ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2015

@bibaapalko ja odporucam dr.petrovu.

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2015

@zuzka56 drzim velmi prsty🙂 teraz to uz pojde jedno za druhym;)

klaudia84
25. jan 2015

@cucoriedkacucoriedka
@katulka25 dakujem babulky.ake ste mali pocity,ked sa to zadarilo,mala by som nieco citit,ci ani nie?

zuzka56
25. jan 2015

@cucoriedkacucoriedka
dakujem za podporu 🙂
cakam na dalsi cyklus, musi sa mi vstrebat cysta.

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2015

@klaudia84 moj pocit?🙂 nafuknute bruchoo a ohss ktory ma skoro stal zivot.pat tyzdnov v nemocnici.nic viac🙂)) ale aj to stacilo🙂 a vies kedy som robila test? Ked som bola v 10 tt;) lebo som tie dve ciarky tam proste chcela vidiet🙂 ale tak je to rozne.niekto neciti nic.niekto napate prsia.bolesti v podbrusku.krize.

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2015

@zuzka56 no tak to uz bude coskoro neboj.uz ked ste tolko cakali, to uz pojde fakt rychlo🙂

klaudia84
25. jan 2015

@cucoriedkacucoriedka to viem ze ti si mala ohss.si vytrpela svoje.som iba dva dni po vklade,ked neratam den vkladu.ked som mala blasty po pk,do troch dni by sa malo uhniezdit si myslim.

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2015

@klaudia84 hej ako pises.pri uhniezdeni niektore baby aj spinia.ale nie je to pravidlom.joj uz sa coskoro dozvies;)

katulka25
25. jan 2015

@klaudia84 ja som asi tri dni po vklade vedela ze to vyslo, ani neviem ci som mala nejake bolesti alebo tak, ale jednoducho som to citila ze to vyslo 🙂

klaudia84
25. jan 2015

@katulka25 @cucoriedkacucoriedka ja mam pocity tak 50 na 50 snazím sa myslieť pozitívne,ale nie je to lahke.ale verim ,ze to dopadne dobre.

katkaklac
25. jan 2015

a este poradte dievcata, po vklade,byt par dni doma alebo pracovat??🙂))

katulka25
25. jan 2015

@klaudia84 neboj bude to teraz ok, snaz sa zamestnat niecim inym

katulka25
25. jan 2015

@katkaklac ja som bola doma len v den vkladu 🙂 inac praca

katkaklac
25. jan 2015

@katulka25 vdaka🙂. Asi je lepsie zamestnat sa niecim inym ,vsak?🙂. Doma by som sa asi zblaznila...

katulka25
25. jan 2015

@katkaklac presne tak 🙂

zuzka56
26. jan 2015

ahojte,

baby viete mi povedat kolko cca stoji ivf v iscare ? kolko preplaca ZP ?
dakujem

klaudia84
26. jan 2015

@zuzka56 ahoj,nas to vislo okolo 1000 eur,1200

zuzka56
26. jan 2015

@klaudia84
dakujem

ada83
26. jan 2015

@zuzka56 zalezi aj od poctu vajicok cim menej vajicok tym menej to stoji nas 2 ivf stalo cca 600

kaciatko81
26. jan 2015

@zuzka56 ahoj, poistovna ti plati zakladny cyklus-sledovanie stimulky, opu, et a preplaca cast liekov. Ostatne ako icsi, predlzenu kultivaciu, mrazenie, ket... si doplacas. Takze komecna cena strasne zavisi od toho, ake mas lieky, ci davate icsi, ak ano, tak kolkych vajicok, atd...

zuzka56
26. jan 2015

@kaciatko81
@ada83
dakujem Vam za odpovede. Chcela som aspon orientacne vediet o kolko cca € sa jedna aby som bola v obraze.

ada83
26. jan 2015

@kaciatko81 ahoj ako sa mas?

kaciatko81
26. jan 2015

@ada83 celkom fajn, dakujem

ada83
26. jan 2015

@kaciatko81 mas este embrijka zamrazene a podarilo sa ?ci ides na ivf

palculienka21
31. jan 2015

Ahojte dievcata, viete mi pls. poradit, kedy by som mala absolvovat predoperacne vysetrenie? Tento mesiac by som mala ist na IVF v Iscare a doktorka Grossova ziadne predoperacne vysetrenie nespomenula. Mam akurat prist druhy den cyklu, aby sme zacali so stimulaciou. Nie je to nejako neskoro riesit az pocas stimulacie? Ze by "zabudla"?

nikadomi
1. feb 2015

@palculienka21 ahoj, pri prvom ivf som mala predoperacne pocas stimulky, teraz pri druhom aj cosi skor, takze aj pocas stimulky je to ok a urcite stihas 🙂 do tyzdna mas vybavene 🙂

dorotka2013
1. feb 2015

@ada83
@alexia17 ako kocky? co nove? uz zdrave?

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 ahoj, snad uz hej 🙂 ja cakam na MS a ide sa snad stimulovat, predtym este 12ho na kontrolu cije vsetko OK. Ty ako?

dorotka2013
1. feb 2015

@alexia17 kedy by mala byt ms? teraz si kolky DC? ja tiez cakam...na schvalenie ivf...pondelok som tam volala,sestricka mi povedala ze:dnes to docent podpisal,zajtra to posielame,o 2tyzdne by to malo byt...a asi 20min nato mi volali,ze mi zle povedali,ze este cakali na to AMH,ze to im prislo len teraz,ale ze uz to nestihnu pridat k ostatnym,tak ze to poslu s dalsimi,takze bude treba cakat o tyzden viac...chapes to? ako casto posielaju tie ziadosti? som z toho znechutena...

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2015

@palculienka21 ja prve dni stimulky som si robila predoperacne.ale radsej skor ako neskoro.napr ekg.aby nemali toho moc na internom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre