ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
19. feb 2013

@denulka85 skusim ale sestrička povedala že idealne je až prisť na kontrolu po dalších krámoch a nie teraz ale ak budem chcieť tak môžem sa prisť dohodnuť s dr že či to skusime skor

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ano ale ked ti budu volat sestricky tak sa spytaj aj ti mas kratky cyklus? ak hej tak vraj sa chodi na kontrolu na 7 8 den a zacina stimulka a v cechach je vacsia uspesnost vedia co robia...

denulka85
19. feb 2013

@denulka85 uz velmi vedia co je idealne ja mam take nervy na iscare ze strach

denulka85
19. feb 2013

@ada83 uz velmi vedia co je idealne ja mam take nervy na iscare ze strach

ada83
19. feb 2013

@denulka85 dobre skusim uvidime co povedia

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ja urcite budem trvat aby som isla teraz lebo ja ked uz mam tolko hormonov uz mi to je jedno ale mesiac pred svadbou nebudem riesit ivf a kd tak tak po svadbe odchadzam ale neviem do ktoreho centra ked bab nadavaju na lekaror v gyn fiv ach jaj

katulka25
19. feb 2013

@denulka85 asi mas pravdu. Naco to cele odkladat.a kam pojdes z iscare? Tiez som nad tym rozmyslals.asi gyn fiv
.

ada83
19. feb 2013

@katulka25
@denulka85 to hej pojdeme teraz na to po mrche neviem na gyn fiv som toho moc dobrého nepočula tak neviem

denulka85
19. feb 2013

@ada83
@katulka25 vsak to ja necchcem uz odkladat este o mesiac pockat dalsiu mrchu mesiac ds pauzu od liekov a potom zas sa to zacne ked uz jem tak poriadne nie 😀 citam akurat recenzie ale baby nechvalia vobec gyn fiv skor iscare mozno preto nadavame na iscare ze nam to nevyslo ale vobc neviem. 22% uspesnost je v iscare ked maz mrazene embrya a gin fiv este menej.... ada nezabudni sa spytat...

andrejta
19. feb 2013

@ada83 ahoj, keď ti môžem k tomu niečo napísať, na sestričky veľmi nedaj - trošku zveličujú 😀 . ako som už spomínala, IVF som mala v septembri, neúspešné a 10.10. som dostala menzes, ten mi skončil a keď sa blížil ďalší, tak som zbehla za dr. Petrovou, že čo ďalej - to bolo asi tak týždeň pred očakávanou mrchou - tak mi predpísala lieky, ale tie som už nestihla brať, lebo sme si ušúľali sami. Takže 2 krát odkrvácaš a po tom druhom hneď môžeš začať pripravovať maternicu na ket - toť moja skúsenosť. držím palce

ada83
19. feb 2013

@andrejta povedala ze v telefone sa dohodneme a ze skusit mozem prist za dr a ona rozhodne ze co a ako ina gratulujem za samo usulanie

denulka85
19. feb 2013

@andrejta ja som si pisala babou a ona povedala ze v cechach ked mas kratky cyklus co ja mam 3 dni tak mozes hnd zacat dalsi ket....

ada83
19. feb 2013

@denulka85 hej nezabudnem ale podla mna to je na rozhodnuti nasom pojdem po mrche za dr a dohodnem sa s nou urcite na dalsom postupe nebudem cakat s navstevou dr na dalsiu mrchu ja by som mozno skusila radsej ten ferticent ako gyn fiv ked som sa rozhodovala na gyn fivom a iscare som im pisala mail a na ten co prisiel z gyn fivu to bol des tak som s nimi skoncila

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ti kolko dnovy mavas cyklus? aj ja si myslim ze to je nae rozhodnutie... ked to dovolia v cechach tak aj tu. len ony ti hovoria ze musi si telo oddychnut a ja cakat nemozem... ale spytaj sa ti musis hned riesit nie az po mrche lebo aby si neskoro zas nezacala jest lieky

andrejta
19. feb 2013

@denulka85 veď vyskúšaj, mne dr. pri kontrole pozerala,či sa mi vaječníky vrátili do pôvodnej veľkosti, keďže pri stimulácia dokážu narásť do obrích rozmerov 😀 , o dĺžke cyklu nevravela nič

ada83
19. feb 2013

@denulka85
@katulka25 dievcata asi je tam nieco vo stvrtok idem na krv

ada83
19. feb 2013

@martinazvo je tam naznak mam prist vo stvrtoj na krv

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ako uz ti volali?

denulka85
19. feb 2013

@andrejta asi hej uvidime ze co bude dalej...

denulka85
19. feb 2013

@ada83 ada dnes si daj test 😀 😀 😀 gratulujem,

ada83
19. feb 2013

@denulka85 diik este to nie je na 100% idem vo stvrtok na krv

denulka85
19. feb 2013

@ada83 co ti hovorili?

ada83
19. feb 2013

@denulka85 ze sa mozem ze asi som tehotna ale nam niske hcg a mam prist vo stvrtok ako pokracuje ci stupa alebo nie

denulka85
19. feb 2013

@ada83 to je super dnes das test nie? blazonko a ty ze nie si na kolky den si si robila test?

ada83
19. feb 2013

@denulka85 na 9 ani naznak tam nebol ani za 2 hodky

denulka85
19. feb 2013

@ada83 a teraz ta nepokusa ci tam je? tak sa tesim s tebou urcite by sa ti objavili // 😀

katulka25
19. feb 2013

@ada83 tak to je supeeer. Tesim sa s tebou a velmi. Sprav test.

ada83
19. feb 2013

@denulka85 neviem mama take divne pocity hlava ma boli a neviem sa spamatot s telefonu este uvidime vo stvrtok

martinazvo
19. feb 2013

@ada83 ADIIIIIIIII, VIDIS !!! drzkam palce, a kedy ides? ja na 8,00 🙂 vidime sa tam?

martinazvo
19. feb 2013

@ada83 neboj, toto je dobry znak... hcg je nizke, ale JE !!! Aj budes testit ci vydrzis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre