ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
24. jún 2015

@smejlicka tak super ze budes pri nej 🙂 budete sa ucit ako spolu 🙂 zvladnut vsetko

alexia17
24. jún 2015

@smejlicka to uz ubehlo 10 tt, vau, to leti. Hlavne ze je Ok a ze sa jej dari 🙂

dorotka2013
24. jún 2015

@smejlicka to vazne? 10tyzdnov? neverim... ;) Tak tie 4 su uz nic 🙂... zachvilu ju mas doma... a preco budes s nou v nemocke?

smejlicka
24. jún 2015

@alexia17 @dorotka2013 noo veru 10 tyzdnov to bude v piatok a budu ma ucit ako s nou narabat ako keby som porodila 🙂 a popr. nejake cviky, kupanie, ozivovanie, krmenie atd,..no uz aby to bolo len to dychanie by sa mohlo zlepsit trochu :(..aj ked herecka si uz vie hadicky sama vytiahnut :D

mamartinka
24. jún 2015

Aha baby co som nasla.Nieco na precitanie. MUDr. Michaela Grossová, PhD., Medicínsky riaditeľ Iscare, a.s. Bratislava, gynekológ/pôrodník v Centre asistovanej reprodukcie Iscare. http://www.pluska.sk/izdravie/zenska-zona/odbor...

denulka85
25. jún 2015

@smejlicka veľa síl prajeme malinkej aj maminke ;) zachvilu uz budete doma spolu a vsetko bude ok

ada83
29. jún 2015

@smejlicka ahoj ked si bola na glukozovom teste tak ti aj v ten den povedali ako to dopadlo a brali krv s prsta idem za 4 tt lenka ze si mam priniest knihu ze tam budem cca 2 hody 🙂

smejlicka
30. jún 2015

@ada83 ahojky rano som bola na teste. brali mi aj z prsta to bolo v stredu a hned poobede som mala poradnu a este neboli vysledky, a potom ma poslala do nemocnice. vtedy si isla po mne k nej do poradne 🙂 (1.4.).vysledky mi uz povedala ked som bola v nemocnici..ano dve hodiny si tam a co najmenej pohybu a az po dvoch hodinach sa mozes najest...
Vcera sme prekrocili 2kg máme 2040g a uz pojde do postielky 🙂

ada83
30. jún 2015

@smejlicka to viem ze si bola pred mnou tak ja idem na 8 a poradna u lenky okolo 10 po odbere krvi asi. Krasne malinka rastie 🙂

alexia17
10. júl 2015

@smejlicka ahoj, ako sa Vam dari? Uz postielkuje 🙂

smejlicka
11. júl 2015

@alexia17 ano uz postielkujeme a uz som od stvrtku v nemocnici pri malej 🙂 tak sa spoznavame :D podla PM som 9.7.mala termin porodu 🙂..este ma min.kyslyka tak uvidime ci bude oki aj bez neho mali by sme ist este do podunajskych biskupic na plucne spravit vysetrenia ci bude treba kyslik aj na doma

alexia17
12. júl 2015

@smejlicka to kje super. Drzim palce, aby vysetrenia na plucnom boli ok 🙂

mamartinka
12. júl 2015

Grossova bola dnes v spravach na Markize.

dorotka2013
13. júl 2015

@smejlicka to su dobre spravy 🙂... snad nebude treba na doma ten kyslik 🙂. Kedy vas asi pustia?

ada83
13. júl 2015

@smejlicka kolko uz ma mala kg a velkost kedy idete domov?

smejlicka
15. júl 2015

@alexia17 tak od vcera odpojena z kyslika a zatial to zvlada super..
@ada83 dnes ju vazili 2730g a zajtra ju budu merat
@dorotka2013 este nevieme kedy pojdeme domov ale musi vypit urcitu davku..

alexia17
15. júl 2015

@smejlicka drzte sa baby. Na tom plucmom ste asi neboli? Nech dobre papa a rastie 🙂

dorotka2013
15. júl 2015

@smejlicka drzim vam palce 🙂... nech uz je vsetko dobre... Uvidis coskoro ju budes mat doma 🙂

smejlicka
15. júl 2015

@alexia17 tak od vcera odpojena z kyslika a zatial to zvlada super..
@ada83 dnes ju vazili 2730g a zajtra ju budu merat
@dorotka2013 este nevieme kedy pojdeme domov ale musi vypit urcitu davku..

smejlicka
15. júl 2015

@alexia17 nie neboli a mozno sa uz nepojde ked zvlada dychanie uz bez kyslika..noo mozno uz buduci tyzden na vyhodia:D

ada83
21. júl 2015

@smejlicka ahoj ako kedy idete domov?

kattyy3
21. júl 2015

@smejlicka gratulujem uzastne ze mas nadherneho drobceka drzim moc a moc palceky nech Vam boh pomaha

smejlicka
22. júl 2015

@kattyy3 @ada83 ahojte vcera nas "prepustili" ale sme na kramaroch idu ju dnes operovat ma pruh na vajecniku :( a potom uz dufam bud zajtra alebo v piatok domov..dakujem 🙂 uz mame 46.3cm a 2760g nechce sajej moc papat

ada83
22. júl 2015

@smejlicka z jednej nemocnice do druhej tak konecne uz pojdete potom domov

dorotka2013
22. júl 2015

@smejlicka zlaticko malicke...drzim palce nech sa rychlo zotavi po tej operacii a nech si ju co najskor uz mozete zobrat domov 🙂

smejlicka
22. júl 2015

@dorotka2013 no prelozili ju ma piatok ma v ustach afty :( musia to preliecit

kattyy3
22. júl 2015

@smejlicka neboj sa musis verit vsetko bude v najlepsiom poriadku som stastna za Vas ze ste to zvladli a uz si budete len uzivat ...moc drzim palceky nech vsetko dobre dopadne...kedy sa vlastne narodila?

dorotka2013
22. júl 2015

@smejlicka drzte sa 🙂

katulka25
22. júl 2015

@smejlicka drzte sa

smejlicka
22. júl 2015

@kattyy3 17.4. o 1:53 a prave dnes som mala termin 🙂 len slabucko papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre