes...vraj nie...uvidíme v stredu...zlata bola...ochotná...som rada ze k nej chodím...🙂 a ty co ďalej? Ďalšie ivf?

alexia17
28. okt 2014

@dorotka2013 cakam na vysledky z genetiky, zatial mame ze skusanie doma 🙂 dalsie IVF povedala Miska ze v januari, aby si telo oddychlo. bola som z toho na nervy, ale uz som akceptovala tu info. Aj tak je toho teraz vela v praci. Tak daj zajtra vediet co a ako 🙂

dorotka2013
28. okt 2014

@alexia17 jasne...ozvem sa...aj my sme povodne planovali dalsie iui az v januari...ale ked to takto vyslo tak skusime...je potrebne si aj oddychnut...telo sa musi zregenerovat...psychika tiez...a ked je v praci stres a vela roboty to urcite neprospieva...uzijes si este krasne vianoce,posledne bez babatka a v januari to urcite vyjde...a buduce vianoce vas uz bude o jedneho viac (alebo aj o dvoch???) 🙂

alexia17
28. okt 2014

@dorotka2013 si sa dako pozitivne naladila, co je fajn 🙂 no kludne aj o dvoch 🙂 no chcela som, skor som si myslela, ze pojdeme aj hned, teda skorej, ale ked to dr takto povedala, tak uz to nejdem silit.
Neviem ci maju cez vianoce dovolenku.

dorotka2013
28. okt 2014

@alexia17 asi to bude hormonmi...blizi sa ovulka...tak zacina pozitivne myslenie...potom bude nadej a viera...a dufam ze smutok tento mesiac uz vynechame... 🙂

alexia17
28. okt 2014

@dorotka2013 ja som 18 DC, boli ma podprusko a krize a zacinam verit pozitivne, ale uvidim 🙂 ty sa tesis na hormony? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre