ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
25. dec 2008

jajka hlavu si z toho nerobim, krv je rozhodujuca a ak nahodou nic tak ideme dalej... nie je to nieco co ovplzvnim tak co uz

anielik
27. dec 2008

scarlette, velmi drzim palce aby si dopadla rovnako ako my 😉 Ja som mala 3 testy a ani jeden nevysiel // a krvicka nas prekvapila 🙂
poi ako sa mas? vsetko Oki? vzlihujes?

jajka , kedy ste mali transfer? my budeme asi +- rovnako tehulky....

inak straaaaaaasne sa neviem dockat na 5teho...som zvedava, ci uz mame srdiecko a ci sme oki 😲

prajem este krasne sviatky a drzim vsetkym palceky aby buduci rok bol lepsi

jajka12
28. dec 2008

anielik, ja som transfér nepodstúpila, všetko som mala absolvovať v roku 2009, no dokina že skúsime iui a vyšla. Iui som mala 21.11 (manžel narodky 22.11 🙂 ), predpokladaný pôrod 16.8. (ja mám narodky 18.8. 😀 ). Na kontrolu idem 31.1., tiež tešim, tešim. Takže, ako si na tom Ty???
čaute babulky, ako po sviatkoch??? aj sa bojím postaviť na váhu 😀 , koláčiky aj šalátik boli mňam, mňam 🙂.
scarletka, výsledky sa blížia, píš, píš, píš samé pekné veci 🙂

jajka12
28. dec 2008

anielik, oprava - kontrola 31.12. 🙂 napíšem...

scarlette
28. dec 2008

anielik no bolo by super keby sme dopadli rovnako, ja som mala tiez 3 testiky medzi tym negativne tak uvidim, ale prsia ma bolia stale...

sylvia21
28. dec 2008

Ahoj kocky - co tu mame noveho ?

Na krásne pokoja sviatky prijmite pozdrav náš krátky.
Prežite chvíle vianočné v radosti, láske, spoločne.
Novoročný prípitok nech vám je na úžitok,
nech vám dodá veľa síl, aby žiaľ vás neťažil.
Nech sa smútky, trápenia, na radosti premenia,
nech vás bolesť nezradí, to je naším želaním.
Nech vás v novom roku stretnú na každom kroku
iba príjemné veci aké si prajeme všetci.

pointka
29. dec 2008

Ahojte dievcata. Vsetkym cakatelkam na tehu vysledok drzim velmi palce a do noveho roka vam vsetkym prajem gulate bruska a vonave batozky do naruce.
Ja som zase v nemocke,dufam,ze sa to nestane pravidlom ☹ obaja sme ok,len som zase krvacala a nikto nevie preco,uz som z toho zufala.
Baby drzte sa,pa

scarlette
29. dec 2008

ahojte,
pointka dufam ze pridu na to preco stale krvacas a hlavne nech to vedia vyriesit aby si si mohla v lete drzat svoje babatko v naruci 🙂 drzim palce a som rada ze ste s drobcom ok

a inak moj testik je negativny takze cakam na mrchu a lieky som uz vysadila

insolka
29. dec 2008

Ahojte som tu prvy raz.Ale som už tak nervozna ....som po vloženi dvoch ebrii 22.12 a už neviem čo od dobrej vole robyť prečo zrovna teraz tie dni tak pomali itekaju a inač bola som v ISCARE v BA a mam Dr.Petrovú je strašne zlata

sylvia21
30. dec 2008

ahoj insolka - tento cas je velmi narocny, ale stoji za to vydrzat a pockat si na pozitivny vysledok. Snaz sa zamerat na fyzicky nenarocnu cinnost, ktora Ti pomoze troska odreagovat sa 😉

Mile cakatelky - velmi drzim palce.

dashenka426
30. dec 2008

Ahojte ,
som tu prvýkrát,tak ako po prvý krát nás gynekológ s manželom poslal do iscare do BA na konzultáciu, pretože sa snažíme rok a zatiaľ nic. Viete mi poradiť ako to všetko prebieha,co si tam mame priniest a kolko to stoji?
a hlavne ake mate skusenosti?mozno je to tu uz niekde rozpisane ale nechce sa mi citat vsetko.... :(
diky 🙂

takitak
30. dec 2008

ahojte...
neznášam silvestra a tohtoročný je ešte horší ... ale premôžem sa pretože čo iné nám zostáva ... všetkým prajem do nového roka, len to najlepšie, najzdravšie a najkrajšie ... veľa zdravia, lásky, pohody, úspechov a splnenie snov, tých tajných, menej tajných a hlavne tých modrokoníkovsky verejných ...

aha a KET bol neúspešný ... ale to už si odniesli vianoce a moje nervy ...

insolka
30. dec 2008

Ahoj Sylvia 21 ja vioem aj sa snažím o to a ešte ktomu tie sviatky aspon keby bol normal čas...

scarlette
30. dec 2008

dashenka cena zavisi odtoho aky je vas pb... to uz viete?
nam s muzom stacilo aby sme doniesli vysledky krvnych testov ohladom pohlavne prenosnych chorob (tie vam spravi prakticky lekar - nestoji to nic) a ja som este doniesla papiere ohladom mojho zdrav.stavu kedze pb je u mna, stalo nas to cca 20 tis aj s liekmi...

na konzultaciu ste sa uz objednali? ku komu budete chodit?

anielik
30. dec 2008

scarletka ako si dopadla? Nemala si byt na krvicke? ci si zle pamatam

pointka drzkaj sa, a neboj bude vsetko oki. ja som prvy krat lezala s matkom u kocha, pre vysoky tlak, bola tam baba, co krvacala stale a bola v 20tt, mala tam daky hematom, kt sa nechcel vstrebat...ale napokon to zvladli.

dashenka426 je to individualne, u nas bol prvy v iscare manzel a hned sme kapli na pravy dovod preco nie sme tehu, potom sa sice pridruzili moje problemy, ale vsetky vysetrnia si robili oni. Podla mojho gyndosa som ja bola ok a mali sme sa len snazit...ale my sme citili ze nieco za tym je a tak po polroku sme si to sami zacali obiehat...chvalabohu ze sme to nenechali na mojom lekarovi ☹

insolka no, mate to teraz tazsie, ale vsak mozete ist na navstevy a prechadzat sa.... drzim placekz

scarlette
30. dec 2008

anielik bola som v pondelok a bolo to negativne... ale uzivam si s manzelom ze maju v praci volno a mam ho doma uz od 19teho

gabika24
31. dec 2008

ahojte.
už dávno som sem nepísala - viaceré sa nepoznáme 😉 , ale všetkým želám krásny záver roka a ešte krajší nasledujúci rok plný splnených prianí a detského smiechu 😵

pointka, držkaj sa, moja kamoška krvácala skoro celé tehu, vôbec nevedeli prečo a má zdravého synčeka. to isté bolo pri tehu s dcérkou a tá je také živé striebro... keď budeš doma, daj vedieť,alebo pošli mail...

sylvia21 pre teba špeciálne posielam detské vírusy - snáď sú silnejšie ako tie tehotenské a tentokrát to určite vyjde 😵 😵 😵

všetkým snažilkám držím palce - mooooooooooooooooooooooooooc 🙂

anielik
1. jan 2009

ahojte v Novom roku 😀 😀 😀

Scarlet, velmi ma to mrzi, rychlo sa zotavte a potom sup na dalise, to uz urcite vyjde, myslim na Vas

sylvia21
1. jan 2009

Ahojte kocky,

v Novom roku Vam vsetkym i Vasim blizkym prajem hlavne vela zdravia, stastia, spokojnosti, porozumenia, trpezlivosti, rodinnej pohody a radosti zo splnenia vsetkych snov, po ktorych tak tuzite 😉

Scarlettka - zvladas to ozaj bravurne, musime si brat s tvojej odvahy zvladat takto statocne neupsech priklad. Je mi luto, ze Ti to nevyslo, som rada, ze sa dokazes tesit z toho, co prave, mas, len malo ludi si dokaze vazit chvilky spolocne s milovanou osobou. Musim sa i ja nad tym viacej zamysliet.

Gabika - velmi pekne Ti dakujem - predpokladam, ze tolko detskych virusikov 😉 a tolko tabletiek a vysetreni, co stale absolvujem uz musie raz zabrat.

Takitak - velmi ma mrzi , ze Vam teraz KET nevysiel. Ako to zvladas? Este Vam zostal nejaky snehuliacik i na dalsie moznosti?

Insolka - mas velmi tazke obdobie cakania, ktore je urcitym sposobom casto na zblaznenie a cas sa da krajat ako pomaly ide, ale predstav si, ze my ostatne tiez v takyto Vianocny cas musime cakat na ine, bud na vysledky alebo na mozny dalsie pokus a toto obdobie cakania je pre nas ovela dalej ako pre teba. Tak sa skus tesit, ze ty uz si tak daleko 😉

Anielik - ako sa ti dari ?

Pointka - drz sa , uz si to dotiahla tak daleko, je to super, kasli na to ze si v nemocnici, aspon si pod dohladom odbornikov na problemove tehotenstva, ved my patrime do skupiny, ktoru uz nic nezaskoci, ani ziadna nemocnica, je tak kocky ? 😉

Dashenka - ked som isla ja prvy krat do Iscare, tak som si priniesla hlavne spravy z doterajsich vysetreni, ktore si od teba budu urcite pytat. Urcite prejdes zakladnym vysetrenim u gynekologa a vysetria i spermie tvojho manzela. Je dobre, ak budete 3-4 dni abstinovat, aby mohli manzelovi urobit spermiogram.
Prve vysetrenie nic nestoji, len za spg nieco treba v kancelarii doplatit, my sme platili 600SK, neviem ako to je teraz. Na prvom stretnuti sa dohodnete s lekarom, co dalej, ako dalej postupovat. Ja som si vsetko radsej zapisovala, lebo by som si asi vsetko nezapamatala a tieto poznamky mi dost pomohli a pomahaju mi stale 😉
Iscare patri medzi najdrahsie reprodukcne centra na SLovensku. Najdete tu dobry team lekarov, ktory niekomu vyhovuje a niekomu nie. Nastastie uz v tomto roku 2009 mame na vyber 😉 Dzim palce, nech vsetko dobre a hlavne co najskor vyjde podla Vasich predstav.

scarlette
1. jan 2009

ahojte kocky,
tak do noveho roku okrem standardnych vinsov z kazdej strany,
Nam vsetkym prajem vela uspechov v nasom boji a hlavne ak pride neuspech nech nas nezrazi na kolena 😉

Anielik dakujem,
Silvi ono je to ze sa bud poddam tomu co som nemohla ovplyvnit alebo to budem akceptovat s tym ze som viac pre to nemohla spravit... a este stale je pre co ine fungovat a ist dalej 🙂

kocky neviete ako rychlo mozem podstupit dalsie IVF? je potrebny nejaky casovy odstup? totiz rozmyslam ze kym schvalia ziadost, ktoru dufam spyseme buduci tyzden tak by sme s muzikom skusili jeden soft...

sylvia21
1. jan 2009

scarletka - mne doporucila doki medzi jednotlivymi IVF uroit prestavku na 3,5 - 4 mesiace. ALe asi to zalezi od hormonov, ktore si uzivala a ake davky, lebo niektore kocky, co boli so mnou v oktobri na stimulke uz maju dalsiu za sebou, ale v inom centre.

scarlette
2. jan 2009

no ja som mala stimulku na ivf v septembri a ket teraz v decembri, takz uz by som kludne mohla ist na dalsie, vsak uvidim co mi povie vo stvrtok lekar, som sa hned objednala ako mi povedali negativny vysledok,nech nestracame cas...
inak aby som nezabudla, tak novy rok bol uzasny priniesol mi aj mrchu...dufam ze sa nenaplni porekadlo ako na novy rok tak po cely rok 😠

jajka12
3. jan 2009

čaute babenky,
všetko najkrajšie v roku 2009 🙂 🙂 🙂

andy26
4. jan 2009

Ahojte všetky kočky...

tak sa po dlheeeeeeeeeeeeeeej dobe zase ozývam....

Všetkým želám len to najlepšie v roku 2009, nech je lepší a úspešnejší ako ten predchádzajúci a hlavne plodnejšííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

No kočky, ako sa tu máme?

Scarlette - ☹ , tak to nevyšlo? mmm, teraz to isto výde... dočkáme sa - uvidíš.
Tiež som objednaná na štvrtok k Maršíkovi.. ty patríš k nemu tiež?

Adin - ako sa máte? držíte sa? Dúfam, že ste v poriadku obaja a ešte stále spolu
🙂

Saxo - čo nové? Aké plány máš teraz?

Poi - myslím na teba, dávajte na seba pozor.

Macoušku, a ty si sa mi kam stratila?
Ako sa mi máš? všetko v poriadku? Bruško rastie? Už nie je zle, však?

Kočky - tak úspešný štart a peknú nedelienku Vám všetkým.

scarlette
4. jan 2009

ahoj andy,
nie nevyslo, ano som u marsika, na ktoru hodinu si objednana?

sylvia21
4. jan 2009

Scarletka - to je len povera, podla toho sa veci nedeju 😉 Drzim palec, aby sa Ti podarilo ma predbehnut 😵 Daj vediet, ako budes pokracovat.

Ahoj Andy - tak ides tiez do toho znova? Co mas nove? Vdaka za prianie. Aj tebe prajem splnenie vsetkych snov i tych najtajnejsich. 😉

Ahoj JAJKA 😉 a vsetky kocky

andy26
5. jan 2009

Scarlette, ráno na pol 9, len mi nevedela povedať tá na recepcií, či bude robiť tento týžden, tak ma objednala...ale mám si vraj zavolať, tak dnes budem volať, či Maršík robí. Ci ty vieš už isto, že robí?

sylvia21
5. jan 2009

Andy a ty nemozes spavat ? 😵

karkulka522
5. jan 2009

ahojte,prajem krasne dobre ranko 🙂 Vsetkym VAM-NAM prajem do noveho roku 2009 vsetky splnené priania,nech je tento rok lepši,krajši,bez slz a len s tymi najkrajšimi spravami,ktore kazda z nas tuži vyslovit.Dnes u nas do rana nasnezilo a ja som mala o 7:00 jazdu.Nič nebolo posypane ani odhrnute 😨 ,mala som strach ci neskoncim v priekope,no dopadlo to fajn.Aj ked napisu do preukazu "za 3" 😠 ustne pochvalia.Tak my sa v tomto roku zatial nikam neponahlame,najprv musim ukoncit autoškolu a až potom začneme riesit babatko.Viem že budem nervozna a v strese a to by mi pri IVF len skodilo.Tak nas zaciatok bude az v aprili.Dufam že dovtedy sa vytvori kraaaaaasna TEHUvlna a ze budete posielat vela vela virusov. 😀 😀 😀

sylvia21
5. jan 2009

AHoj Karkulka - takze to az do Aprila budes este autoskolovat 🙂?? A to je teraz tak, ze po kazdej jazde dostanes znamku? Robis priebezne i teotericke testy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre