ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
10. feb 2011

@bibi24 Bibi, jasne že čakáme, chlapčeka alebo dievčatko 😀 😀 😀 Budem držať palce...
Ale zdá sa mi že si psych. v pohode celkom, že?
@kaciatko81 A kde sa ten Hr. túla? ...aj ja čakám mrchu každým dňom, tak do toho pôjdeme spolu tento mesiac, i ked ja na ketko...ale to je jedno, hlavne že budeme v lete všetky tri pupkaté 😎

bibi24
10. feb 2011

@yeliel Joj, nemam ani jedno, ani druhe, aj ked orgalutran som brala aj ja. Ale neostal mi. Mam akurat dipherelin, keby niekto chcel.

@holly74 - dakujem krasne 😵 Vies co, zatial som v pohode, jednak do mna vsetci hustia ako pozitivne sa mam spravat a jednak je este skoro na stresy 😀 A aj po tych neuspechoch som uz nejak otupena? Alebo ako to nazvat.

yeliel
10. feb 2011

@bibi24 aj tak dakujem a drzim palceky ako som tak narychlo pochopila mas uz bublinku v brusku 😉 🙂 tak sa drzde a zabojujte 🙂

nemko
10. feb 2011

@yeliel kde stimulujes v Iscare ci v Antolskej? lebo som videla, ze si sa v teme Antolska pytala kto zacina so stmulkou, tak kde si teda zacala? ja zacnem v Iscare podla vsetkeho, dnes som sa konecne dockala vysledkov z imuna - negativne - nevytvaram protilatky 🙂 🙂

yeliel
10. feb 2011

@nemko ahoj kde ti robili imuno? v Prahe? aj na trofoblast?
Zacala som nakoniec na Antolskej u Marsika 🙂

kaciatko81
10. feb 2011

@yeliel hej, prve ivf. bola som zatial len na iui. ake mas mutacie? toho marsika zavidim 😅
@holly74 netusim, kde sa tula, robi az buduci stvrtok 🙄 ale akurat sme sa bavili s mm, ze to mozno s touto dr potiahneme az do konca 😅 tazko sa mi rozhoduje

yeliel
10. feb 2011

@kaciatko81 mam MTHFR a V.Leiden 😉

mili78
11. feb 2011

dobre ranko...babenky, vy co si vkladate utrogestan - vlozili ste si aj rano v den vkladu?

andysok
11. feb 2011

@mili78 ahoj ja som si vlkladala až po vlozeni v obdobi pred vlozenim som vôbec ani vkladať nemala

nemko
11. feb 2011

@yeliel nie v Iscare mi vsetko spravili

mili78
11. feb 2011

@andysok ...to je zaujimave, mne lekarka napisala do spravy, ze hned uz v ten vecer ako bol odber som si mala zacat vkladat a potom kazdy den rano na obed a vecer

nemko
11. feb 2011

@mili78 aj ja som to mala tak ako ty

holly74
11. feb 2011

@mili78 Ja aj v deň vkladu...ono sa to rozpustilo kým som prišla na rad, a lekár s tým ráta, že to tam je
😉

mili78
11. feb 2011

@nemko .... uf,som si vydychla...som sa zlakla, ze som to doplietla 🙂

@holly74 .... fuuuj, ved z toho ide take biele 🙂 to vazne si to mam dat? 🙂

andysok
11. feb 2011

@mili78 jooooooooooj prepac prepac uz si spominam, neslo mi to do hlavy a asi som bola prave zobudena, pravdu mas, a aj som si to rano dala utrogestan 🙂 a pamatam si aj ked sme tam lezatli s babami....vela nevedelo ci dat ci nedat....len si ho daj.... pardoooon ☹

mili78
11. feb 2011

@andysok ...chichi, zlatá 🙂 nemusis sa ospravedlnovat 🙂 tak si ho teda dam 🙂

andysok
11. feb 2011

@mili78 🙂 musim sa ospravedlnit, ved som ti dala zlu odpoved a ta odpoved je dost dolezita teraz pre teba 🙂 a ty ides uz dnes? kolko sa ti oplodnilo a kolko su bunkove?

mili78
11. feb 2011

@andysok ...ak vsetko dobre dopadne tak zajtra idem...dnes mi maju volat...velmi sa bojim ☹ .... v utorok mi vybrali 5 vajicok a v stredu mi volali, ze sa oplodnili vsetky...dnes mi maju volat, ze kolko prezilo 😒 ... to cakanie je hrozne...od rana tu zmolim telefon v ruke

andysok
11. feb 2011

@mili78 poznam to velmi dobre 🙂 super ze sa vsetky oplodnili, ....predpokladam ze dve budete vkladat a ku komu chodis, potom daj vediet ze ako sa delia babule, ze kolko su bunkove 🙂

mili78
11. feb 2011

@andysok ... vkladat budeme len jedno...drahy nechce dovolit dve :((( chodim k docentovi....ty si mala kolko bunkove? 🙂

andysok
11. feb 2011

@mili78 odobrali 6, 4 boli vhodne na oplodnenie, 2 saoplodnili.....boli 8 bunkove .... 🙂

mili78
11. feb 2011

@andysok ... to je uzasne...a ako vidim, tak obe sa aj ujali 🙂) to je krasne....gratulujem 😉 ....inak ja tomu poctu buniek moc nerozumiem...ja som si dala predl.kultivaciu a embriologicka mi tam nieco rozpravala o 100 bunkovych...ale ako vas tu citam, tak niektore mate 2 bunkove, niektore 8 bunkove...ty tomu chapes? 🙂

andysok
11. feb 2011

@mili78 hej hej chapem.....ide o to ci mas predlzenu kultivaciu.....po 36 hodinach su tak do 10, ale ak je predlzena kultivacia ci ako sa to vola, uz to nie je embryo ale blastocysta a ta uz je 100 a viac bunkova, takze kliiidek .-) tebe budu volat asi po 36 hodinach že?

mili78
11. feb 2011

@andysok .... dnes mi maju volat...v utorok bol odber a embriologicka povedala, ze v piatok mi budu volat co a ako a v sobotu by bol vklad...stale nevolaju :(

andysok
11. feb 2011

@mili78 joooooooooooj pamatam si , inak kludne tam zavolaj aj ty, raz mi povedali ze zavolaju, druhy ze mam zavolat ja.....naposledy som volala ja, mas cislo? dam ti?

mili78
11. feb 2011

@andysok ...mam cisielko...este pockam do obeda, ak sa neozvu tak volam....tebe sa podarilo hned prve ivf?

andysok
11. feb 2011

@mili78 ale kdezeeeeeeeee pokusali sme sa od aprila 2009, najprv mi vobec nezareagovali vajicka, potom nic zasa nic a az teraz ale mam kamosky, ktore hned na prve Ivf..... 😉 obdivujem ta ze vydrzis cakat....ale do desiatej ak ti nezavolaju tak volaj.....tam sa poobede uz nik tomu nevenuje.......nie v zlom, ale maju tolko roboty ze proste zabudnu...

andysok
11. feb 2011

@andysok a je dost mozne ze na emryiologii ti to uz nik poobede nezdvihne

andysok
11. feb 2011

@mili78 a je dost mozne ze na emryiologii ti to uz nik poobede nezdvihne

nemko
11. feb 2011

ja som tam vcera aj predvcerom volala o pol 3 a v pohode dvihli 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre