ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dior
22. sep 2008

anikoad-na ferticent som pocula len to dobre, ale vies niektore kocky tam ist nemozu, lebo tam nerobia vsetky potrebne vysetrenia 😖 , ale napr. ja som v Iscare spokojna s personalom, sestricky su mile a doc. je tiez super-je to kapacita- jedina, co mi liezla na nervy bola zenska v kancli-ale ta tam uz nerobi 😉

drzim ti palce aby si mala krasne // a vytuzene dietatko doma za 9 m. 😵

anikoad
22. sep 2008

Dakujem, zatial si moc neslubujem,mám všetky príznaky ako pred MS , aj ked viem, že to nič neznamená.Uvidíme.

dior
22. sep 2008

tak to je dobreeeeeeee znamenie 🙂 -drz sa

mayka
autor
22. sep 2008

Dievcata a o co ide na konzultacii? CO sa vsetko pytaju . Mam ist aj s manzelom a trosku som z toho v strese.

sylvia21
22. sep 2008

mayka priprav si vsetky zdravotne dokumentacie, co doteraz mas. Ja som chodila radsej s manzelom, je to vzdy lepsie, ked ste do aktivity mat mimco zapojeni obaja 🙂
Pozri si www.neplodnost.cz www.iscare.sk a dalsie stranky, aby si vedela na co sa pytat. ja som si vzdy pripravila otazky na papieri, aby som nic nezabudla 😉 Ku komu ides?

scarlette
22. sep 2008

ahojte kocky,
tak bola som dnes u lekarky s tym mojim blbym krckom...vyzera to na dalsi operacny zakrok, zajtra idem na indikaciu k prednostovi kliniky tak uvidime co povie

andy26
22. sep 2008

Sylvi, ked budeš.. mrkni na IP..

annaanna
23. sep 2008

ahojte dievčatá, čo nového?

scarlette
23. sep 2008

babulky takze po menzese ma caka hysteroskopia, su dve alternativy ze co to v tom krcku maternice mam, takze na to kuknu a uvidi sa, nastastie menzes cakam tento vikend ak teda bude pravidelny ako bol kedysi

sylvia21
23. sep 2008

scarlettka - dalsi zakrok? Si taka statocna.
Ahoj Andy a Annanna 😉

scarlette
23. sep 2008

sylvi dakujem ale uz to mam asi tak trochu na haku,,, musim to brat tak ako to je,,, nemam sa ani na koho pre to hnevat lebo lekari nic nezanedbali, moja dokina je uzasna ale ma so mnou kopec roboty ☹ jednoducho si moje telo so mnou robi co chce 😀
inak silvi kedy ta caka dalsi level???

julietka
24. sep 2008

Ahojte kočky, viem ze hodim dost indiskretnu otazku do fora, ale po mojej skusenosti by som rada vedela ci dat alebo nedat "uplatok" lekarovi. Davate nieco este mimo tych velkych penazi ktore z nas tahaju za to vsetko, este nejake bubaky a ked tak kolko? Prosim odpiste mi niekto, prip. aj do IP. Dakujem velmi pekne!

scarlette
24. sep 2008

julietka tak mna by to ani nennapadlo.. vsak riesenie neplodnosti je velmi vynosny biznis a pre pacienta to znamena riadny balik penazi, takze ja osobne nedavam ziadne vsimne

julietka
24. sep 2008

scarlettka dakujem za tvoj prispevok a uplne s tebou suhlasim, mas uplnu pravdu. Viem vsak o niektorych lekaroch ze beru uplatky a potom aj celkovy vysledok je iny. Niekedy od toho zavisi aj ci je potrebne aby si vobec absolvovala dalsie IVF. nechcem tu rozpisovat co vsetko som pocula, ale je to asi tak, zial...ked das vsimne aj vysledok je iny..
Ale ja osobne sa s uplatkami vobec nestotoznujem a ani som ho nikdy nikomu nedavala, inak by som sem zufalo nesmerovala moju otazku. Ale este ani nemame dieta a uz sme minuli viac penazi ako keby sme mali rocne mimino.

scarlette
24. sep 2008

julietka nestrtla som sa s lekarmi ktori by nejak uplatok pozadoval... moj doktor v centre je super, vsetko mi vysvetli a aj moznosti... dokonca ked moja gynekologicka s nim chcela skonzultovat pb ktory sa vyskytol ku koncu stimulky nemal problem prist a dohodnut sa...
jedine co som kedy dala tak s obrovskej vdacnosti po vsetkom trapeni mojej lekarke flasku vinka a dezert... som ju aj poziadala aby ma operovala a ani nechcela spisovat ziadnu tu trapnu dohodu o vybere operatera za co si platis a to ti poviem ze lekarka sa o mna stara ukazkovo

julietka
24. sep 2008

tak to mas asi väcsie stastie na lekarov scarlettka tiez som predtym chodila k lekarke a ked zacala so mnou spisovat zmluvu o vybere operaterra a ze musim zaplatit 5000 Sk a pod - som jej povedala ze mam uz vybrateho operatera, tak som citila ako sa urazila, zacala so mnou takym stylom aj komunikovat aby mi dala pocitit ze sa jej to dotklo..

scarlette
24. sep 2008

ak uz niekomu nieco dat tak vobec nie dopredu...

julietka
24. sep 2008

scarletka a ak sa mozem spytat preco mas odlozene KETKo na neurcito?

scarlette
24. sep 2008

vyskytol sa mi pb s krckom maternice.. pri stimulke tam nieco narastlo a su dve alternativy, a kedze to brani vstupu do maternice tak transfer museli odlozit a idem na dalsi zakrok v priebehu dvoch tyzdnov

julietka
24. sep 2008

chuda, to by nas ani vo sne nenapadlo co vsetko moze nastat, ake komplikacie v priebehu stimulky..
dufam ze to nebude nic vazne?

scarlette
24. sep 2008

no ja dufam tiez ale uvidime... musim vydrzat 😉 ako aj vsetky ostatne babulka ktore maju nejake pb

julietka
24. sep 2008

budu ti to robit v CARe? kedy to absolvujes? A kolko mate mrazacikov?

scarlette
24. sep 2008

nie budu to robit priamo v nemocnici a dufam ze moja lekarka... termin este nemam lebo cakam na menstruaciu a ked sa to vsetko vyriesi tak si necham oboch snehuliakov naraz supnut tam kde maju byt 😀
a ty si vlastne v akom stadiu procesu?

morryghan
24. sep 2008

Ahojte babuľky, už dlho som vás nečítala, a vidím, že sú tu všelijaké novinky 😉 ja som začala od pondelka so stimuláciou Gonalom a zároveň si pichám aj Klexan na riedenie krvi, keďže mi zistili vrodenú trombofíliu. Začali sme už tretí cyklus IVF a dúfam, že do tretice to bude úspešné :o) stimuluje momentálne niektorá z vás? ak áno tak čo si picháte a koľko jednotiek?

scarlette
24. sep 2008

ahoj morryghan, myslim ze uz nestimuluje nikto, silvia ma po stimulke a ma jedno embrijko len neviem kedy ma ET...
dufam ze som na nikoho nezabudla 😅 ak ano ospravedlnujem saaaaa 😉

misik1
26. sep 2008

ahoj morryghan, ja nestimulujem, uz len cakam na vysledok po ET...ale akosi sa nikto z Iscare nehlasi.... 😒

slobrdo
26. sep 2008

caute kocky dlho som tu nebola zacala som stimulku 19 sept.horko tazko ked mi meskal menzes.pichala som gonal 150 ml 5 dni potom +merional 3ampulky a stvrtok piatok a sobotu len merional 3 ampulky.v sobotu vecer pregnyl a v pondelok idem na odber.su tam len 4 vajicka a aj to 10mm.takze ziaden zazrak.tak isto to mam ako aj 1 a 2 krat.ak sa im podari odobrat nejake to vajo tak ho daju do inkubatora aby dorastlo.nemam moc velke sance ale tajne dufam.uz som z toho zufala.tak strasne zavidim tym ktore mate viac vajicok.mne nechcu rasat a teraz sa uplne zastavily.potvorky.ani ta punkcia cisty mi nepomohla mat viac vajicok.

dadulik111 ako sa mas.si o.k.

silvia moc ti gratulujem aj k tomu jednemu embryjku.viem ake to je aj ja som mala vzdy len jedno.drzim ti moc palce.nesmut a ver. 😅 😅 😅

sylvia21
26. sep 2008

scarlettka, slobrdo u mna sa ET nekonal, embryjko sa zastavilo v stvorbunkovom stadiu vyvinu, takze sa nekonalo ani PiDG. Teraz uz chodim do prace.
Vsetkym snazilkam velmi drzim palceky.
Misik, mryghan, SLobrdo, nezabudnite nas potom potesit uspesnou spravou 😉
Krasny vikendik 🙂

alicag
26. sep 2008

😢 ☹ ☹

vika34
26. sep 2008

no konečne si sa ozvala sylvi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre