ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
31. okt 2014

@dorotka2013 neviem ja som mala vzdy utros. Citala som aj ze utros jedli, ale ze tak je tazsi na zaludok. Neviem aky maju system ;) hej personal je super. Drzim palce

dorotka2013
31. okt 2014

@alexia17 duphaston som užívala u svojej obyčajnej gyn...ešte kým som nechodila do CAR...Valky sa ma pýtal či mi Lenka nieco predpisala...ja ze nie,minule som užívala utros...a potom prišla sestrička s receptom...ale počula som ju ako sa pýtala Valkyho ze: Duphaston? Jesť?... Ale snáď je to jedno...a verím tomu ze nám to tentokrát vyjde aj keby som neužívala nic!!! keď to ma byt tak to bude! Aj sestrička mi dnes povedala keď som sa jej pýtala či nemám radšej ležať,ze co ma vytiect vytecie aj keby som sa zavesila ako netopier 🙂 hihi

ada83
31. okt 2014

@dorotka2013 drzim palce ja asi to necham az po vianociach

ada83
31. okt 2014

@alexia17 ja son utros asi 3 x zapila nemala som ho ako zlozit a tocilasa mi hlava

alexia17
31. okt 2014

@ada83 ja ked som ho mala prvy krat a to som vkladala tak mi boli prvy tyzden zle. Aj budes chodit zatial do Car na folikulometriu?

alexia17
31. okt 2014

@dorotka2013 maju toho asi v Car dost odzite sestricky, nase otazky a trapenia, vedia byt aj velmi vtipne ;) hlavne ten usmev, mile slovo, to mi vzdy pomoze ;)

ada83
1. nov 2014

@alexia17 nie nebudem chodit do car pojdem asi az v januari pred dmrchou

alexia17
1. nov 2014

@ada83 jo treba si oddychnut a resetnut. Uzijeme si vianoce a v januari sa stretneme ;)

ada83
1. nov 2014

@alexia17 to prave a v januari pojdeme spolu

alexia17
1. nov 2014

@ada83 len ten januar je daleko ;) uz si rozhodnuta ohladne toho darcovstva? Nevies dokedy maju v Car zatvorene cez sviatky? Az do 6.1.?

ada83
1. nov 2014

@alexia17 nie este nie som rozhodnuta hej oni zacnu az 7.1. To sa hned musim objednat

alexia17
1. nov 2014

@ada83 hmm tak ak budem mat cyklus ako mam teraz tak mi do vyjde az na koniec januara :( Tebe to cca ako vychadza?

ada83
1. nov 2014

@alexia17 ja by som mala dostat mrchu okolo 13 ak bude na cas

alexia17
1. nov 2014

@ada83 to mas celkm fajn. Dako nam to tu stichlo

ada83
2. nov 2014

@alexia17 vsetko to sviatkuje

dorotka2013
2. nov 2014

@ada83 dakujem...aj ja drzim palceky tebe...poriadne si oddychnes,zregenerujes sa a v januari plna elanu podme na to 🙂... A ako sa ma havi? Uz hladate panicka? Nerozmyslela si si? Nenechas si ho?

ada83
2. nov 2014

@dorotka2013 ahoj havik uz vidi ma 750 g uz ma panicku ostava v nasej mestskej casti tak som rada mvdr povedala ze 8-10 tyzdnov ma byt u mami tak uvidime aj mi ho bude luto ale nechceme dalsieho psa staci jeden presne v januari ideme na to aj mozno nejake zmeny tam mastanu

dorotka2013
2. nov 2014

@ada83 tak to je super...mozno ho budes aj vidat ked ho budu vencit 🙂...ti verim ze bude za nim smutno...clovek sa k takemu bezbrannemu klbku rychlo priputa...aj ja by som chcela takeho haviho ale nemal by sa onho kto cely den starat...a zavijajucich psikov mame v panelaku dost...co su cely den samy :(...a inak zostavas v car? Alebo rozmyslas zmenit centrum?

ada83
2. nov 2014

@dorotka2013 ak si na fb kuknu fotky ako krasne rastie a ty ho nechces 😉 neviem zatial ostavam uvidime co prinese januar 🙂 a ty ostavas?

dorotka2013
2. nov 2014

@ada83 teraz som mala druhe iui...verim ze uspesne a uz nebudem musit chodit nikam 🙂...nie som na fb...ale nevadi,lebo keby som ho videla aky je zlaty bolo by mi luto ze takeho nemam 🙂...

ada83
2. nov 2014

@dorotka2013 zajtra sem ti dam fotku z mojeho telefonu to nejde a mama uz spi tak zajtra s jej telefonu dam. A ako sa citis po iui

misenaf
3. nov 2014

Dievčata ktorá idete zajtra na transfer?

ada83
3. nov 2014

@ada83 posielam ti fotku dobrobca

ada83
3. nov 2014

@misenaf drzim prsty na zajtra

ada83
3. nov 2014

@dorotka2013 ten krpec je pre teba

misenaf
3. nov 2014

@ada83 adi mam si dat rano pred vkladom utros ci az po?

ada83
3. nov 2014

@misenaf hej rano normalne utros ako si ho davas kazdych cca 8 hodin

alexia17
3. nov 2014

@ada83 neskutocne je krasucky ;)

ada83
3. nov 2014

@misenaf inac dnes mi kamoska poradila ze si mam kupit magnezium a vit e a ten si davat dvohite davky ako su v letaku tak to idem teraz skusit

ada83
3. nov 2014

@alexia17 keby si ho videla na zivo uz sa dnes postavil na vsetky 4 nozky a zacal ma kusat ale nema este zubky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre