ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
20. apr 2011

@petuska123 mam, z kazdeho sona mam foto a pekne ramikujem 🙂

petuska123
20. apr 2011

@nemko a vkladali ti 2 embria??po PK??

nemko
20. apr 2011

@petuska123 3 po PK

janet13
20. apr 2011

@andysok diky za odpoveď, ja som v iscare a stimulujem merionalom a orgalutranom. A čo sa týka našho zdravia, sme obaja v poriadku v norme? 🙂 🙂 🙂 , no už 5 rokov sa nam nedarí, tak sme sa rozhodli pre ivf.

bibi24
20. apr 2011

@nemko Zlatko jeeej, to je krasna sprava. Sice sokujuca, ale krasna. 😵 😵 Gratulujem! 😉
Ja som vedela, ze ten pozitivny test tak skoro musi byt z dvojiciek 😀
Ozaj a predtym videl na utz len jedno?

andysok
20. apr 2011

@janet13 ja som tiez zacinala merionalom 😉

karkana
20. apr 2011

babenky,nevadí ked mi utrogestan aj trochu vytečie,vždy som sa predtým zľakla ,či potom zaberie ako má , viem že je najlepšie ked sa leží,ale stále to nejde, 😕

holly74
20. apr 2011

@nemko Tak predsa? No super 🙂 🙂 🙂 ..a ako je možné, že je až 1 týždeň pozadu keď pri vklade boli rovnako veľké?
@karkana určite nie, s tým sa ráta že niečo vytečie, neboj...
Inak všetky pozdravujem !

janet13
20. apr 2011

@andysok ahoj, a tebe tie dvojičky 🙂 🙂 🙂 vyšli na prvý šup?

andysok
20. apr 2011

@janet13 nie nie oficialne na tretí, asle inak na druhy, prvy neratam lebo mi nezareagovali na hormony folikuli-vajicka

nemko
20. apr 2011

@holly74 no je to pravda, vzdy je pri dvojickach jedno mensie no bohuzial, ale Valky povedal, ze to dobehne

andysok
20. apr 2011

@nemko UZ babule aj meral?

nemko
20. apr 2011

@andysok meral

andysok
20. apr 2011

@nemko no a koľko mm?

nemko
20. apr 2011

@andysok jedno 8 a druhe 3 mm

ikacka
21. apr 2011

ahojte kocky, vedeli by ste mi poradit?AOm tu nova a uz som sa trochu snazila poprachadzat si jednotlive temy a nejak sa v tomto vsetkom zorientovat, ale neviem, ci sa mi to celkom podarilo.
Som po 1.IVF, bohuzial neuspesnom (co som sa dozvedela asi pred dvomi hodinami) a urcite chcem pokracovat dalej.Momentalne som bola u Dr.Petrovej v Iscare a tajne som dufala, ze sa tam uz nebudem musiet vratit...no ale nevyslo a nejak to musim riesit. Viete niekto poradit naozaj dobreho lekara a aj centum, pretoze to, co som si presla s Petrovou (zle predpisane lieky, ziadne info, len to, na co sa opytas...a bohuzial som presne nevedela, co sa pytat...moja chyba)
Vaham, ci zopakovat Petrovu, kde viem, co mam cakat. (aj ked ne velmi pozitivne) ...alebo hladat dalej. Prosim poradte.

andysok
21. apr 2011

@ikacka ahoj ja som v Iscari od apríla 2009 spadala som pod dr ktorá náhle odišla musím podotknut že pri nej sme mali dva neúspešne IVF mali sme tam tretiu schválení žiadosť a tak sommusela hľadať alternatívu vybrala som si petrovu ktorej sa IVF podarilo medzi časom som bola aj na serklazzi v ruzinove kde som s ňou bola v tel kontakte a tri krát ma prišla pozrieť chodím k nej aj teraz do poradnelen u nás je ten rozdiel že sme sa stále a veľa pýtali proste na všetko myslím že Petrova je profik ak sa môžem opýtať aké lieky si brala

ikacka
21. apr 2011

@andysok brala som Bravelle, Menopur a Cetrotide - ja nehovorim, ze Petrova je zla odbornicka, len mi vyrobila tolko stresu, ze az. Dala mi recept so zlym poctom ampuliek a potom, ze lekaren urobila chybu...ked som isla na ET, ze nic nepotrebujem a potom zrazu bolo treba Pregnyl...no proste zabava (aj ked nie velmi pozitivna).
K Petrovej som sa dostala na doporucenie, cez kamoskynu kamosku...vraj je dobra. No asi skusim verit este raz, teraz uz aspon viem, na co si dat pozor a na co sa pytat.

sneznicka
21. apr 2011

@ikacka Ahoj, ak Ti mozem poradit, Petrovu nemen. Ja som si presla uz kadecim, ale je to ta naj proficka v tomto odbore, na aku som narazila. Ked som jej raz zabudla volat kvoli vysledkom z krvi, ona ma nahanala, aby mi povedala, ze si mam zvysit davku Gonalu. ET mi prisla urobit v dni, ked v Iscare nemala byt. Je priama, razna, k veci a zalezi jej na vysledku. Neboj, pri dalsom IVF sa uz na Teba viac sustredi. A aj ked mas pocit, ze Ti vela informacii neda, ona si ich spracovava v hlave a kazdej nasije to, co potrebuje. Toto o vsetkych lekaroch v Iscare nemozem povedat...

andysok
21. apr 2011

@ikacka hej ona je taká prchka bordlarka mnetiez dala dotkla zlý recept ale hnedsom si tovsimla prostehrrr hrrr )

ikacka
21. apr 2011

@andysok
@sneznicka
vdaka kocky, som sa trochu upokojila...dnes to je velmi o emociach, trochu ma to vzalo viac, ako som cakala...ale ked citam, ze niektore kocky maju za sevou aj 3 a viac pokusov a stale nic, tak na to nie som az tak zle

asi som sa len potrebovala vyventilovat a teraz sa zacnem psychicky pripravovat na dalsi pokus 🙂 Este raz vdaka.

andysok
21. apr 2011

@ikacka úplne chápem ;D drz sa

simonini
21. apr 2011

@nemko jeeeeeej gratulujem 🙂)))) drzim palceky nech ste zdravi, nech vydrzia az do konca. Straaaasne sa teskam jupiiiiiii. To je taka pekna radost, ked to vyjde. Ja som akurat po transfere a vlozili sme 2 blastocysty, tak uvidiiime.

simonini
21. apr 2011

Babulky mna tak boli bruuuso, tak dufam, ze sa tam tie zubrienocky krasne uhniezduju 🙂

nemko
21. apr 2011

@simonini dakujeme, tak moooc moooocc drzim palce aby sa poriadne zavrtali drobci

simonini
21. apr 2011

@nemko teraz pozeram , ze uz viem co dostanes pod stromcek 😉

simonini
21. apr 2011

@nemko dakujem no dufam aj ja, len nech pekne vrtaju. Dufam, ze to dobre dopadne.

nemko
21. apr 2011

@simonini to bude skorej, termin mam v novembri udajne, ale este som to nemenila lebo neviem presny datum

simonini
21. apr 2011

@nemko ako si sa citila po transfery?

nemko
21. apr 2011

@simonini ja som dostala ohss takze strasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre