ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

adinam
8. sep 2008

annaanna-pobolievanie je normálne.Ja som mala dokonca aj také MS bolesti.Takže sa neznepokojuj!!!!!!!!!!!! 😉

andy26
8. sep 2008

Ahoj Adinka,

tak ta tu rada vidím, vždy 😵 😵 😵 .

Anna, myslím, že všetky kočky spomínajú občasné pobolievanie v podbrušku.. a prevažne tie, čo niečo cítia sú úspešne, takže mysli pozitívne... ak sa ti to ale zdá mimo normy, tak by som volala do centra, že sa ti to nepozdáva.

andy26
8. sep 2008

Macoušku, tak aký si mala prvý dník v práci?
Uveríš tomu, ked ti napíšem, že som si počas dna na teba spomenula...
a ako Ruženka prežila celý dník? vyvadzala, či bola dobručká?

adinam
8. sep 2008

Ahoj Andy,ak sa nemýlim zajtra ideš na ten zákrok?Budem na Teba myslieť!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

andy26
8. sep 2008

Veru Adin, zajtra idem
práve som bola nakupovať košielku a papučky.. 🙂 Tú čo som mala, nepriniesla šťastie.. tak ideme do noveho boja v novom 🙂
A dnes som volala do Ferticu.... baby, ta sestrička na recepcií... anjel. Viac netreba popisovať.
Mám sa objednať po hysteros. a hádam mi dajú z I. aj nejaké tie predchadzajúce vysledky zo zákrokov, aby to tam mohli omrknuť. A po KET ideme jednoznačne tam. Robia tam aj tú metodu, čo spomínala Sylvi vyššie... ako v jedinom cetre a baby vychádzajú veľmi vytešené odtiaľ...

andy26
8. sep 2008

A ďakujem, že na mna myslíš a si tu stále so mnou 🙂 🙂 🙂

europa8
8. sep 2008

Ahojte baby,vzhľadom k tomu,že som zmenila CAR mám na predaj Menopur 75 m.j 3x10 a Cetrotide 0,25 mg- 7 liekoviek,bohužiaľ v tomto CAR používajú na stimulku iné lieky.Nemáte niektorá záujem?

adinam
8. sep 2008

europa8-daj to do témy LIEKY NA IVF 😉

karkulka522
8. sep 2008

ahojte vsetky,tak som rada ze nam uz ide net po tej nocnej burke a mohla som vas docitat.Sylvi tak uz si zacala to je super,nech sa vajicka pekne tvoria aby ich bolo co najviac. PUPO zlato som rada ze si tu s nami-dufam ze sa mas fajn. POINTKA-ty ako? Uz by si mohla aj testovat(uz si 10-11 den ci nie?) som zvedava,neviem sa dockat aspon jedna by sa mohla pochvalit s radostnou spravou.

europa8
8. sep 2008

adinam,ďakujem... 😵

sylvia21
8. sep 2008

misik - super 🙂
Andy - si taka zlatunka, snazim sa dnes liecit, lezim v postielke a uzivam si obsluhu mojho draheho 🙂 tych par hodin v postielke mi pomohlo, ale ak by sa mi to zajtra zhorsilo pojdem okamzite na PN. Alergia to urcite nie je. Nastastie okrem penicilinu nie som na nic alergicka. Andy budeme Ti drzat na zajtra a na dalsie obdobie obrovske palceky, sme tu stale pre teba. SOm velmi rada, ze si tu, prinasas do temy uzasnu huzevnatost nevzdavat sa 🙂
Annananna - ty si mala tajnostkarka 🙂 to pobolievanie moze byt roztahovanie maternice, to tu bezne kocky pisu a hned potom pisu, ze su oficialne tehulky 🙂 Takze urcite pokracujes krasne 🙂
Adinam - budeme sa snazit 🙂, aby sme dopadli uspesne , tak ako ty 😉 este ale aspon ja musim vyhrat vela kol 🙂 kym sa dostanem aspon po zaciatok tehulkovania 🙂
Gabika- tak dufam, ze ani nam to prechladnutie neublizi 🙂 Ako sa drzite vy traja ?
Karkulka - ako sa mas? Dufam, ze to zvladnem. Ono nikdy nie je nic iste. Este si trosku pockam, kym sa dozvieme vysledok, ci uz pozitivny alebo negativny, verim, ze to nejako zvladnem 🙂

takitak
9. sep 2008

ahojte...
silvi a ostatné začínajúce stimulku - držím palce, trochu by to chcelo iscaru vylepšiť štatistiku 🙂
aj tak sa ešte stále hnevám na celý svet pre karkulku a pupo !!!

pointka
9. sep 2008

Ahojte.
Dnes som 11. den po KET a ranny test je neg. ☹ Ja uz nicomu nerozumiem ☹

pupo
9. sep 2008

ahojte baby aj sa som tu s vami (aj keď som si koníka zakázala, pretože chcem rýchlo zabudnúť na môj negatívny zážitok.) Držím vám všetkým palce a do kelu CHCEM KONEČNE POČUŤ. ŽE TO NIEKTOREJ Z VÁS VYŠLO!!!

dior
9. sep 2008

ahoj pointka- mojej kamaratke test ukazal az na 17DPO //-dovtedy si robila a stale len /, to preto, lebo mala nizucke hcg, teraz je v 18tt - ona by uz nikdy netestovala ,lebo najdolezitejsia je aj tak krvicka, hlavu hore 🙂 -kedy ides na test? za 3 dni?

scarlette
9. sep 2008

ahojte kocky,
tak dnes som bola na kontrole, mam len 2 vajka a vo viac ani nemame dufat, od dnes si zacinam davat aj orgalutran a vo stvrtok idem na kontrolu, mozno uz cez vikend bude odber

saxo
9. sep 2008

ahoj andy, tak ti dnes drzim palce a dufam, ze do noveho caru nebudes musiet ist, lebo ket vyjde. moji drobci sa maju dobre, uz maju 18 cm a porod vysiel na Valentina 14.2. Zeby deti lasky? 🙂 ale veru jeden drobec mi robi neplechu, usalasil sa mi na vajecniku, betar 🙂
ostatne stimulky drzte sa a nech vam to konecne vyjde!!

pointka
9. sep 2008

Dior aj moja znama mala neg testy este v druhom mesiaci, ale ja neviem, myslim, ze to aj v piatok bude neg. Neidem si robit ziadne nadeje, uz som si aj poplakala.

gabika24
9. sep 2008

ahojte.
pointka, ešte to nevzdávaj... viac babuliek malo negatívne testíky a nakoniec predsa boli tehu. keď som chodila do iscare, na chodbe so mnou tiež sedela jedna, ktorá čakala ako na popravu - bolo to ich 4.ivf - boli už samoplatcovia - vtedy hradili poisťovne len jeden pokus. no a bola nešťastná, pretože už asi 4 testy jej vyšli negatívne, takže podľa nej to bolo jasné. no ale mali ste ju vidieť, keď vyšla od doktora - celá žiarila.... - bola totiž tehotná. povedala,že sa v budúcnosti vykašle na všetky testy... ináč, aj môj doky hovoril, že by tie močové úplne zakázal...
babule, veľmi vám držím palce 😵

pointka
9. sep 2008

dakujem gabika za povzbudenie, ale asi sa poznam ☹

annaanna
9. sep 2008

kočky k tým testom, moja známa bola na IUI (tuším som to už niekedy písala) a doma testovala, negatívne testy a tak behla len medzi inými povinnosťami na krv do centra a vôbec nevolala. Asi o dva dni jej tetuška sestreiča zavolala sama !!!!! že je tehu. No kamoška najprv neverila a tak požiadala, aby jej urobili znova test z krvičky a stále nemala pozitívny test z moču, teraz už je na MD

bruško už lepšie, takže do centra volať nebudem, a inak dnes už nič necítim

andy26
9. sep 2008

Takže ahojte,
už som doma ešte taká omračená, ale mám to za sebou. Dnes mi museli dať konskú dávku, lebo som sa im nemohla akosi prebrať 😅 , žiadny nález - všetko tak ako má byť, takže ani tam nebola príčina.

Poi, viem, čo prežívaš a všetky slová sú teraz zbytočné... ale predsa len si nechaj trošku nádej na tu krvičku.
Čo ak predsa len, hm? 😵 A ak to aj nevyšlo, nebud dlho smutná... nehráš náhodou tenis?
Ja občas hrám... tam sa človek vyjeduje 🙂 a vypotí.. prídeš na iné myslienky...
rýchlo naber silu na nové snaženie.

Saxo, čo to znamená, že sa ti drobec usadil na vaječníku? to nie je dúfam nič vážne...
Termín 14.2.? Aj tebe to tak vychádza Adin? to budete mať krásneho Valentína 😵 😵 😵
Dávajte na seba pozor a informujte nás...

pointka
9. sep 2008

Andy aj ja som po hysteroskopii nevedela vstat, na sale som bola 1 hodinu, cize ma museli dobre uspat 🙂
No malinku nadej si nechavam, ale...

andy26
9. sep 2008

a prsia alebo vaječníky pocituješ?

cmuk05
9. sep 2008

Ahoj pointka ty sa nebojis ze vsetky 3 embria sa chytia?

cmuk05
9. sep 2008

a testik budes robit?

andy26
9. sep 2008

Ahoj cmuk,

Poi test robila a práve má z neho zmiešané pocity 😢 😢

cmuk05
9. sep 2008

preco nie su tam //? 😒

pointka
9. sep 2008

andy, prsia mam tvrde a bolave a zvacsene, ale to z estrogenu podla mna, vajecniky raz za cas

pointka
9. sep 2008

cmuk, nie nie su

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre