ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 ms asi 18teho. Dnes som 11 DC. Dufam ze budu akceptovat preoperacne. No mne sa stalo nieco podobne pri prvom IVF. Po asi 3 tyzdnoch volam do poistovne a ze ziadnu ziadost nemaju. Volam do CAR ze docent mal tyzden dovolenku, ale sak tam trcala 3 tyzdne. Potom to v poistovni celkom rychlo schvalili. Stihla som cyklus v pohode. Ale bola som rozcarovana, nahnevana. Myslim ze to docent nosi osobne

dorotka2013
1. feb 2015

@alexia17 no my sme tam boli teraz 5eho, lenka ze uz posle radsej ziadost,16eho uz bola zamietnuta kvoli tomu ze muzovi tam chybalo tk vysetrenie od urologa...to sme poslali hned 19eho pondelok emailom...stredu som lenke volala ci ho dostala...vraj ho este nevidela :(...potom som volala pondelok a to som pisala uz...nechapem...viem ze maju vela pacientok...doteraz som bola spokojna...ale toto sa mi nepaci...sama lenka mi povedala ze nam uz ide o cas...tak preco si tam sakra neda nejaku poznamku? preco si necita maily?

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 myslim si ze dr to potom daku sestrickam bo tej babe v kancli a ta to dava vsetko docentovi, kt tomvsetko musi podpisat a posiela, teda nosi osobne do poistovne. Hej su veci co dokazu pokazit reputaciu CAR a nasu naladu. Este by maly popracovat na komunikacii elektronickej. Davat na stranku viac info aj na ten ich FB.

ada83
1. feb 2015

@palculienka21 ja som bola v mlynskej doline ale potrebujes s icare papier stihas vsetko ja v oktobri si dr zmyslela ze potrebujem predoperacne v pondelok bola kontrola a dali mi papiere a vo stvrtok ivf

ada83
1. feb 2015

@dorotka2013 hoj vo stvrtok som odovzdala krv tak vo stvrtok vysledky a piatok idem do car

dorotka2013
1. feb 2015

@ada83 super...takze uz sa to blizi...snad bude vsetko v poriadku...🙂)) robis? ci si este pn? kolky si DC? ako ti vychadza stimulka?

dorotka2013
1. feb 2015

@alexia17
@ada83 no veru... pravdu mas...uvidime ako dalej...snad si to u mna napravia 🙂...tak cakam a uvidime...ale teraz pocitam...aaaaaa...ak by som mala ms buduci vikend ako by mala byt, schvalenie priblizne v strede cyklu, tak od dalsieho idem do toho s vami, baby 🙂

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 vsetko ma asi svoj dovod ;) mame to napisane vo hviezdach, ;) musime to pretavit na pozitivine cosi ;)

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 mozno ti to schvalia aj skor a stihnes tentomcyklus, je to doplnenie, ak by to Valky v pondelok zaniesol ;)

ada83
1. feb 2015

@dorotka2013 ja som ani nebola pn 15 by mala prist mrcha cca tak uvidime. Idem sa len v piatok dohodnut s dr ja som vzdy pn od opu az po krv nebudem sa nervolat v praci co som si utorok zazila bolo des bola som vsetko mozne a ako po mne kricala krava jedna

alexia17
1. feb 2015

@ada83 zakaznicka ci sefka? Netreba stresovat sa nam. Myslis ze timda lenka normalne IVFko?

dorotka2013
1. feb 2015

@ada83 no jasne...ked sa da treba to vyuzit...nid som zastancom zbytocneho vylihovania v posteli a neschopnost si zajst aj po pohar vody, ako velakrat citam, ale zbytocne sa stresovat a nervovat v robote urcite neprospeje...takze este 2 tyzdne a ides nato 🙂...uz mas aj lieky? a predoperacne?

dorotka2013
1. feb 2015

@alexia17 fuuuu no to by musel byt zazrak!!! a nie jeden 🙂...aj to schvalit tak skoro, ms prist nie priskoro, stihnut kontrolu v car, predoperacne...ja nan asi budem musiet ist pred ms, lebo ovulka na 10den...neviem ci sa to da stihnut...no neverim...asi az o mesiac 🙂...Ty uz mas predoperacne?

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 hej mam predoperacne. Som isla 2 dni pred MS a dn nato atb a stimulka na dalsi cyklus, ale sestricka v CAR este predtym vravela ze akceptuju aj keby bolo skor. Oni si potom daju urobit iba cerstvo krv

dorotka2013
1. feb 2015

@alexia17 no ved uvidim ako to cele vyjde...teraz to uz nie je na mne...🙂

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 je to vo hviezdach ;) aj ked si myslime ze uz vsetko OK, dojdu atb. Ak to vyjde tak po vklade na vzor Adi asi pojdem na PN, teraz chripkove obdobie v robote stale niekto chory. Ale zas predbieham. Poradim s dr ;)

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 ozaj a ako to kontrolne AMH?

ada83
1. feb 2015

@alexia17 zakaznicka prisla si o 13:10 pre doporuceny lust a postarka este neprisla asi ideme na normalne ivf a chce viac vajicok a mozno skysit darovane spermie skusit nieco oplodnit uvidime

ada83
1. feb 2015

@dorotka2013 lieky nemam dufam ze v piatok mi da predoperacne neviem ci mi este bude platit uvidim co povie lenka lebo plati 6 mesiacov

alexia17
1. feb 2015

@ada83 si nad tym rozmyslala, darovanymi. Ak to navrhne pojdete do toho?
Ty zato mozes ze prisla skor ako postarka?!

ada83
1. feb 2015

@alexia17 budeme spolu na pnke sa podporovat 🙂

alexia17
1. feb 2015

@ada83 no dufam ;) ak nam pride MS okolo 16teho, sa aj mozno stretneme ;)

ada83
1. feb 2015

@alexia17 mne tiez tak nejako min mesiac bola 15 teho

alexia17
1. feb 2015

@ada83 budeme cakat na krv a netestovat 🙂 mas kolko DC?

ada83
1. feb 2015

@alexia17 my za priehradkou mozeme za vsetko ale uz som naucena ale toto bol extrem vzdy to skoncilo len ze j... Posta ale toto ja som bola vsetko co poznam 😉 ale podakovala som jej za to vsetko co mi povedala. Rozmyslam aj na tym ze mozno by sme dali nieco oplodnit aj tymi spermuami a rozmyslam aj nad tym ze by som si dala vlozit 2 embrijka a jedno s dar a jedno s rastov a ak by sa chytilo tak nebudeme vediet ktore

ada83
1. feb 2015

@alexia17 ja som ani naposledy nedala test bala som sa ja mam cca 30 a viac a ty

alexia17
1. feb 2015

@ada83 vau si vydrzala cely cas byt v pohode? ;) klobuk dole. No ak budes mat viac vajok aj sa oplodnia tak sa hej a aj to ze nebudes vediet ktore je ktore ;) nad tym vlozit 2 som uvazovala aj ja. Ale ktovie co a kolko bude. Ani to neodporucaju, uvidim co Miska povie. Ja viac ako 30 si pozri. Ja po IUI tiez netestovala, IVF nebol vklad

ada83
1. feb 2015

@alexia17 my sme 1 ivf vlozili len jedno miska zakazala 2

alexia17
1. feb 2015

@ada83 myslis ze Lenka 2 dovoli? Ale tak zas k mojmu veku by mozno aj 2 povolila . Len ci ich aj tolko bude. Aky mala dovod ze iba jedno? Aj to vysvetlila

dorotka2013
1. feb 2015

@alexia17 vraj take iste ako to pred tym :(...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre