ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jajka12
4. dec 2008

pointka, saxo, sysa dík... tú hysterku mi robili pri laparke, no nevedela som čo to vlastne je... ja len že prepadám panike, že či mi nie je ešte niečo iné, keď sa stále nedarí....
saxo, držím palce, ja jedno dieťa mám - starého 15 ročného capčeka 🙂 a je to fakt super, verím že sa to podarí Tebe a nie len Tebe, všetkým čo sa o to pokúšate....teda pokúšame

zajtra si idem pre ortieľ, po testíku z 11. dňa toho veľa neočakávam, urobiť si ďalší som nenabrala odvahu tak uvidím, čo povie zajtra krvička... 😝

sylvia21
4. dec 2008

AHoj kocky - takze budem musiet uzivat prednison 😝 , vysledky boli pozitivne a samozrejme sa musim vyvarovat akemukolvek kontaktu so spermiami , co je paradoxne, kedze velmi chceme mimco, ale malo by to pomoct 😕 😒

POintka - tak uz mas najvzacenjsiu knizku 😉

Scarletka - tak vo stvrtok - urcite pis, ako bobici pokracuju, drzime im palce.

Jajka - zajtra sa drz, caka ta narocny den. Nezabudni napisat. Aj ked to asi tak necitis, ale este stale to moze dobre dopadnut 😕 😵

Ahoj beke - ako sa dari?

Saxik - tak ako to teraz planujes?

Andy, Adinam, Takitak , Diorka, Viky, Karkulka,.........ahoooojte

saxo
5. dec 2008

silvi, no ak sa mi do jari nepodari normal tehu, tak skusim na jar zas ivf, co mi uz ine zostava.
silvi ze "saxik", to je ako sexiiik 😉
o adinam mam cerstve spravy, lezka doma na gauci s drobcom a odratava dni do porodu 🙂 🙂 🙂

jajka12
5. dec 2008

ahojte babenky, veľmi pekne vám ďakujem za podporu počas čakania.
Všetkým vám držím palce, aby sa vám po líčkach kotúľali slzy šťastia ako mne dnes po telefonáte do CAR-u.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

saska1
5. dec 2008

jajka.....takže hcg pozitívna???
ty si nerobila testík od toho 11dna??? 😕 straaaaaaaaaaaaaaaašne t i gratulujem... 😵

scarlette
5. dec 2008

jajka takze predpokladam ze je to pozitiiiiiiivne, gratulujeeeeeem 😵 😵 😵

adinam
5. dec 2008

Ahojte kočky,občas na Vás nakuknem 😉 .Silvi,si zlatá,že si vždy na mňa spomenieš. 🙂 Tak my musíme stále ležať,ale už sme si zvykli.No neviem,či si aj odvykneme 😀 .Pán doktor nám povedal,že bude rád,keď vydržíme do konca januára.Tak sa snažíme.
Všetkým Vám želám,aby ste ma čo najskor nasledovali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andy26
6. dec 2008

No ahojte kočky... želám peknú sobotienku,

som Vás tu trochu zanedbavala, však? 😅 Občas som sem teda nakukla ale nebolo sa ani čím chváliť ani čím sťažovať a tak som nič nepopísala.

Saxo,Adin a Sylvi..žijeeeem a milé ste, že na mna občas myslíte.Aj ja na Vás, aj ked sem nepíšem...
Sylvi, takže máš za sebou už Prahu? Nerozumiem trochu.. vysledky boli pozitívne.. prečo sa mas vyvarovať spermijkam? Nerobia Ti snáď dobre, sposobujú nejakú reakciu či čo? Som o takom niečom ešte nepočula.
Hm ☹ , vysledky budú o pár týždnov... tak prečo ti zakázali kontakt?

Saxo, zlatááá som rada, že si už ok, vitaj medzi nami.. a ako bolo na dovolenke? Kde ste boli?

Adinka, tak ty takto poležkávaš? teeeeeeda..., poslúchaj.. nech je to pekné Valentínske dieťatko.... jo?

Ja? Asi sa stále niet čím chváliť. Som tesne pred KET, vo štvrtok som bola na ultr., sliznica ma pekných 9 mm, doki dal termín KET na štvrtok tento týžden - čo je na 21 DC asi, sa mi to zdá divne trošku,ale aj tak tomu neverím, že to výde... takže si pekne počkám na 2 IVF a čerstvé embryjka. V stredu mám volať, či sa podarilo rozmrazenie a či niečo z 3 em. prežilo.. a potom teda vo štvrtok KET.

scarlette
6. dec 2008

ahoj andy,
citam ze ides na KET tak ako ja, sa tam hadam stretneme, teda ak nas tam nebude ako maku 😉
drzim palce na stredu, ja si ani nepripustam ze by sa nerozmrazili 😉

andy26
6. dec 2008

...ozaj? a kedy máš KET Ty? Tiež na štvrtok si objednaná?

andy26
6. dec 2008

Scarlett, už viem, aj ty si naplanovaná na štvrtok.... dočítala som si Ta tu.. 😀 😀 😀

Tak sa možno budeme vidieť na izbe 🙂 🙂 , som od 10.00 do 12.00, takže sa tam s plným močovým mechurikom zase budem pasovať... 😠

anielik
6. dec 2008

ahojte babulky

tak my mame tyzden za sebou, este tyzden a uvidime ci sa rozrastie nasa rodinka 😲

jajka12, gratulujem 🙂)) nech vam to vydrzi az do konca 🙂

andy26, scarlette drzkajte sa stvrtok budem na vas mysliet a drzat pasticky

adinam
6. dec 2008

Andy, 🙂 ,no konečne si dala o sebe vedieť.Tento týždeň tu chodím často len kvoli Tebe 😀 .Inak tiež veľmi zriedka.No už som riadne guľatá a nemotorná 😝 ,tak akurát na to ležkanie,ale teším sa z toho.
Veľmi Ti držím prsty na štvrtok,nech sa snehuliačiky krásne uložia tam,kam patria na 9 mesiacov!!!!!!Tak dúfam,že podáš hlásenie.
Scarlette-platí to aj pre Teba 😉

andy26
6. dec 2008

Ahoj Adinka, si milá, ďakujem... , dúfam a chcem veriť...., ale už ma asi trochu poznáš..som trošku pesimista... neveríme s mužom veľmi na KET 😅 😅 , aj ked by to bolo uplne to najlepšie pod stromčekom, zistiť, že sa zadarilo. Hlasenie podám, v stredu volám a hned píšem, spolahni 😉 .

A pohladkaj za mna bruško na dobrú nocku 😉 , musíš byť milená... také žieňatko s bruško.. 🙂, budem tiež silno držať palečky, aby ste vydržali spolu čo najdlhšie.

scarlette
6. dec 2008

andy tiez mam termin medzi 10-12 s plnym mechurom, ale pridem skor, este musime podpisat dohodu a douctovat uhradu, muz sa totiz musi ponahlat na jednanie tak tam uz najneskor o pol desiatej budem

adinam dikeeees 🙂

andy26
6. dec 2008

Scarlett, podobne... tiež tam budem musieť prísť skôr, vyplatiť a tak..takže sa možno vidíme hned v kanclíku.
Inak, mám tmavé dlhšie vlasy... poznávacie znamenie 😀 😀 😀

dobru nocku

scarlette
6. dec 2008

andy aspon pokecame a nebudeme sa pri cakani nudit, inak ja mam polodlhe ale farba je taka vseliaka, plava s troskou do hneda a miestami rysave 😅

bru nocku

nana77
7. dec 2008

ahojte kocky,
neviem, ci to pisem do spravnej temy, ale mam doma take to pero na pichanie puregonu na stimulovanie. ak by ste niektora mala zaujem, darujem ho. ked, tak napiste do ip.
drzim vam palce, moc!
pa

karkulka522
8. dec 2008

ahojte,prisla som vas pozriet co tu je nove tak na chvilu,lebo zajtra ma caka test z prvej pomoci ☹ ,mam z toho strach. Silvi tak teraz uz len cakas na vysledky z prahy,dufam ze sa ti po tych liekoch polepsilo 🙂 . JAJKA tak si nam tehulka? ak tomu dobre rozumiem, 😀 a tak si sa bala --srdecne ti gratulujem. Vsetkym ktorych teraz caka stimulka, ET, KET alebo krvicka drzim palce a prajem len radostne spravy 😉

jajka12
8. dec 2008

saska, skarletka, anielik, karkulka veľmi pekne ďakujem 😵 mala som trošku stresy, v piatok večer som začala špiniť (a špiním dodnes), dnes som hupla za dr, pozrela ma, zobrala ešte raz krvičku (hladina hcg stúpa) a že všetko vyzerá byť ok...snáď sa to stratí po dni, keď by mala končiť mrcha ktorá nenastúpila... 😝
sysa, haló, kde si???
Babenky, držte sa a pekné // pod stromčekom tým čo čakajú, ostatným // v roku 2009 😀 😀 😀

marikalc
9. dec 2008

ahojte.
Sobotu som robila testík,to bolo 11.den,a mala som pozitívne 🙂 .
Dnes ráno som robila ešte raz a teraz je tam velmi slabučká čiarka😠 .možno že tam ani nie je.Neviem čo si mám
mysliet.Velmi som smutná ☹ ☹ ☹ .

scarlette
9. dec 2008

marikalc a kedy ides na krvicku?
a neboli to testy roznych znaciek?

saxo
9. dec 2008

marikalc, skus si zajtra spravit este jeden test uplne inej znacky. ja som si ich kedysi robila hadam 6 a na kazdom bola uplne ina intenzita druhej ciarky. ale gratulujem, z nicoho nic by sa tam ta druha neobjavila!

marikalc
9. dec 2008

Máš pravdu saxo.Teraz som robila zase a je silnejšia 😀 😀 .
scalette zajtra idem na krvičku,dufam všetko bude O.K.

scarlette
10. dec 2008

marikalc, kedy ides volat kvoli vysledku? drzim palce 🙂

babule tak jeden drobec rozmrazenie neprezil a jeden prezil, takze zajtra na 10>00 mam priiiiist 😀 😵 😵

pointka
10. dec 2008

scarlette, velmi ti drzim palce, urcite to bude bojovnik 🙂

scarlette
10. dec 2008

pointka dikes

andy a ty si ako dopadla?

andy26
10. dec 2008

ahojte,

moje obavy sa zase naplnili... naše tri zmrzlinky neprežili.. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

KET sa nekoná. Nám to asi nie je súdené... ☹ ☹ , už si nedokážem predstaviť opačný pocit.. ten pocit radosti, ja už neverím, že niekedy budeme ešte čakať babeno.

andy26
10. dec 2008

Scarlett, držím palce

cigaretka5
10. dec 2008

kocky vcera som bola prvy krat v iscare, doki navrhuje ICSI, chcem sa vas spytat ako to v Iscare vyzera taky zakrok ako to cele prebieha a kolko sa v tomto vraj najdrahsom centre doplaca. Kolko trva schvalenie ziadosti a ako dlho ste cakali na poradovniku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre