ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
9. nov 2010

@erickaa Budeme si držať, jasnéé... Pri ET som dostala mrchu napriek utrošu, presne na 28. deň cyklu....

erickaa
9. nov 2010

@holly74 no nič, ostáva nám len čakať.. a ku komu chodíš? Ja k dr. Tazb.

demeeri
9. nov 2010

@auroruska Dakujem.Áno,práve som sa to dozvedela,že na Antolskej je nové car,aj som chcela spýtať,či neviete niečo o tom.Aký má názov?Ako to nájdeme? Určite sú aj na internete.

vicka25
9. nov 2010

Ahojte. Som tu nová, ale tiež idem na ivf. termín zatiaľ nemám, ale beriem Dipherelin do bruška. Máte s tým nejaké skúsenosti??? my sa snažíme 6 rokov...už mám za sebou prefuk, laparku, insemináciu či IUI či ako sa to volá...a chodíme do Iscare k docentovi. Aké máte skúsenosti, a aký je odber...ako dlho to potom bolí...please napíšte niekto. Ďakujem a všetkým čakateľom na baby držím palčeky 😉

zuzana2981
9. nov 2010

ahoj, ja som chodila petrovej, zatial mam za sebou 3x KET pomocou IVF, bohuzial sa nam to zatial este nepodarilo, ale verim, ze raz to klapne. ked mi brali vajicka, tak po zakroku ma to dost bolelo, ale dalo sa to vydrzat, je to individualne, mna to bolelo asi preto, lebo som dostala hyp.syndrom. boli to len po zakroku, potom trochu citis vajecniky,ale ja by som to prirovnala, ako ked ta boli normalne vajecnik. tak drzim palce 🙂, nech sa ti to podari na prvy sup

vicka25
9. nov 2010

@zuzana2981 držím ti moc palčeky...nech sa to už na ten 4x podarí 😉
a dík za odpoveď.

mamartinka
9. nov 2010

@erickaa ako sa ti pozdava.My k nej tiez chodime.Zda sa mila a prijemna.Vzdy usmiata.

holly74
9. nov 2010

@erickaa k Hrúzikovi.

mamartinka
9. nov 2010

Baby kolko sa plati umele oplod?Pocula som ze 3 krat hradi poistovna.Ako to je?Dakujem.

holly74
9. nov 2010

@mamartinka hej, do 39 rokov veku, 3 IVF hradí poisťovňa, ale nie úplne všetky výkony, niektoré si hradíš sama. Na svojej stránke má Iscare cenník.

mamartinka
9. nov 2010

@holly74 Dakujem.

andysok
9. nov 2010

@zuzana2981 co je to KET? ja som patrila k Durechovej a teraz pol roka som u Petrovej nasadila mi mensiu davku Gonalu a podarilo sa je sice este predcasne lebo sme v 9 tyzdni, ale tak uvidimo ako sa fazulkam bude darit

kaciatko81
9. nov 2010

@holly74 tiez som teraz u hruzika. predtym som chodila k marsikovi. ako si spokojna (ja som bola u neho zatial len raz)?

erickaa
9. nov 2010

@mamartinka áno, je veľmi veľmi milá..kiežby bolo takých doktorov viac, čo sa prístupu týka. 🙂

holly74
9. nov 2010

@kaciatko81 Ja som ho pred pár rokmi, ked som ešte neriešila tento problém mala ako svojho gyndoša, robil v medifere. Potom som z medifery odišla, no a ked som si vyberala že ktoré CAR a zistila som že Hrúzik robí v Isc., tak som išla k nemu zase - teda z toho vyplýva, že s ním spokojná som. Ešte keby sa "mu" tak zadarilo ma "otehotnieť", to by som bola spokojná najsamviac. 🙂)) Je fakt že sa ho dá na všetko spýtať a porozprávať sa s ním, vysvetlí čo potrebuješ vedieť, hoci má tiež dosť fofry.

kaciatko81
9. nov 2010

@holly74 ano, toto sa pacilo aj mne... a nevadilo mu, ze sa pytam, ja totizto vzdy chodim s celym zoznamom otazok 😀

vicka25
9. nov 2010

ja som začala chodiť k doktorke Ďurechovej...ale nemám s ňou dobré skúsenosti...síce sme s ňou sedeli asi iba 3x ale vždy bola arogantná, a nie moc ochotná, nechcelo sa jej ani vysvetlovať. až na 3x krát keď sme tam boli, a na chvílu odišla von, ja som medzitým manželovi hovorila, že ja si za toto ešte aj zaplatím a očakávam trochu iný prístup, však sme ľudia a všetci máme problémi, no a ona to mohla začuť, lebo ako sa vrátila, tak sa snami hneď inak bavila...no a na ďalší krát tam už nepracovala...prečo odišla z Iscare? alebo ju vyhodili? A Maršík tiež odišiel...kvôli čomu?

vicka25
9. nov 2010

Baby...bral niekto Dipherelin?

zuzana2981
9. nov 2010

@andyson ket je ,ked ti zamrazia embria a take ti potom rozmrazene vlozia

bibi24
10. nov 2010

@vicka25 Ja som brala aj Dipherelin, preco? 🙂

vicka25
11. nov 2010

@bibi24 Ahoj bibi. Len sa pýtam aké máš s tým skúsenosti. či ti to pomohlo 🙂

holly74
11. nov 2010

Takže zajtra na tú krv, 2 týždne prešli. Mrcha furt nič, i keď brucho pobolieva , síce nie v kuse, ale zato každý deň...Dúfam, že mi to oznámia už poobede, nech teda viem definitívne na čom som...pekný večer všetkým!

bibi24
11. nov 2010

@vicka25 No, neviem ci ti viem presne odpovedat. Lebo otazka je, ze k comu pomohol? K tomu, na co sluzi, tak na to pomohol, ale zial, tehotna zatial nie som.

@holly74, drzim palce 😉

adrianahlv
11. nov 2010

Ahojte. Prosim vas, mate skusenosti a ak ake s Gyn five v BA? Pocuvam aj dobre aj zle veci na nich, ale vycsinou zle ☹ My sme tam s muzickom zaregistrovani, cakame na odpoved z poistovne, ale neviem, ci sa to da a ako zmenit, ak by to tam malo byt zle.

holly74
12. nov 2010

Takže nič ☹ ☹ ☹ ..je mi smutno, aj ked som tomu po tom negatívnom teste z nedele nedávala veľkú nádej....a je mi smutno tiež z toho, že sme mali tých embryjok dokopy 11, a teraz už sú len 2 mrazáčikovia... ☹ ☹ ☹ ..a ktovie či sa práve tí uchytia, ked s tými zvyšnými to nevyšlo... ☹ ☹ ☹
Prajem vám pekný víkend babuľky, užite si ho so svojimi láskami...

kaciatko81
12. nov 2010

@holly74 to mi je velmi luto 😢 ja som tiez nemala vcera dobre spravy, vraj cysta zlteho telieska 😔 takze stimulka nic 😖

holly74
12. nov 2010

@kaciatko81 ☹ to ešte aj na žltom teliseku môže byť cysta? 😨

nemko
12. nov 2010

@adrianahlv do Gyn Fivu by som nesla ani zadarmo.Pokial tam mas ziadost o IVF da sa to preniest do ineho CAR a len Ti ju v poistovni preschvalia.Bud Iscare alebo na Antolsku.

nemko
12. nov 2010

@vicka25 som velmi prekvapena z Tvojej skusenosti s Durechovou alebo skor nechce sa mi tomu verit.V teme CAR Antolska su baby spokojne s nou aj z toho dovodu, ze im vsetko vysvetli, ja som taktiez max spokojna leb prave ona ako jedina mi vsetko do detailu vysvetli vsetko co sa tyka ci uz vysledkov, vysetrenia alebo liekov a je taka zlata, ze este mi aj volala x krat aby mi vysvetlila ked prisli vysledky a o vsetkom ma informovala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre