ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 stale rovnako, ziadne zmeny... a co Tvoje brusko?

ada83
1. feb 2013

@martinazvo už to pomaly ustupuje ale este to nie je v pohode najhoršie je ked idem na WC radšej pijem menej aby som tolko nemusela chodiť ale mala by som vypiť 3-4 litre tak neviem

klaudia84
1. feb 2013

@ada83 gratulujem to je super🙂

martinazvo
1. feb 2013

mna to tiez najviac bolelo na wc, ale pit musis, treba to vydrzat, mna to preslo az cca. 5 dni po ET, stale to citim ale uz menej...

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 sprava vyssie je pre teba

ada83
1. feb 2013

@martinazvo ja viem že musím ale ta predstava že mám isť na wc tak si to 2 X rozmyslím 😀 😀 😀

ada83
1. feb 2013

@klaudia84 diiik a čo to ako to ide

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 mysli na babence 🙂 to veeelmi pomaha

ada83
1. feb 2013

@martinazvo ja som sa bála že ked mi zavolá embriologička že mi povie že tam nič nebola ale potom sa mi odlahlo a teraz myslím na ne nech sa krásne delia 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 stale sa niecoho bojime ☹

ada83
1. feb 2013

@martinazvo to hej máš pravdu 🙂

katulka25
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakukem.mas pravdu to cakanie je dost narocne
A ty ako.co nove?

denulka85
1. feb 2013

@ada83 jej super gratulujem ti velmi sa tesim spolu s tebou... 🙂 🙂 🙂 🙂

sakura
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevas 🙂 Volala som dnes Petrovej...a že ten Estrofen je to isté ako Estrimax 🙂) Ale že dobre že som jej zavolala a opýtala som sa jej 🙂)
No a na anop som zabudla 🙂) Nie že zabudla ale malá mi brala telefon tak som bola rada že som sa dozvedela aspon toto 🙂) Ale tiež som sa dosť dočítala že sa to má až do potvrdenia a pozerala som zas ten protokol a napísalal by mi tam kedy ho mám vysadiť..
A ved uvidím podla teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
1. feb 2013

Baby idem trocha od temy neviete mi poradit? minuly tyzden sme boli na matrike spisat zapisnicu s sobasu a uvidla som tam meno bez ová ze aj nase deti budu bez ová..... ale taraz nieco kecali v telke ze to zamietli ci co? a na matrike to zena kontrolovala a nic nepovedala ze to tak nemoze byt a teraz neviem co mam robit zas tam ist a spytat sa? obidvaja mame slovensku narodnost nepoculi ste o tom nic? dakujem

sakura
1. feb 2013

@denulka85
a nebolo to v Čechách že to zamietli?

denulka85
1. feb 2013

@sakura neviem vobec sa nikde neviem docitat ze ako to vlastne je a ja som nesdkoro zapla tv ... ☹

sakura
1. feb 2013

@denulka85
tak skús napísať na matričný úrad v BA......a ked u vás na matrike nič nehovorila tak je to asi v poriadku...

denulka85
1. feb 2013

@sakura asi skocim naspat na matriku v pondelok idem do iscaru a utorok pojdem na matriku nieze bude problem radcej si zmenim narodnost a basta ja nechcem ová chcem byt IN 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sakura
1. feb 2013

@denulka85
no jasné...radšej vybehni 🙂) Ináč aj mne sa páči priezvisko bez ová 😀 😀 😀 Hlavne ked ide o také zahraničné priezvisko 🙂

andydi
1. feb 2013

@denulka85 Ja som si brala cudzinca.na to, aby som mohla byt bez ova som musela uviest v ziadosti o sobas, ze mam inu narodnost. Samozrejme mam slovensku, ale tu som uviedla cesku, je to len koli tomuto-inde sa to neuvadza.Je to sposob ako to obist. Keby si uviedla v ziadosti slovensku narodnost, da sa to zmenit po sobasi, ale uz by vas sobasili s ova.
keby sa nam potom narodi dievca, uz by musela byt s ova, ale da sa to zmenit po narodeni.

denulka85
1. feb 2013

@andydi prave to ze nechcem ova.... asi sa pojdem spytat v utorok na matriku jaj ale ta zena predsa kontrolovala papier co sa neozvala aj rodne listy mala v ruke tak nech mi da druhy a napisem ze som ceska mne to je jedno len nechcem ovaaaaaaaaaaa

denulka85
1. feb 2013

@sakura to je teraz take moderne nie? raz sa vydava tak nech je tak ako ja chem..... bez ova 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@katulka25 no, len to, že mi je strašne zle po decapeptyle...mam busenie srdca a dnes som sedela na porade a tak sa mi začala točit hlava...keby som nebola sedela, tak som na zemi...teraz je už fajn, vela pijem, tak hádam že to prejde a nebude to tak až tych sest týždnov čo sa drží v tele

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@sakura hehe, takže som predskokanka🙂 akurát som pisala katulke, že asi dost zle znásam ten decapeptyl...nič nič...a zrazu točaky...a navaly tepla.....ach:(

a si zlatá že si mi dala vediet🙂 dakujem

sakura
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
ano ano 🙂 Predskokanka 🙂)
ty vieš čo.. mne zas ten euthyrox nerobí dobre 😝 a to som ešte nezačala užívať ten ostatok 😕 😕 😕 😕

nie je zač 🙂 Daj mi vedieť ty ked budeš mať niečo nové 🙂

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@sakura ja beriem Lthyroxin a ten mi skôr pomohol🙂 ja som bola uplne mimo..ale mám ho tri roky a v pohode, výsledky suprove, žiadna struma, ziadne uzlíky...funkcia upravená....tak len vydrž🙂 to s upraví🙂

kedy ideš pichnut decapeptyl? sa mi zdá že si spomínala 5. že? inak, ja som sa zabudla opýtať sestričiek, či aj pri tejto stimulke moze byt nábeh na OHSS...ale ked idem na to logicky, tak je to ovariálny syndrom a tu sa stimuluje maternica...tak asi ani nie_)

a jasné, dám vedieť ked bude niečo nové🙂

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 to nerobíš dobre...prosím ta, vela pi....lebo po vklade sa ti môže urobit OHSS niektoré baby s tým bojovali týždne..takže šup šup pit a pit a pit🙂

ada83
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka uz som zacala pit dala som si brufen a ide to lepsie uz mam asi 2 litre za sebou myslis ze ked som teraz nemala ani znamky po ohss ze ho mozem dostat

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 u niektorých báb, čo som tu čítala, vznikol po ET.....a dokonca, ak sa ti rozvinie, tak je to ževraj dobrý znak, že si tehotná🙂))) ale nie je to samozrejme pravidlo...bola som na odbere s jednou babenkou, potom sme sa stretli po jej vklade asi pat dni a bola u lekárky kvôli OHSS...tak ale dúfam že ta to obíde...a tehotná budeš tak či tak🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre